Tommy Hilfiger

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teryyyys
17 příspěvků 16.3.17 16:08
Tommy Hilfiger

Co říkáte na značku Tommy Hilfiger? :))) Máte nějaké kousky?(pochlubte se) a jste spokojeni s kvalitou?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
digizanet
8 příspěvků 21.4.17 21:14
leda v Hatích

Hm, stačí mi vlézt do obchodu, zkouknout pár cenovek a pak už se ani moc nedívám… :-D ale výborné ceny mají údajně v Hatích, srovnatelné s jinými levnějšími značkami… je tam jejich největší prodejna v ČR, možná se tam někdy mrknu..

Aurorita
11 příspěvků 23.5.17 20:57
ach ty ceny

Mě teda v Tommy Hilfiger nic moc nazaujalo, jak píše digižanet, asi je to hlavně těmi cenami…

Aurorita
11 příspěvků 25.6.17 21:36

Ještě bych dodala, že záleží, do jaké jejich prodejny jdeš… třeba v těch Hatích je největší Tommy Hilfiger v ČR… když si člověk nevybere už ani tam, tak je to bída :-D

Josefka
598 příspěvků 26.6.17 09:05

S kvalitou bych byla spokojená ale může mi nějaký ekonom vysvětlit, proč v USA by se mi nákup vyplatil asi i při započítání ceny letenky??? (naschvál trochu přeháním ale třetinové ceny nejsou výjimkou)
Nerýpu, říkám si, že pokud se to tu kupuje, tak není důvod cenu snižovat. Ale když zákazníků ubude, obchod to v ČR zabalí a odůvodní nezájmem.

Jindrason
288 příspěvků 26.6.17 10:44

Hilfiger je fajn. Mám od nich několik věcí. Jen můj dojem je, že pro ČR nebo možná i EU je to dost předražené. Když se koukám na nabídku US, tak jsou tam mnohem levnější tričky i rifle, atd. Jediné ty pola jsou tak nějak na stejno.

dagino
834 příspěvků 26.6.17 18:42

@Josefka CENA v USA + nižšie obratové zľavy od výrobcu + cena dopravy + dane + DPH + clo + nájmy + odvody za zamestnancov + odvody a poplatky za milión vecí pre firmy = cena v EURÓPE.

Smeralda
8 příspěvků 25.7.17 22:11

Tj, ale spousta zahraničních značek tady prodává oblečení a dokázali se přizpůsobit zdejšímu tržnímu prostředí… leda rozlišit, kdo z nich to má „made in China“…

Gorilka
1344 příspěvků 26.7.17 07:47
@Smeralda píše:
Tj, ale spousta zahraničních značek tady prodává oblečení a dokázali se přizpůsobit zdejšímu tržnímu prostředí… leda rozlišit, kdo z nich to má „made in China“…

Přizpůsobili se excelentně - zvýšili ceny ;-)

Teryyyys
17 příspěvků 25.10.17 12:05
kabelka

Tak nevím… :) oblečení, boty, kabelky, vše se mi líbí moc :) jen si úplně nejsem jistá kvalitou :(, známá si koupila TH holinky a celé se rozlepily. Zamilovala jsem se do TH kabelky O:)… cena bohužel 4780Kč…ale právě se bojím aby vůbec vydržela… :(

Domijar
6 příspěvků 25.10.17 12:23

Já mám teda kecky od hilfigera a jsem s nima spokojená tahám je pořád a hodí se i k elegantnějším modelům :) a drží dobře. Nejsem si jistá ale podle mě je mam z differentu. - Different.cz

gepardica
36 příspěvků 25.10.17 14:10

Si pripadám ako na strednej škole. :D

Bossygirl
619 příspěvků 25.10.17 15:20

@Domijar Miluji stále se opakující situaci, kdy mi prodavačky všeho věku vnucují cokoli od sukně po kabát se zdůvodněním:„To se hodí i k teniskam, džínám…“. Ať žije "sportovní elegance.

Domijar
6 příspěvků 25.10.17 15:58

@Bossygirl Asi jsem uplně nepochopila co jste mi tím chtěla říct :D

Bossygirl
619 příspěvků 25.10.17 16:00

@Domijar Že si nedokážu představit kecky hodící se k elegantnímu outfitu. Nebo to není elegantní.

Domijar
6 příspěvků 25.10.17 16:10

@Bossygirl tohle je pro mě sportovní elegance pro představu tedy :)

Bossygirl
619 příspěvků 25.10.17 16:15

@Domijar Neformální outfit neboli casual. S elegancí to nemá nic společného.

Leoontýnka
23 příspěvků 25.10.17 16:32

Já mám od hilfigeru kabelku a je fakt hezká a kvalitní, mám ji asi 3 roky a pořád drží, takže kvalitka

Teryyyys
17 příspěvků 26.10.17 12:45

@Leoontýnka Díky moc :))… tak ještě popřemýšlím :)… a mohu se zeptat kde si ji kupovala? jen jestli přes net nebo v obchodě?

Leoontýnka
23 příspěvků 26.10.17 13:11

@Teryyys objednávala jsem si ji přes eshop kde dělala kamarádka a dala mi na ni malou slevu, jestli chceš tak ti ho napíšu do zprávy ať tady nedělám reklamu :D

Teryyyys
17 příspěvků 26.10.17 13:22

@Leoontýnka ano všimla jsem si že tady člověk nesmí zmínit žádnou webovou stránku :D protože hned dělá reklamu :D :D :D tak mi to prosím napiš do zprávy, díky :)))

Leoontýnka
23 příspěvků 26.10.17 13:43

Všichni jsou tady na ty reklamy přecitlivělí :D

gepardica
36 příspěvků 26.10.17 14:24

Jak z pomocnej školy, fakt totok

lucias89
5 příspěvků 26.10.17 16:08

@gepardica Jako z pomocné školy mi přijde takovýto komentář ;-)
@Teryyyys Já mám od Tommy Hilfiger tenisky, a i když se po roce nošení skoro rozpadají (což bych za tu cenu nečekala),tak je nosím ráda, jsou maximálně pohodlné (y)

Bossygirl
619 příspěvků 26.10.17 17:23

@Leoontýnka A už je to tady. Tak kdy mi pošlete kontakt na ty Vaše kamarádky altruistky?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek