Tlustí teenageři - Je tohle normální?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Strašidlák
59 příspěvků 20.11.16 02:26

A tlustý by měli zavírat a vůbec je nepouštět ven. Tak vážně kletbu špeku na sprosté drobné trolly.
Sama jsem si zkusila po lécích vykynout během pár měsíců na hodně prostorově výrazné rozměry. Dost poučné zažít pohled z druhé strany. Množství chytrých řečí a návodů jak zaručeně zhubnout, zázračných diet a podobných keců dokáže opravdu zvednout náladu.

Moir
2230 příspěvků 20.11.16 08:13
@Giuli píše:
@Moir I can’t imagine being assigned a seat away from my best friend because we are both fat.
Aja si neviem predstaviť, že ho nasáčkujú ku mne, len preto, že som štíhla a nepretekám na susedné sedadlo a tak bude mocť pretekať on na moje. :-D

přečetla jste si to špatně (nebo já, bylo docela pozdě), ale pokud jsem správně pochopila, tak to prostřední sedadlo bude v takových případech prázdné
@MichaMach nevím, nezkoumám, běželo to kolem mne na FB (a co sleduju Američany, tak takhle prostě uvažují, přinejmenším někteří)

joohana7
11 příspěvků 20.11.16 10:05
@Veronika P píše:
Moje dcera (12) začala přibírat v 6. letech. Nejprve jsme upravovali jídelníček a přidávali tělesné aktivity. Tloustla stále dál. Začala jsem řešit psychickou stranu věci, zapojila ji do problému. Tloustne stále dál. Nikdy ode mne neslyšela, že je ošklivá a tlustá, řešíme váhu kvůli zdraví, tedy aby byla zdravá. Doma jsme nikdy neměli sladkosti, ochucený a doslazený nesmysly. Každý den vařím dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Tloustne stále dál. Možná by to mohlo být velikostí porcí. Tak postupně ubírám, ale nedávno, když se podívala do talíře, tak se jí skutálela slza, jak jí to bylo líto. Což je teda dost strašidelný… Jsem z toho opravdu nešťastná a stále hledám, kde dělám chybu. Třeba mi někdo budete umět poradit.

A stitnou zlazu ma v poradku? Co na to jeji lekar? Pokud ji zdrave, hybe se a presto pribira, patrala bych, co nefunguje tak, jak ma.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 14:23
@market555 píše:
Chtělo by to zavést daně na nezdravé potraviny a pro obézní vyšší zdravotní pojištění. A samozřejmě začít už od píky, tj. zakázat podávat nezdravé potraviny dětem, pro každé dítě peněžní podpora státu na sporotovní kroužky.
A to přirovnání není moc trefné, znám mnoho arabů a žádný mnou nepohrdal. Takto mluví jen někdo, kdo chce záměrně šířit dezinformace nebo je naprosto neznalý.

Strašně naivní až legrační, jak byste to chtěla provádět prosim vás, lidi jsou tlustý ne proto, že jí „nezdravé“ potraviny, ale z toho že jich jí moc, dáme kvóty? Ten zákaz dětem bude pod sankcí? A sorry, stát sport podporuje, nechápu jak si to představujete, další přídavky? Hergot člověk je chvíli pryč…

Jordaan
8738 příspěvků 20.11.16 14:36

@Amigdala

A kdyz date diteti gumovyho medvidka nebo ho nedej boze vezmete na zmrzlinu, tak Vam zvysej dane. Za zeleny medvidky a cokoladovou zmrzlinu dvojnasobne.

emef
2425 příspěvků 20.11.16 14:37

@Jordaan Za zeleny medvidky. :-D

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 14:48

@Jordaan Třeba by to bylo účinější než EET. :-D

MP blanka
1854 příspěvků 20.11.16 16:01

Nie, žiadne zákazy, či kvóty nepomôžu a tuším, že ani to, čo občas napadne mňa, je neprevediteľné. Ale to kvantum reklám á la : zdravá čokoláda / veď je z mlieka! / zdravé cukríky / veď sú z byliniek! / zdravé nápoje / sú predsa z ovocia! / a to, ako je mamičkám forsírované, že ak chcú byť zodpovedné, jednoducho musia deťom tieto zdravé veci ponúkať, to ma núti k povzdychu, že toto by sa malo zakázať. Takéto reklamy, nevinne na nás tlačia z TV, rozhlasu z bilbordov pri cestách, z každej druhej stránky v časopisoch, pripomínajú sa na všetkých stránkach na internete, podfarbené krásnymi tváričkami pekných, zdravých šťastných detí! Ale, samozrejme viem, že na reklamy si nikto netrúfne.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 16:15

@MP blanka Já už jsem tady jednou psala, že hloupost, chudoba a obezita jdou strašně často spolu

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 16:26

@MP blanka Videla som na nejakom slovenskom televíznom kanále reklamu na operátora s hokejistom Višňovským. Kde riešia deti, že príde aj Višňa a babka im donesie skutočné višne. A jediné na čo som bola schopná pri tej reklame myslieť bolo, že jeden z tých chlapcov je obézny. Takže do reklamy musia dávať štíhlých a krásných, ináč to konzumenta vyvedie z miery a netuší na čo ta reklama vlastne je. :-D

dagino
782 příspěvků 20.11.16 18:14

Nezdravé potraviny zdaňujú, alebo chceli zdaňovať v Maďarsku. Existujú rebríčky najškodlivejších potravín ( chipsy, trvanlivé musli, trvanlivá pizza… ), tak nech ich kľudne zdania ako cigarety. Ale, nech nám ostatným ekvivalentne znížia dane.

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:15

@dagino Ale potom nech priplácajú aj tí čo športujú. Urazy a ostatné dopady športu, nech nenesú na svojích bedrách tí čo za pizzu priplatili.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 18:18

@dagino Trvanlivé musli je smrtelně nebezpečné fakt :-D

dagino
782 příspěvků 20.11.16 18:43
@Amigdala píše:
@dagino Trvanlivé musli je smrtelně nebezpečné fakt :-D

Dosť som ho jedol, bolo to pohodlné a vyzeralo to zdravo. Tiež som sa čudoval, ale kvôli tomu " zdravému " ovociu je tam kopa chémie. Teraz si kupujem vločky, orechy, med a ovocie mám na záhrade.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 18:47

@dagino Tak musli je obecně trvanlivé samo o sobě a nejspíš záleží na značce, takhle obecně to asi napsat nelze.

dagino
782 příspěvků 20.11.16 18:50
@Giuli píše:
@dagino Ale potom nech priplácajú aj tí čo športujú. Urazy a ostatné dopady športu, nech nenesú na svojích bedrách tí čo za pizzu priplatili.

No, ale s tým už začali. Horskú službu vám už pri úraze ZP nepreplatí. Možno k tomu pridajú aj sanitku, a neskôr aj lekársku starostlivosť.

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:51

@dagino Ale tak tú predsa nepreplácali nikdy, veď na hory sa každý pripoisťuje.

dagino
782 příspěvků 20.11.16 18:56
@Giuli píše:
@dagino Ale tak tú predsa nepreplácali nikdy, veď na hory sa každý pripoisťuje.

Vy ste asi o dosť mladšia.

RenataRen
512 příspěvků 20.11.16 19:11

@market555 Asi to co dělám vždycky, řeknu hodně nahlas S dovolením a přídám určitý fyzický tlak. Ale jak to tak čtu, asi jste nebyla doopravdy zavalená, že by jste nemohla dýchat? Spíš vám bylo trochu nepříjemně? No vážená, tak to někdy v hromadné dopravě chodí.

edit adminem- urážka, vulgarita

RenataRen
512 příspěvků 20.11.16 19:12

@Amigdala A já bych rovnou zavedla policejní stát, povinnou kontrolu moči, přepadové noční kontroly a když někdo bude mít BMI přes, kliky šmejde!

Linie
2020 příspěvků 20.11.16 19:48

Dnes je tu nějak veselo!

vlm
4593 příspěvků 20.11.16 19:50

@RenataRen jdu dělat dřepy kdyby mě ráno lapli, snad budou shovívaví :-)

HarrietW.
312 příspěvků 20.11.16 22:53

@RenataRen Facku ne, to už by mohlo bejt napadení, ale myslím, že by jí mohla pěkně nešetrně vystrčit ven, aby se teda nadejchla čerstvýho vzduchu, když jí tak docházel ten kyslík…

Osmikraska
670 příspěvků 21.11.16 01:15

Jeden (redakční?) troll s nepravdepodobnou historkou a taková pěkná diskusicka z toho je…

catherinne
13497 příspěvků 21.11.16 01:46

Dnes jsem byla 2× u MCDONALD'S. Ještěže nejsem teenagr, mohla bych být tlustá.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 19 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek