Typ postavy: co mi sluší?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hayele
45 příspěvků 06.02.17 19:04
Typ postavy: co mi sluší?

Chtěla bych vědět, jaký mám typ postavy a co mi sluší.
Měřím 160 cm, míry 93-71-99. Při výběru oblečení je nejproblémovější partií zadek.

Postavu v dohledné době zlepšit nemůžu. Přibrala jsem během hormonální terapie a když ž jsem se pokoušela zhubnout, dosáhla jsem prakticky jen toho, že jsem přestala menstruovat. Proto teď chci upravit šatník.

Barevně jsem podobný typ jako Kate Winslet ( http://supervizaz.sk/…ate-winslet/ ), ale mám světlejší obočí a blankytně modré oči. Vlasy nosívám v podobných barvách jako mívá Kate, kromě těch tmavě zrzavých a červených odstínů.

Nosím business styl, elegantní oblečení, líbí se mi retro a vintage (max. do 70. let, nejlépe 30. léta, ale i secese), romantické a exotické prvky.
Ráda nosím sukně, ale ty musí být minimálně pod kolena nebo delší, nebo naopak úplně mini.

K úzkým rovným kalhotům často nosím delší horní díl (košile, tunika…).
U halenek mně sluší delší rukávy, ideálně alespoň k loktu. Pokud bez rukávů, tak musí být ramínka široká, topy bez ramínek mi nesluší. Nesluší mi nabírané rukávy.
Ráda nosím klobouky. K obličeji mi nejvíce sluší širší a měkčí krempa, ale ty zase nesedí dobře malé postavě.
Kvůli alergii nemůžu nosit na těle žádné pružící gumy, silikon a silonky.
Mám ráda pohodlné volné oblečení, u kterého se nemusím bát, že mi něco vyleze.
Naopak nenosím skinny kalhoty, legíny, lacláče, roztrhané oblečení, boty do špice.
Kabelky obvykle nosívám velké (formát A4).

Reklama

Reklama

Reakce:

Agraynel
36 příspěvků 07.02.17 20:18
...

Tak tuším že jste si popsala sama, co Vám sluší :) je taky hodně důležité, v čem se cítíte pohodlně a co se líbí Vám :) Jo a postavu máte naprosto v klidu, nevím, co byste chtěla upravovat :)

marikahr
264 příspěvků 07.02.17 20:48

@Hayele suhlasim s @Agraynel do bodky, myslim, ze vy najlepsie viete co vam slusi a ste s tym v pohode

PS: ja som sa najskor lakla, ze temu zas zalozila xixela :-D

xixela
100 příspěvků 08.02.17 12:08

Už se musím smát, protože jsem na těchto stránkách zřejmě postrach, co? Ne, nebojte, nezaložila jsem toto téma - myslím, že paní je v pase štíhlejší než já, alespoň podle fotky..

BarcaAri
492 příspěvků 08.02.17 12:44

@xixela Vzhledem k tomu ze pani pise ze ma 71 tak je evidedentne vyrazne stihlejsi v pase nez vy.

xixela
100 příspěvků 08.02.17 19:46

Ano - je výrazně štíhlejší…mé míry jsou 100 - 88 - 104 - no to je hrůza…když to vidím…

Dóbře_zlato_moje
313 příspěvků 08.02.17 23:08
@xixela píše:
Už se musím smát, protože jsem na těchto stránkách zřejmě postrach, co? Ne, nebojte, nezaložila jsem toto téma - myslím, že paní je v pase štíhlejší než já, alespoň podle fotky..

Mně jste náhodou v poslední době začala být až podezřele sympatická! :-D :-D

xixela
100 příspěvků 08.02.17 23:20

Tak to mě těší…

zwedavka
821 příspěvků 09.02.17 14:46
@xixela píše:
Ano - je výrazně štíhlejší…mé míry jsou 100 - 88 - 104 - no to je hrůza…když to vidím…

není to žádná hrůza, ale celkem průměrná postava, když se oblečete s rozmyslem, budete kočka

Hayele
45 příspěvků 10.02.17 12:33

Zajímají mě další tipy, postřehy a inspirace. Kvůli velkému zadku mi také spousta věcí nesedí.

weruberu
968 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 12:55

@Hayele Mně by se na Vás líbila sukně mírně do A (zvýrazní Váš štíhlý pas a přes boky bude také sedět). Moc pěknou elegantní černou plisovanou sukni mají teď ve slevě v Gantu. A pak si myslím, že jste ideální typ na „retro šaty“, takové co nosí např. @Esmee

MP blanka
762 příspěvků 10.02.17 15:11
@Dóbře_zlato_moje
@Dóbře_zlato_moje píše:
Mně jste náhodou v poslední době začala být až podezřele sympatická! :-D :-D

To bolo prvé, čo ma po prečítaní @xixela napadlo. Že by tá často problematická, hádavá, diskusia v spolupráci s dobre mienenými radami predsa mala zmysel? Veď som už pred časom prorokovala, že nás @xixela neopustí, a som rada, že zostala.

Esmee
4410 příspěvků 11.02.17 00:05

@Hayele Já bych řekla, že máte pěknou, souměrnou postavu. Budou Vám slušet jak pouzdrové šaty, tak šaty střižené do A, případně s kolovou sukní. Poradila bych klást důraz na štíhlý pas. Kupovat pěkně střižené, vypasované šaty, případně je doplnit páskem. Siluetu též hezky vyváží delší, například 3/4 rukáv. Navrhuji šaty, které takovým postavám většinou sednou, kdyžtak koukněte pro inspiraci na www.femmefataledress.cz. Šijeme tradičně zde v Česku, materiál i barvu si může zákaznice zvolit sama.

Z jiných mohu doporučit ještě https://topvintage.net/en/.
Mají ohromný výběr za přijatelné ceny, jejich produkce je inspirovaná 30. - 60. lety. :)

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama