Trvalá na jemné vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aailyyn
809 příspěvků 1.4.20 12:20
Trvalá na jemné vlasy?

Milé peklo. Mám dlouhé jemné vlasy. Úžasně rostou a s láskou si je piplám. Bohužel se fakt nějak nepotkává to, co mi sluší s tím, na co mám vlasy. Patrně vlivem délky se mi vlasy po pár hodinách rozpramínkují, vypadá to jak rousy a působí to, že už jsem se minimálně tři dny nečesala. Pokud chci mít rozpuštěné vlasy, je stávající délka ultimátní peklo, nosím tak stejně většinou culík. Netrpím ale na mastné vlasy, neřekla bych proto, že mi plihnou, tudíž nehledám ani cestu k objemu. Cesta směrem tužidel a foukání zřejmě taky nevede. Původní problém stoprocentně řeší vlny. Pořídila jsem si kulmu, jsem nadšená z toho, že mám vlasy a ne urousané cosi a že to má tvar, kudrnaté vlasy mi opravdu sluší. Tak trochu proto koketuju s myšlenkou trvalé, která by problém řešila rychle, snadno, dlouhodobě a bez denních tanečků s kulmou. Má to v mé situaci smysl? Nevadila by mi nějaká šetrnější metoda, která za měsíc dva kompletně „spadne“ a bude potřebovat profi obnovu, čas i peníze na kadeřníka jsou za mě v pohodě. Nějak si totiž u tradiční trvalé neumím představit, jak se řeší „dotrvalení“. To má pak člověk do půlky hlavy rovné dráty a od půlky divoké afro, než může na novou trvalou, aby si neupálil vlasy? Nebo se to dá udělat jako volné vlny, u kterých přinejhorším odrost nevadí? Absolvovaly jste to některá? A má to s jemnými vlasy vůbec cenu? Vlny z kulmy mi normálně drží, nepatřím k těm, které jdou odpoledne ke kadeřníkovi a večer na ples už nemají na hlavě nic. Díky všem. :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek