Trapasy s podpatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
pilotDodo
718 příspěvků 5.10.13 15:37

@Ameline u mě spěchaj kamarádky, na mé prosby o zvolnění odpovídají: „Na podpatkách musíš zvládat i běžet!“ :-D V placatých botech taky chodím rychle, ale ostatním se přizpůsobím, přece mě to nezabije ;-)

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.13 16:27

Jednou v létě jsem vyběhla ze sprchy, hodila si na nahé tělo vzdušné minišaty, obula si deseticentimetrové platformy a šla si koupit noviny do stánku vzdáleného asi 50 metrů. Na ulici šli proti mě dva muži, všimla si jejich obdivných pohledů a připadala jsem si neodolatelně…Tak jsem se ještě zavlnila v bocích, platforma se podsmekla, já se jim zřítila k nohám a předvedla širokou roznožku bez kalhotek…

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.13 16:29

@999 to měli určitě radost :-D

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.13 16:32

Stáli tam, nevěřícně na sebe zírali a já se smála na celou ulici. A jak jsem byla polonahá, tak se na mě báli sáhnout, aby mě zvedli…

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.13 16:35

@999 tak to mě překvapuje :-) ale teda zvládla jste to!

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.13 16:40

@Mylady2 Byli to gentlemani v oblecích :-)

Holka_Hnědooká
84 příspěvků 6.10.13 11:22

Bylo to spíš smutné, ale trapas taky. V Praze u východu z Máje k tramvaji je taková plošina a na jejím konci nízký schůdek. Aby to bylo zajímavější, tak je to celé schované pod šedivým kobercem, takže schůdek jaksi není moc vidět. Celé se to stalo v době, kdy tramvajová zastávka byla přímo proti těmhle dveřím. Spěchala jsem z Tesca s nakousnutou svačinou v ruce (a měla jsem velice umírněné asi 5cm klínky) no a toho schodu jsem si samozřejmě nevšimla. Jak jsem byla rozběhnutá a podklouzly mi nohy, už se nedalo nic dělat a já se řítila po chodníku směrem ke kolejišti, kam zrovna přijížděla taky tramvaj. Našteští jsem se rozplácla na zemi těsně před tou tramvají (chvíli to vypadalo, že zahučím rovnou pod kola - tam ale letěla jen svačina) a těsně vedle nějaké dámy. Co na celé té situaci bylo nejzajímavější, byla její reakce. Když jsem se celá rozklepaná, odřená a s rozthnutými kalhotami vyhrabala ze země a ještě se té ženské omluvila, tak mi vynadala, že jsem si dovolila sebou seknout těsně vedle ní. Takže závidím těm šťastným ženám, kterým takové zážítky pomáhají se seznamovat se šarmantními muži :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.13 11:51

@Holka_Hnědooká viděla jsem před nějakou dobou ženskou s asi dvouletým dítětem, dítě šlo, zakoplo a upadlo, matka ho zvedla, plácla a bez komentáře pokračovali v cestě. Třeba ta vaše baba byla matka téhleté

Holka_Hnědooká
84 příspěvků 6.10.13 12:45

@stricc V tom případě už se to bohužel přenáší na nejmladší generaci. Máme se na co těšit :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.13 12:47

@Holka_Hnědooká jo, bohužel

Vipera
225 příspěvků 6.10.13 15:19

Tak jsem to zakřikla, velmi čerstvý trapas se mi stal tento týden, kdy začínaly přednášky na VŠ. Šla jsem přesně, respektive za minutu devět, posluchárna byla plná, vyučující za katedrou… Ještě s jednou spolužačkou jsme si tak dlouho dávaly přednost v otevřených dveřích, že na nás koukali úplně všichni. Nakonec jsem první „vešla“ já, ale zakopla jsem klínkem o maličký práh a v silném předklonu vběhla přímo doprostřed místnosti. Doufám, že si mě vyučující bude dlouho pamatovat…

DanielaS
5290 příspěvků 6.10.13 21:06

Schazela jsem o prestavce v divadle po velkolepem schodisti do foyer, obdivovala pozlacene stuky nad hlavou a vubec koukala, kde co lita. Pak muj pohled sklouzl na mladinkou uvadecku pripravenou radit ztracenym divakum, kde je bufet a kde toalety. Stala tam v uvadecske uniforme, bile halence a cerne sukni. Ta halenka byla lehka sifonova. Nic pod ni nemela. Me to tak rozhodilo, ze posledni schod jsem prehledla a v nedustojnem predklonu ji doklopytala primo do naruce.

Šošanah
1224 příspěvků 7.10.13 00:20

@DanielaS Vlastně jste ji trkla :-)

KoukejJinam
14 příspěvků 16.10.13 19:12

Pro mě nejhorší bylo, když jsem v parném létě přebíhala kruháč a při tom horku se i cesty rozpouštěly. Bota mi samozřejmě zůstala v asfaltu a na mě se řítilo auto, já sice stačila uskočit na chodník, ale bota byla stále tam a já na kraji obutá/neobutá.

DanielaS
5290 příspěvků 17.10.13 11:29

A zustala tam zatuhla jako pomnik horkemu letu?

Bookworm
229 příspěvků 18.10.13 17:58

Mně se stal nedávno trapas - nejsem si jistá, jestli za to můžou podpatky, měla jsem celkem nízké a široké. Chtěla jsem přejít cestu, sledovala jsem auta a že už sejdu z chodníku na krajnici (je dost široká a rozšiřuje se v parkoviště). Udělala jsem krok a asi jsem křivě došlápla na zvlněný asfalt nebo co, ale v tu chvíli jsem se normálně sesypala na zem! Ještě v šoku jsem se zvedla, oprášila kolena, přešla cestu a začala strašně chechat :D

Sekhmet
1918 příspěvků 20.10.13 16:07

.

Příspěvek upraven 24.02.15 v 16:35

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.13 16:31

@Sekhmet Moje vrcholné číslo je zajetí jehlového podpatku mezi dvě dlažební kostky či dlaždice tak hluboko a s takovou razancí, že mě to strhlo zpět a následovalo tvrdé přistání na sedýnku s nohama nefalšovaně do praku. Nutno dodat, že jsem měla širokou sukni nad kolena a bylo to v létě, kalhotky v TOM místě byly tedy odprezentovány bez sebemenšího krytí. K vidění bylo pod schody královopolské pošty. Ženy, kdo tudy chodíte: fakt to není terén na jehly.
Ráda bych věděla, co by na to řekl psychoanalytik, protože první, co jsem ve své mysli řešila, nebylo to, co ze své anatomie jsem předvedla kolemjdoucím, ale jak moc se ten podpatek poškrábal.

Sekhmet
1918 příspěvků 20.10.13 16:34

@Lola Tohle mi nemůžete dělat! Já mám bujnou představivost! A teď i záchvat smíchu!

MP hanna
127 příspěvků 20.10.13 16:43
@Lola

Málem jsem se polila kávou. Překonala jste i zážitek mé kamarádky. Kamarádka, která si svou nepříliš velkou výšku kompenzuje nošením vysokých podpatků, měla autonehodu. Na zapomenuté okresce nedala přednost v jízdě, srazila se s jiným autem a sjela do příkopu. Když se k ní přířítil rozzuřený řidič druhého auta, uvítala ho v slzách.
V šoku se jí zeptal:„.. co se Vám stalo?..“ a kamarádka odpověděla: „… zlomil se mi podpatek..!“

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.13 17:19
@Lola píše:
Ráda bych věděla, co by na to řekl psychoanalytik, protože první, co jsem ve své mysli řešila, nebylo to, co ze své anatomie jsem předvedla kolemjdoucím, ale jak moc se ten podpatek poškrábal.

Viděla jste film Maminka slaví sté narozeniny? Hrdinka zrovna přistihla zbožňovaného manžela in flagranti s nějakou jinou, začne zoufale utíkat přes vřesoviště pryč, chytí se do želez, co jsou tam nastražená na nějaké zvíře, dost ošklivě si zraní nohu a pak tam sedí a brečí, že se jí zničila kozačka.
Kdysi jsme se o té scéně bavili ve škole a spolužačka dala k lepšímu, jak si o nějaký vyčnívající drát roztrhla nohu a že jí nejvíc vadilo, že to odnesly nový tuzexový džíny.
Takže ono to bude asi spíš normální

Eila
166 příspěvků 20.10.13 18:03

Stalo se mi letos na jaře, když se už už zdálo, že bude hezky (takové první březnové sluníčko). Vzala jsem si šaty a podpadky. Ty boty mají takovou festovnější podrážku a dokonce se vzorkem, tak jsem byla přesvědčená, že to bude OK i kdyby se počasí zhoršilo. U nás ve firmě zrovna měl šéf nějaké jednání, hosté parkovali v našich podzemních garážích a trochu se jim to protáhlo až na konec pracovní doby a ještě kousek poté. Před tím, než jsem jela domů, jsem se rozhodla si zaběhnout něco ven nakoupit a pak se vrátit pro auto. Jako na potvoru začalo sněžit a mě se ten sníh nalepil na podpadky a ještě pořádně zalezl do vzorku na podrážce. Akorát když se vracím z nákupu a vlezu do vstupní haly, kde je na podlaze nějaký debilní mramor, jde proti mě šéf a začně mě zdravit, s úmyslem, že mě představí hostům, kteří odchazejí, protože s nimi budu následně komunikovat já. V tu chvíli se sníh a naleštěný káme začnou chovat jako namydlený a postupně dokloužu až k nim a nakonec si sednu před všema na prdel. Omlouvím se, vstanu po pár zdvořilostních frázích se vydáme ke schodům do garáží, že máme společnou cestu a mě hned nahoře ty zatracený boty ujednou znova, abych nakonec skončila na zádech jednoho z hostů. Do dneška si musí myslet, že jsem byla nalitá.

La Belette
271 příspěvků 20.10.13 18:59
@stricc píše:
Viděla jste film Maminka slaví sté narozeniny? Hrdinka zrovna přistihla zbožňovaného manžela in flagranti s nějakou jinou, začne zoufale utíkat přes vřesoviště pryč, chytí se do želez, co jsou tam nastražená na nějaké zvíře, dost ošklivě si zraní nohu a pak tam sedí a brečí, že se jí zničila kozačka.
Kdysi jsme se o té scéně bavili ve škole a spolužačka dala k lepšímu, jak si o nějaký vyčnívající drát roztrhla nohu a že jí nejvíc vadilo, že to odnesly nový tuzexový džíny.
Takže ono to bude asi spíš normální

je to normální. já sebou před dvěma lety cestou na zkoušku parádně švihla na náledí (takový ty ukázkový „záda“), a co mě štvalo nejvíc, bylo to, že jsem si o ten led poškrábala novou koženou kabelku, co jsem dostala k vánocům. sama pro sebe si to odůvodňuju tak, že noha/ruka/cokoliv se zahojí, ale moje oblečení a boty už jsou na tom s regenerací hůř a prostě to naštve je takhle zničit vlastní nešikovností, kor když jde o nějakou oblíbenou věc, co jde těžko opravit, nebo sehnat znova.

Bookworm
229 příspěvků 21.10.13 09:52

@Sekhmet „vybíhání“ z bot dobře znám, stává se mi to nejčastěji při cestě z parkoviště k divadlu, jelikož tam nosím nevyšší a nejtenší podpatky :D

@Lola :D pobavila jste mě, u královopolské pošty se mi stalo akortá to, že jsem ji napoprvé asi 15 minut hledala :D

A teď mi dovolte otázku - padáte i na plesech při tanci?
Já jsem svou „padací“ kariéru zahájila na závěrečné koloně v tanečních - bílé dlouhé svatební šaty, rukavičky, parket plný a tančili jsme polku. Já jsem si hezky nakročila, ať je to fakt polka skočná a zachytla o lem šatů. Ve snaze udržet rovnováhu a nespadnout před sálem plným rodičů, babiček a všech ostatních příbuzných (v 17 letech trapas největší!) jsem s sebou strhla i tanečního partnera. Zachránil nás ten plný parket, viděli to jenom nejbižší diváci :D
Pak jsem taky asi 2 krát spadla na plesech - ale za to mohly špatně vykartáčované taneční boty a podivný povrch parketu :D

Sekhmet
1918 příspěvků 21.10.13 10:17

[c.

Příspěvek upraven 24.02.15 v 16:35

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek