Tričko s kulatým výstřihem pro svetrem do V

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Veselý Puntík
223 příspěvků 30.01.13 17:46
Tričko s kulatým výstřihem pod svetrem do V

Milé dámy,
zajímal by mě váš názor na to, jak moc velké peklo, anebo taky vůbec žádné peklo, je vzít si pod tenký klasický světřík s výstřihem do V spodní triko s dlouhým rukávem (na zahřátí), které je ovšem ke krku a má kulatý výstřih. Jestli zkrátka vypadá blbě mít přes spodek s kulatým výstřihem vršek do V, ačkoli to barevně ladí. A co když se pod ten svetřík do V vezme triko také do V, které ten svetřík kopíruje a třeba centimetr vykukuje? To by šlo nebo je to také zralé do kotle a pořádně přiložit?

Díky a Peklu zdar!


Reklama


Reklama

Reakce:
 
analfabet
49 příspěvků 30.01.13 18:03

Tohle taky věčně řeším. Nevím o tom, že by na to existovalo nějaké pravidlo, takže to vždycky zkouknu v zrcadle a případně převléknu. Když je obojí do V a tričko trošku vykukuje, tak to většinou projde a dokonce se mi to i docela líbí. S kulatým výstřihem u trička a véčkovým u svetru bývá větší problém… V nouzi to řeším tak, že si beru větší šátek a celé to výstřihové dilema jím přikryju. Ale ne každý asi rád nosí takové obr šátky jako já.

 
LaalaB
738 příspěvků 30.01.13 18:30

Tak tohle mě nikdy nenapadlo moc řešit. Ale řekla bych, že tričko dokulata bude vypadat dobře. Nejlíp bude vypadat více vykrojený kulatý výstřih. A taky bych ten svetr nezapínala až úplně nahoru, pokud ho vůbec nosíte zapnutý. Větší pozor bych si dala na kombinování dvou véček, zvlášť pokud mají rozdílný úhel. Neříkám, že to musí být špatně, ale je potřeba to individuálně posoudit. Pokud je ten uhel stejný a tričko malinko vykukuje, tak to je podle mě taky v poho.

 
megisek 1
161 příspěvků 30.01.13 18:57

Líbí se mi obě varianty a jak si všímám ve svém okolí, obojí se dosti nosí. Je pravda, že kulatý výstřih u trička nesmí být hodně ke krku, spíše otevřenější a pokud se jedná o výstřih véčkový, zdá se mi, že vypadá lépe, pokud poněkud vykukuje zpod svetru. Ještě lepší variantou je samozřejmě košile s límečkem :-).

 
system_error
853 příspěvků 30.01.13 22:06

Takhle v teoretické rovině mi to přijde ok (osobně bych si to klidně vzala), ale záleží na konkrétním oblečení, teoreticky to může být i peklo :-)


Reklama

 Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama