Typ postavy - určení

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
alexix
29 příspěvků 5.1.17 13:18

A tak co si s tou mojí neforemnou postavou oblékat?

isko
1583 příspěvků 5.1.17 15:55

Jak už sama víte, tak to nebude tak jednoduché.
Mám podobné míry.
Zjistila jsem, že nejlepší jsou asi šaty. Začala jsem nosit takové ty minimalistické, které se dneska prodávají, na můj vkus by tedy mohly mít alespoň trochu projmutí a větší výstřihy, ale když k tomu přidám doplňky, tak to nevypadá tak zle.

Mám taky jedny falešně zavinovací šaty, podobný styl, jak vám navrhla Lála na první stránce (nejvíc se jim podobají - střihem - ty první šedé z Bonprixu).

Obecně se držím toho, že přes břicho nesmím mít sklady. A když už jsou, tak z měkkého splývavého materiálu a jenom pomálu, protože jakmile je to alespoň trochu trčavé, tak to hrozně zvýrazňuje břicho.

Taky mi sluší větší výstřihy - větší, než máte na tom tričku.

Možná by vás mohla inspirovat jedna konkrétní celebrita: Deborra Lee Furness. Nedávno tu padlo její jméno v jiném vlákně a zjistila jsem, že to je krásná ženská, která má podobný problém. Některé její outfity by vás možná mohly inspirovat, zkuste ji vygooglit.

Příspěvek upraven 07.06.17 v 23:00

NočníMotýl
245 příspěvků 5.1.17 15:57
@alexix píše:
A tak co si s tou mojí neforemnou postavou oblékat?

A tak co takhle jít do salonu/obchodu s plesovými šaty a prostě si zkusit několikero různých střihů a zjistit, který vám sedí nejvíc? Podle fotky se to zas tak dobře určit nedá, ale řekla bych, že máte postavu typu jablko (strýček google poradí), máte hezké nohy, takže šaty klidně pod kolena/do půli lýtek (kratší se na ples nehodí, žejo) a jestli máte silnější paže, tak zkuste rukáv alespoň po lokty.

alexix
29 příspěvků 5.1.17 21:25

Myslíte, že bych mohla mít třeba toto?

alexix
29 příspěvků 5.1.17 21:41

Už kdysi jsem zkoušela tyto šaty - ty černé dost zkreslují - není tam vidět to břicho, ale byly oplé…vkládám, abych ukázala ramena - v těch vínových mi to připadá mohutné…

Giuli
2931 příspěvků 5.1.17 21:47

@alexix Skúste si v obchode tento typ šiat.

Lála_druhá
471 příspěvků 5.1.17 21:48
@alexix píše:
Myslíte, že bych mohla mít třeba toto?

Ožehavý střih. Velmi záleží na umístění (výšce) toho pásku a množství nařasené látky. Velmi často v takovém střihu vypadám… těhotně.

Mám bohužel všechny fotky sebe (třeba z plesů) v jiném PC a teď nemám čas to procházet. Našla jsem jednu, ze které se toho moc nevyčte… (To krajkové „pokrytí“ rukou byla nic moc nouzovka, pod šaty je stahovací spodnička, co jsem tu postovala, šaty jsou second hand.)

alexix
29 příspěvků 5.1.17 22:04

Ještě k tomu břichu - když nic nezatahuju, neschovávám, tak mám cca 104cm

Lálo, právě z toho mám strach - abych v tom nevypadala „těhotně“…jenže v jakých šatech nebudu vypadat?

catlin2
128 příspěvků 5.1.17 23:14

@alexix Zkuste si projít blog supervizáž http://supervizaz.sk/…nych_tvarov/

alexix
29 příspěvků 6.1.17 10:46

Catlin2 -koukala jsem na to - no nejvíc vypadám asi opravdu jako jablko,…ale proboha nejsem tedy tak tlustá!!!

Jordaan
8826 příspěvků 6.1.17 10:52

@catlin2

Pani tomu asi rozumi, ale musim priznat, ze jeji doporuceni mi obcas zneji dost jinotajne a moc nechapu, co vlastne mysli.

DRW
2039 příspěvků 6.1.17 11:28

@alexix

mate to tezke, co muzet pro sebe udelat je lehce posilovat brisko a ono casem zmizi. Davat vam radu, at zhubnete nechci, protoze chcete radu, jak se oblect.

Volila bych saty princesoveho strihu nebo zavinovaci s vazackou pod prsy s velmi splyvaveho materialu a ne moc siroke. To zavinovani muze byt i falesne. Hodne vam pomuze, kdyz zainvestujete do kvalitniho spodniho pradla. Kdyz nechate vyniknout prsa, hodne se pod nimi ztrati. No a upoutejte na svuj vystrih. Ruce prekryjte 3/4 hladkym rukavkem. Muzete i zvolit saty, ktere horni dil budou mit ze svetlejsi latky nez ten spodni, opticky upoutate pohled k horni casti tela. Moje byvala sefova presne vasi postavy s takovymto typem sat umela perfektne pracovat a tak jsme byli docela prekvapeni, kdyz jsme ji jednou videli v domacim odevu, ze ma poradny brich. Proste udelala prednost ze sveho vetsiho poprsi.

Judith11
1168 příspěvků 6.1.17 11:44

@alexix, vyzkoušejte střih šatů co vám radí @Giuli .

Když mrknete na fotky v postovaných šatech, tak určitě vidíte sama, jakou neplechu dělají ty divně krátké rukávky. Udělá to z vás „zápasníka v těžký váze“.
Takže pokud rukávy, pak delší - jako kompromis tříčtvrtinové, případně pak dlouhé, ale pozor na to, aby byly obepnuté, žádné plandající, to vás zase rozšíří.

Ta délka rukávů, kterou máte na fotkách, vás ještě víc rozšiřuje v oblasti prsou, je to prostě blbě..

irma73
465 příspěvků 6.1.17 12:28

@alexix Mně by se na vás líbily tyhle.
Našla jsem je v aktuální nabídce Bonprixu, ale možná budou šaty podobného střihu i jinde.

ming_xing
1324 příspěvků 6.1.17 13:14

Dle meho lepe s rukavy (delsimi nebo dlouhymi). pres trup mekci materialy, ktere netrci. halenky a saty v hornich partiich spis volnejsiho strihu, aby se neobepnulo bricho. opticky clenit stredovou cast podelne, ne pricne - v tomto Vam mohou dobrou sluzbu udelat delsi vesty nebo saka. vyhnout se lesklym topum.

irma73
465 příspěvků 6.1.17 13:41

Řekla bych, že zas tak silné paže @alexix nemá, aby musela mít bezpodmínečně rukáv. To co postuje @ming_xing je fajn, ale jestli se nepletu, původní dotaz byl na vhodný střih plesových šatů.

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.17 17:11

@alexix Ty cerne maji pro vas strasne spatnou delku rukavu, vypada to hrozne. To uz mi prijdou lepsi bez rukavu, idealne ten 3/4 nebo kratky, ale delsi (k lokti).

TyrionLannister
148 příspěvků 6.1.17 18:12
@Pinot Noir píše: Četla jsem „Typ postavy - účetní“, tak jsem hned musela kouknout, jaký že speciální typ my účetní jsme :D

Zrovna jsem se chystala napsat to samé :D. Taky tam pokaždé čtu „účetní“. Že to ještě někdo nevymyslel - členění typu postavy podle profese :D.

alexix
29 příspěvků 6.1.17 19:06

Irmo - když já se bojím, abych v tom nevypadala jako rambo, když jsou na ramínka…jinak se mi šaty líbí…

Co třeba tyto šaty - ale zase mám strach, protože mají hluboký véčkový výstřih vzadu…

alexix
29 příspěvků 6.1.17 19:07

Nebo se mi líbily tyto, ale nevím, jak by na mě vypadaly…

alexix
29 příspěvků 6.1.17 19:09

Tady zase nevím, co jak by vypadalo, když ramena jsou jen pod síťkou a rukávek je až níže…

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.17 19:22

@TyrionLannister Když ovšem kouknu na svůj tým (7 účetních), musím konstatovat, že stejně nevím, jak by ta „typická účetní“ vlastně vypadala. Jsme každá úplně jiná :)

TyrionLannister
148 příspěvků 6.1.17 21:18

@Pinot Noir To bude jen nějaký detail, třeba zvětšený kloub na zápěstí nebo pahrbek geniality na hlavě. Já na to přijdu, jsem účetní :-D

NočníMotýl
245 příspěvků 6.1.17 22:33

@alexix Líbí se mi ty první dvoje šaty - modré a červené, nevím, jak budou na vás vypadat, ale problém podlě mě bude s tou krajkou na ramenou, buď musíte mít nějakou hodně dobře držící podprsenku bez ramínek, nebo prostě smůla, prosvítající ramínka by na plese fakt hezký nebyly…

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.17 23:45
@TyrionLannister píše:
@Pinot Noir …nebo pahrbek geniality

To bude ono! :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek