Tradice jako součást života

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Holkavbotech
93 příspěvků 8.2.16 00:10

A taková pěkná diskuze to na začátku byla.

leonella
181 příspěvků 11.2.16 17:10

Dám to k téhle niti, zaujaly mne svatební šaty pro muslimky. Tradice si žádá zahalit vše co se dá. Tomu říkám svatebky, které opravdu zakryjí vše. I když při troše fantazie hezky zdůrazní postavu! Mají své kouzlo což?

Garfie
4456 příspěvků 13.2.16 07:37

@leonella Takovou arabskou nevěstu se mi jednou podařilo vyfotit ve Vídni.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.16 10:08

@Garfie Ja som si doteraz myslela, že k tomu patrí aj pre ženicha nejaký arabský odev. Niečo ako na Indickej svadbe.

Garfie
4456 příspěvků 13.2.16 10:12

@Giulietta Já taky. Možná když se berou v nějaké arabské zemi…ale tohle bylo ve Vídni, tak se přizpůsobili?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.16 10:19

@Garfie Ja som predtým, kým som napísala ten post o tých Indoch Googlila tú Arabskú svadbu a prekvapilo ma, že nijaký arabský odev pre chlapa som nenašla. Teda ak bola nevesta v tom bielom. Ak bola v kaftane, tak aj ženích má podobný kaftan.

Garfie
4456 příspěvků 13.2.16 11:11

@Giulietta Aha, tak to je možná ono, asi se tradičně neberou v bílé? Podobně je to v Japonsku, tam je tradiční svatební úbor červené kimono-a k němu má ženich černé kimono-kaftan…ale čím dál víc se berou nevěsty v bílém-buď v kimonu nebo v západních šatech-a japonská tradice k tomu nic adekvátního nemá, tak chlapi nosí obleky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek