Trapasy s podpatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Evženie
201 příspěvků 22.11.15 22:54

Vzpomněla jsem si dneska na svou slavnou cestu na VŠ přijímačky. Už to byly druhé, jednu školu jsem měla vystudovanou a byla zaměstnaná, ale zatoužila jsem po jiném oboru, a jela jsem zpět na svou alma mater. Bylo skoro léto, ale hrozně pršelo a bylo po páté ráno, a já se vyfikla do pouzdrových šatiček a saka, a k tomu jsem měla moc slušivé pantofle na velmi vysoké platformě (byly dost uzavřené, takže byly vzhledem přijatelnější než letní sandálky). Nojo, ale při přestupu se mi noha na mokrém smekla a z pantofle se vytrhl úplně celý pásek. Takže jsem zůstala ve studeném dešti stát bosa jen v silonkách (mít jen jednu botu bylo vzhledem k výšce podpatku nemožné), autobus jel za deset minut a dalším už bych přijímačky nestihla.

Shodou okolností se toho dne stal malý zázrak - trafiky už otevíraly a v prodeji byl zrovna nějaký časopis, myslím Marianne, k němuž byly připojené jako dárek plátěné balerínky. Byly sice skoro o dvě čísla menší, ale byly to boty a dalo se v nich přejít k autobusu. Po příjezdu do cíle už měly obchody otevřeno, takže jsem si rychle koupila lepší boty a svět byl spasen. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek