Tommy Hilfiger

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teryyyys
5 příspěvků 16.03.17 16:08
Tommy Hilfiger

Co říkáte na značku Tommy Hilfiger? :))) Máte nějaké kousky?(pochlubte se) a jste spokojeni s kvalitou?

Reklama

Reklama

Reakce:

digizanet
8 příspěvků 21.04.17 21:14
leda v Hatích

Hm, stačí mi vlézt do obchodu, zkouknout pár cenovek a pak už se ani moc nedívám… :-D ale výborné ceny mají údajně v Hatích, srovnatelné s jinými levnějšími značkami… je tam jejich největší prodejna v ČR, možná se tam někdy mrknu..

Aurorita
11 příspěvků 23.05.17 20:57
ach ty ceny

Mě teda v Tommy Hilfiger nic moc nazaujalo, jak píše digižanet, asi je to hlavně těmi cenami…

Aurorita
11 příspěvků 25.06.17 21:36

Ještě bych dodala, že záleží, do jaké jejich prodejny jdeš… třeba v těch Hatích je největší Tommy Hilfiger v ČR… když si člověk nevybere už ani tam, tak je to bída :-D

Josefka
469 příspěvků 26.06.17 09:05

S kvalitou bych byla spokojená ale může mi nějaký ekonom vysvětlit, proč v USA by se mi nákup vyplatil asi i při započítání ceny letenky??? (naschvál trochu přeháním ale třetinové ceny nejsou výjimkou)
Nerýpu, říkám si, že pokud se to tu kupuje, tak není důvod cenu snižovat. Ale když zákazníků ubude, obchod to v ČR zabalí a odůvodní nezájmem.

Jindrason
215 příspěvků 26.06.17 10:44

Hilfiger je fajn. Mám od nich několik věcí. Jen můj dojem je, že pro ČR nebo možná i EU je to dost předražené. Když se koukám na nabídku US, tak jsou tam mnohem levnější tričky i rifle, atd. Jediné ty pola jsou tak nějak na stejno.

dagino
608 příspěvků 26.06.17 18:42

@Josefka CENA v USA + nižšie obratové zľavy od výrobcu + cena dopravy + dane + DPH + clo + nájmy + odvody za zamestnancov + odvody a poplatky za milión vecí pre firmy = cena v EURÓPE.

Smeralda
8 příspěvků 25.07.17 22:11

Tj, ale spousta zahraničních značek tady prodává oblečení a dokázali se přizpůsobit zdejšímu tržnímu prostředí… leda rozlišit, kdo z nich to má „made in China“…

Gorilka
764 příspěvků 26.07.17 07:47
@Smeralda píše:
Tj, ale spousta zahraničních značek tady prodává oblečení a dokázali se přizpůsobit zdejšímu tržnímu prostředí… leda rozlišit, kdo z nich to má „made in China“…

Přizpůsobili se excelentně - zvýšili ceny ;-)

Reklama

Váš příspěvek

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek

Reklama