Turistika - Modrý svetr, jaké kalhoty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaxFik
3 příspěvky 19.10.17 21:19
Turistika - Modrý svetr, jaké kalhoty?

Ahoj,
na turistiku a běhání používám tento svetr https://klimatex.eu/…ulovr-niklas. Ačkoliv to je jen turistika a není přitom až tak důležité, jak přitom vypadám, tak bych se chtěl s Vámi poradit, jakou barvu kalhot k tomu zvolit. Mám v plánu si teď pořizovat další turistické kalhoty, tak váhám, jestli mám vsadit na jistotu šedá, černá a nebo to zkombinovat s nějakou jinou barvou. Hodně se mi líbí tyto kalhoty v zelené barvě (žlutozelené?, nevím, jak se řekne této barvě v češtině) https://www.northfinder.com/…ce-ralf.html, ale říkám si, že to s tou modrou asi moc dohromady nepůjde. Máte někdo radu pro mě? Jsem štíhlé menší postavy cca 173 cm, 70 kg. Nebo zbytečně nebláznit a koupit klasické šedé, černé kalhoty?
Ohledně kombinování barev jsem totální neznalec a nerad bych vybral něco úplně špatného.
Děkuji všem za rady

Reakce:
lukinohk
62 příspěvků 31.10.17 10:26

Černá a šedá je univerzální a konzervazivní - hodí se ke všemu.

K téhle modré by šla ale i ta červená nebo zelená.

MarryJu
503 příspěvků 31.10.17 12:45

@lukinohk Otevrete postupne i temate za poslednich 10 let? Myslim, ze ted je uz Vase odpoved zbytecna a to nejen v teto „diskuzi“

lukinohk
62 příspěvků 17.4.18 12:58
@MarryJu píše:
@lukinohk Otevrete postupne i temate za poslednich 10 let? Myslim, ze ted je uz Vase odpoved zbytecna a to nejen v teto „diskuzi“

Co to plácáte za nesmysly? Odpovídal jsem na toto téma po 12 dnech :-D Běžte se nechat vyšetřit na psychiatrii, jestli to je pro vás 10 let…

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek