Trapasy s podpatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Zoe
316 příspěvků 21.10.13 10:55

A teď mi dovolte otázku - padáte i na plesech při tanci?

Jéje, poprvé v tanečních v r.1972, ale kupodivu mi to nepřišlo až tak trapné, prostě jsem se zvedla a pokračovala. A celkem nikdo se nad tím nepozastavil.
Pak jsem upadla při valčíku v tanečních pro dospělé, ale také se nic zvláštního nestalo. Naposledy asi před 5 lety při výuce country tanců. Při pádu se mi zlomil podpatek a v botách se už nedalo tančit. Bylo mi líto zbytek hodiny prosedět a nic se nenaučit, tak jsem obula zimní (měli jsme je u židlí v sále) a pokračovala jsem. Opět to nikdo nijak zvlášť neřešil.
To se stává - kdo nic nedělá, nic nezkazí.

kudka
78 příspěvků 21.10.13 19:28
A teď mi dovolte otázku - padáte i na plesech při tanci?

Mně se za mou „profesionální“ taneční kariéru nikdy spadnout nepodařilo, zato jsem si jednou podpatkem stáhla dolů celou sukni. Měla jsem na soutěži poprvé nové šaty, končily cca nad koleny, materiál taková hrubší pavoučí krajka. Při jedné figuře jsem nějakým způsobem zachytila za zadní lem podpatkem a všimla si toho až s pohybem nohy dolů..

continuity
5853 příspěvků 21.10.13 21:11

@stricc to vite, jak rikal muj kamarad horolezec, nejdriv matros pak telo. pac telo se zahoji, ale matros ne.

do urcite urovne poraneni, taky radsi akceptuji skrabanec na tele nez na bote.

Dahllie
2222 příspěvků 21.10.13 22:07

Na plese, při polce, jsem se taky poroučela k zemi. Naleštěné parkety a nekvalitní obuv nebyli dobrá kombinace :-D Až na tu modřinu na stehně to dopadlo dobře.

Erinočka
74 příspěvků 7.11.13 10:38

K padaniu na tanečných akciách, mám tiež jeden zážitok…
Kamarátka mala svadbu. Všetko si to veľmi užívala, mali sme pocit že sa vznáša pol metra nad zemou, a pri jej šťastných tanečných kreáciách s manželom sa rozpleštila na zemi celá aká bola, v tých bielych šatách, ležala na chrbte s nohami hore. Ženích bol taký šokovaný, že len stál, díval sa na ňu a nevedel, či sa má smiať alebo plakať. Až potom sa uvedomil a podal jej ruku, na čo si ona stúpila pri vstávaní na šaty a stiahla ho na seba. Horšie bolo to, že tancovali sami dvaja a svadobčania okolo nich vo veľkom kruhu, takže to videli všetci. Aj kameraman, ktorého potom prosila aby to tam nedal. Nedal. Škoda, možno po rokoch by sa na tom zabávali aj s deťmi :)

Bookworm
229 příspěvků 7.11.13 10:55
@Erinočka píše:
K padaniu na tanečných akciách, mám tiež jeden zážitok…
Kamarátka mala svadbu. Všetko si to veľmi užívala, mali sme pocit že sa vznáša pol metra nad zemou, a pri jej šťastných tanečných kreáciách s manželom sa rozpleštila na zemi celá aká bola, v tých bielych šatách, ležala na chrbte s nohami hore. Ženích bol taký šokovaný, že len stál, díval sa na ňu a nevedel, či sa má smiať alebo plakať. Až potom sa uvedomil a podal jej ruku, na čo si ona stúpila pri vstávaní na šaty a stiahla ho na seba. Horšie bolo to, že tancovali sami dvaja a svadobčania okolo nich vo veľkom kruhu, takže to videli všetci. Aj kameraman, ktorého potom prosila aby to tam nedal. Nedal. Škoda, možno po rokoch by sa na tom zabávali aj s deťmi :)

LOL, to se vsadím, že se stane mně, akorát já nechci na svatbě žádnou kameru :D

Garfie
4456 příspěvků 7.11.13 13:45

@Erinočka Vážně ho prosila, aby to tam nedal?? To je teda sucharka-počítám, že to patřilo k vrcholům svatby!!! :-)

Erinočka
74 příspěvků 7.11.13 14:36

@Garfie veru prosila…od začiatku príprav na svadbu chcela aby bolo všetko dokonalé…a pridala aj dokonalý pád..a ten tam nechcela :D
tá svadba bola celá podľa jej predstáv, bavila sa iba ona a jej pár najbližších…ostatní to celé nejak nechápali…:D

Garfie
4456 příspěvků 7.11.13 14:40

@Erinočka Aha, rozumím. Uff :-)

Jirkátor
1570 příspěvků 8.11.13 06:29
@Erinočka píše: …Aj kameraman, ktorého potom prosila aby to tam nedal. Nedal. …

Já bych to tam dal, jako bonus na DVD - nepovedené záběry z natáčení ;)
V hlavním videu to nebude, ale za 20 let by si to třeba rádi pustili.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.13 07:25

Ja som sa raz oboma podpatkami naraz zapichla až po podrážky do takej tej odtokovej mriežky pred schodami do metra. V jednom podpaží som z Ikea niesla zrolovaný matrac, v druhom plnú tú ich modrú tašku. Samozrejme bola špička, ľudia sa cezomňa valili tam aj tam, ja som sa nijako nemohla oslobodiť až som sa z tej pasce nakoniec nejako „vyviklala“ a podpatky svojich najmilovanejších lodičiek si odstrúhala až na kosť..

Sekhmet
1918 příspěvků 8.11.13 13:19

Já jsem se tento týden zasekla mezi dvě dlažební kostky na Václaváku tak důkladně, že mi botu musel vyprošťovat kolemjdoucí gentleman…

JazzmineTea
468 příspěvků 8.12.13 11:47

@Sekhmet To muselo být jako scéna z nějakého filmu!!

Já když jsem byla asi na druhém rande s manželem, upadl mně z nějakého neznámého důvodu podpatek u sandálu přesně uprostřed přechodu na silnici…tak jsem rychle ulomila i ten druhý podpatek (byly jenom takové ty maličké, jen tak aby se neřeklo) a šla jsem dál. Později mi říkal, že se mu moje briskní reakce moc líbila, tak možná jsem ho definitivně sbalila právě na tohle :D

trinita
323 příspěvků 8.12.13 17:33
@Sekhmet píše:
Já jsem se tento týden zasekla mezi dvě dlažební kostky na Václaváku tak důkladně, že mi botu musel vyprošťovat kolemjdoucí gentleman…

ja som kedysi na výške, keď som ešte nosila vysoké podpätky, zasekla podpätok lodičky medzi dve dosky na podlahe takého ochranného „tunelu“ kolo stavby, a žiaden gentleman okolo nešiel… :(

JazzmineTea
468 příspěvků 8.12.13 21:42
Bugatti
4086 příspěvků 8.12.13 22:17

Z mé krátké učitelské kariéry. Střední škola, plná třída sedmnáctiletých kluků. Z kabinetu jsem vstoupila do vedlejší třídy; když jsem procházela kolem tabule, uklouzla jsem na mokré podlaze a ve snaze neupadnout jsem rychlostí proběhla celou uličku mezi lavicemi, tělo se řítilo kupředu a nohama jsem ho nemohla doběhnout. Zachytil mne žák z poslední lavice, největší lumen třídy. Rychle jsem se vzpamatovala, službě, která ten týden mazala tabuli a měla dbát o čistotu ve třídě, jsem za rozlitou vodu udělila za trest další týden.

mischelinmisa
326 příspěvků 8.12.13 22:34

@Bugatti Proto nikdo nemá rád učutelky :D

Bugatti
4086 příspěvků 8.12.13 22:36

@mischelinmisa No to docela chápu, ale pořádek musí být… žejo… ;-)

alda
43 příspěvků 9.12.13 06:29

Jednou jsem v celkem rozumných podpatcích, ale klouzavých botách dobíhala autobus, podjely mi nohy a dopadla jsem bradou na obrubník. Bilance byla jeden vyražený zub, otřes mozku a pět stehů na bradě. Ještě že se to stalo před nemocnicí, místo do práce jsem se odbelhala na pohotovost si tu bradu nechat zašít.

Revolta
56 příspěvků 9.12.13 09:38

Spěchám si tak loni v létě na schůzku, klušu po eskalátorech dolů, obíhám paní co stojí na levé straně a bác, posledních pár metrů padám na bok a sjíždím až dolů. Modřina na zadku se mi hojila rok! A jizvy na lýtku mám doteď (vypadám od té hrany eskalátorů jako bych se prala s tygrem).

No a k veselejšímu příběhu, jdu pro změnu po eskalátorech, turista nade mnou se najednou rozmáchne a šťouchne do mě, já zavrávorám a „vystoupím“ z jedné lodičky. Když se otočím, abych si ji sebrala, pán pode mnou ji už drží v ruce a nazuje mi ji se slovy „Vždycky jsem chtěl potkat Popelku“ :-)

Sekhmet
1918 příspěvků 9.12.13 10:00

@JazzmineTea @Revolta Jo, poznámky o Popelce proběhly taky. Jinak ale mám v životě obrovské štěstí na gentlemany. Galantně se ke mně chovají i muži, do kterých bych to na první pohled v životě neřekla.

Revolta
56 příspěvků 9.12.13 10:29

@Sekhmet No jak jsem tehdy spadla, tak pán za mnou mě regulérně překročil a šel dál. Až potom přiběhl nějaký kluk tak kolem 15 a povídá „Paní, jste v pořádku?“ No to mě dorazil, prý paní. Bylo mi 22. To zabolelo skoro tolik jako když mě pak zvedal a já musela ty natlučené nohy a záda rozchodit… :-D

Dammy
1672 příspěvků 9.12.13 19:01

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 21:44

Nordlyseet
203 příspěvků 9.12.13 19:06

@Dammy Chacha, mám to samé :) i jedny třiačtyřicítky by se mi v botníku našly :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek