Trvalá na vlasy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

DanielaS
4710 příspěvků 29.06.14 12:39

Mne vydrzela trvala taky dva dny, vratila jsem se do kadernictvi, tam mi zdarma pridali dalsi seanci, ale po dvou dnech to zas bylo jako predtim. Moje vlasy jsou nezavisle na mych rozhodnutich.
Jo a ruzne ty navody na copanky, to pak vypadam jako Viktorie H., ale poslednich 5 cm je uplne rovnych (to, co uz nemuze byt zapletene). Kdyz ty konce ohnu do gumicky, je to 5 rovnych centimetru v pulce zlomenych. Pry ze gelem prsty dotvarovat, haha.
V zachvatu „chci byt do divadla krasna“ jsem jednou dve hodiny sedela v kadernictvi a nechala se kaderit zehlickou a extra silnymi tuzidly. Do divadla jsem vecer dosla opet s uplne rovnym ucesem.
Nojo, vlnite vlasy by mi desne slusely, ale musim si nechat zajit chut.

adelka0
1 příspěvek 28.10.14 18:39
už ne !!

Dala jsem si trvalou na dlouhé vlasy, vypadalo to hezky, ale pak se mi to strašně zacuchalo a ted nevim, co s tim. Staci jen, ze usnu s rozpustenymi vlasy a rano to mam jak jeden chuchvalec. Uz to nejde nijak ani upravit. Za sebe říkám: už nikdy víc!!

Lucienka_M
219 příspěvků 12.01.16 14:52
Trvalá - nikdy více

Souhlasím s tím, trvalou nikdy více. Na mých dětských vlasech jsem nosila trvalou mnoho let, mládí v 80. letech :-). Někdy se podařilo trvalou spálit a já měla totální afro. Docela ráda jsem trvalení opustila.
Ovšem moje milovaná babička díky trvalení vlasů dopadla dost špatně. Měla stejně jemné vlasy, v jejím mládí letěla elektrická trvalá, jak jsem pochopila, tak vlasy se daly do skřipců na takovém elektrickém křesle a puštěním elektrického proudu došlo k porušení struktury vlasu a nakadeření. No a babičce se vlasy nejen spálily, ale došlo i k popálení kůže a babička dalších 60 let chodila s lysinkami na hlavě.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

Váš příspěvek

Reebok spojuje síly s hvězdnou Victorií Beckham

Zatímco manžel David Beckham oslavil 20 let spolupráce se značkou... Celý článek

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama