Tohle je peklo!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Karoleenah
2322 příspěvků 21.6.12 23:45

By mě zajímalo, kdo nebo co stojí za tím, že se tu teď současně v diskuzi pod článkem (tam hned dvakrát) a teď i tu na fóru řeší tato paní. Mě teda módně nechává naprosto chladnou, takových jako ona jsme jen na gymplu měli nepočítaně, oko si přivyklo. :)

Jeanne87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.12 23:47
@Karoleenah píše:
By mě zajímalo, kdo nebo co stojí za tím, že se tu teď současně v diskuzi pod článkem (tam hned dvakrát) a teď i tu na fóru řeší tato paní. Mě teda módně nechává naprosto chladnou, takových jako ona jsme jen na gymplu měli nepočítaně, oko si přivyklo. :)

no stojí za tím ona, kdo jiný…asi je přesvědčená, že je hezká a stylová :)

volfish
945 příspěvků 22.6.12 00:04
@bestia píše:
Co vas k tomu vedie? Proste ma svoj styl, pre niekoho pekelna, pre ineho mainstreamova, pre dalsieho barbie atd atd atd. A?K tomu je akurat vystizny citat zo Southaparku: „A ted si vsichni ukazeme prstem a zasmejem se“
Ubohost

Přesně tak. Chachá.
Autorko, spokojenost?

Sibyla
2646 příspěvků 22.6.12 01:13

Barbína, no.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.12 06:31

Opravdu jsem nikdy nepochopila ten argument, že když se mi něco nelíbí, znamená to že závidim.

V realu ejště jakž taakž, ale tady sme inkognito, přece můžu v klidu napsat „Teda tej to vážně sluší, závidim.“

Nesluší.

saryvary
681 příspěvků 22.6.12 07:56
A pochopíte, že se někomu prostě tento typ ženských (ani jejich styl oblékání) nelíbí? Na mě to působí kýčovitě, lacině (možná to laciné nebylo, ale vyjde to nastejno)… jak ženská od kolotočů. Já tohle prostě nemám ráda, nelíbí se mi to, nechtěla bych takhle vypadat. Tečka.
@ingrida0980 píše:
Aby si závistlivky z módniho pekla uhryzli řít :-D
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.12 08:18

Ad lucie - česká módní ikona
Může mi prosím někdo vysvětlit, co vede člověka k tomu, sám sebe fotil mobilem u zrcadla a takto vzniklou nekvalitní fotku vyvěšoval na veřejnost? Co tím světu ta dáma chce sdělit? Čeho si na tom mám všimnout a k jaké úvaze mě to má přivést? Asi na to inteligenčně nestačím, ale fakt jsem to zatím nepobrala.

drENT
593 příspěvků 22.6.12 18:15

Co slečně Ingridě/Lucii opravdu závidím, je její nebetyčné sebevědomí.
Toho, co jí nezávidím, je trochu víc - od neposkvrněnosti hodinami jazyka českého, přes očividnou zálibu v růžovém neonu, až po palec smutně koukající z bordelného obutí. Ale i s tím se jistě dá docela dobře žít.

blacken
2464 příspěvků 22.6.12 20:09

A co takhle řídit se tím - Co mi není rovno, po tom je mi h****? Chápu, když ji tu někdo zmínil jednou v diskusi pod článkem, ale propírat ji tu dokola? Ona to nikomu nevnucuje, nerozesílá svoje fotky a to, že ji někdo našel při brouzdání facebookem je sice její problém - měla si zakázat přístup cizích lidí. Nicméně krom toho, že je sexi až za hrob, se jí nedá nic moc vytknout - je sladěná? je, má čisté oblečení? má. Má střižené upravené vlasy? má. Taky to není můj styl, ale přiznávám si, že být vyšší, mít takovou postavu a poslouchat disko…kdoví. To už tu můžem lynčovat Dominiku Myslivcovou a podobný holky…

MP Luc
11 příspěvků 6.7.12 18:03
@Jeanne87 píše:
Jej, to je srandovní paní :) taková správně seschlá ikona :)

Kdybych takto oděnou paní viděla na ulici, asi bych se pootočila, maximálně bych upozornila kamarádku, ať si taky všimne, ale v mojí paměti by to nezanechalo žádnou výraznou stopu. Když pak ale takový model vidím vyfocený na ženě v takové póze, musím se nad tím pozastavit. Protože z té pózy a z toho výrazu úplně čiší ta sebejistota „modelky“, úplně vidím tu komiksovou bublinu s nápisem „Sexy and I know it“.
Jinak když vynechám outfit, mně osobně se nelíbí peroxidová vrstva na tmavých vlasech a sežehnuté maso, ale to taky může být záležitost (ne)kvality fotografie, protože pochybuji, že ta růžová je tak křiklavá i v reálu. Další věc - když si myslím, že jsem sexy a chci to ukázat světu, tak se příště aspoň vyfotím kvalitním foťákem, ne? ;-)

Nyxx
512 příspěvků 6.7.12 19:59

Proč je ta fotka vložená zrovna do tématu Tohle je peklo? Není ten text k ní tak trochu ironie? Protože podle mě to skutečně peklo je.

Sibyla
2646 příspěvků 6.7.12 21:24
@MP Luc píše:
Protože z té pózy a z toho výrazu úplně čiší ta sebejistota „modelky“, úplně vidím tu komiksovou bublinu s nápisem „Sexy and I know it“.

Lehce OT, ale rozkošné: parodie této písně:
http://www.reflex.cz/…ny-lidi.html

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek