Typ postavy - určení

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
alexix
29 příspěvků 11.1.17 19:19

Ano, myslela jsem zkracovačky, špatně jsem to nazvala.
Vím, že podle popisu se nedá říct vůbec nic. Šaty byly přibližně takto dlouhé https://www.otto-shop.cz/…volanky.html jako tyto šaty. No, když vidím ceny kol.2000 za krátké černé šaty, tak si je asi koupím a pak vám sem hodím foto na posouzení (snad toho nebudu litovat…)

viktorias
217 příspěvků 12.1.17 12:26

Vynechajte sacharidy, okrem tým v strukovinách a ovocí - to, samozrejme len skutočne s mierou, a žiadne hrozno alebo banány, pridajte na bielkovinách, ale skutočne veľa - oplatí sa kúpiť si proteín v prášku…alebo tofu,…alebo konzervy tuniaka :-) cvičenie vám nepomôže, ale odrádzať vás od neho nebudem. v podstate brucho cvičiť netreba, ak cvičíte s činkami alebo posilňujete váhou vlastého tela. mesiac tento režim vydržíte. a potom sa môžete rozhodnúť, že či chcete ďalej chudnúť alebo nie. nemusíte, je to len vaša vec ako vyzeráte. alebo vydržete len 2 t, uvidíte, či ten progres stojí za to.
nejaké strihy ako inšpirácia (opakujem strihy, nie šaty ako také):
http://www.kamzakrasou.sk/…-postavu/666
veď za mesiac sa dajú aj ušiť šaty, nad tým ste nepremýšľali?
tie šaty, čo ste postovali vyššie sú tak pre starú babu na kar.

isko
1628 příspěvků 12.1.17 14:19

@viktorias

V tom článku je pro jablko patero šatů, z toho čtvery jsou přepásané - dvoje dokonce tlustým páskem - v pase, tedy tam, kde je jablko nejsilnější.
Kdybyste byla vy anebo autorka článku opravdu jablko, tak byste věděla, že to je pro jablko naprosto zabijácký střih. Tohle je plácnutí do vody od někoho, kdo zkrátka neví, o co běží.

Plus pokud se v článku radí, že si má jablko brát hlavně tmavé šaty, tak to není pro starou bábu na máry?

A k hubnutí - proč proteinový prášek? Nestačilo by maso? Sýr?

ming_xing
1324 příspěvků 12.1.17 14:31

@isko ten clanek (a zejmena fotky) je celkove trochu mimo. schvalne jsem se divala i na ostatni postavy - pro hrusku tam maji uzke saty s raminkem za krk, coz je pro cloveka s uzkymi rameny a mohutnejsim spodkem totalni zabijak, dale saty s empirovym prestrizenim, ktere namisto zdurazneni stihleho pasu vytvori dojem bricha a dvoje saty do pulky stehen, ktere hrusce jeste umocni objem uz tak silnych nohou. takze asi tak, ne vsechno, co kde k danemu tematu vyjde, je psano odborniky..

viktorias
217 příspěvků 12.1.17 15:16
@isko píše:
@viktorias

V tom článku je pro jablko patero šatů, z toho čtvery jsou přepásané - dvoje dokonce tlustým páskem - v pase, tedy tam, kde je jablko nejsilnější.
Kdybyste byla vy anebo autorka článku opravdu jablko, tak byste věděla, že to je pro jablko naprosto zabijácký střih. Tohle je plácnutí do vody od někoho, kdo zkrátka neví, o co běží.

Plus pokud se v článku radí, že si má jablko brát hlavně tmavé šaty, tak to není pro starou bábu na máry?

A k hubnutí - proč proteinový prášek? Nestačilo by maso? Sýr?

článok som nečítala, ja sama som proti tmavým farbám - väčšine ženám nesvedčia, aj keď si myslia opak. myslia si, že sú v nich elegantné alebo štýlové, avšak pôsobia skôr zakríknuto v zmysle prepáčte, ja som tu len omylom, nevšímajte si ma…strihy sú fajn, podľa mňa sú tam pás ypsounté vyššie, smerom k prsiam, a aj jablká sú rôzne široké, mne osobne sa na tých širších najviac páčia strihy typu „drapéria ležérne ovinutá okolo tela“. niekto hore postoval také sivé šaty, tie boli fajn. a možno pani ani nie je jablko, len má proste veľké brucho. o sebe som si myslela, že som hruška, až kým som neschudla. a p. oravcová ma označila za X, takmer za V - mám široké ramená a pomerne úzku panvu. mala som ich rada, vyvažovali môj veľký zadok.

prášok preto, lebo je to najjednoduchší spôsob do seba tie bielkoviny dostať. syry sú tučné - teda aspoň tie dobré. najlepším zdrojom sú asi kuracie prsia…ale ako dlho potrvá, kým človeku začne to kuracie na prírodno liezť hore krkom? a sú ľudia, ktrorí mäso ako také tiež veľmi nemusia.
100 g (surových) kuracích pŕs má cca 23 g proteínov, čo je rovnako ako 30 g dávka (jedna odmerka) dobrého proteínového prášku.
ak sa snaží niekto schudnúť alebo začať cvičiť, vždy mu radím ísť cestou jednoduchšou, proste si nekomplikovať život viac ako je to potrebné. aj keď robenie skracovačiek (brušákov)a pod. považujem za stratu času. treba dvíhať činky.
alebo robiť hiit. v tomto žiaľ, jednoduchšia cesta neexistuje.
ale na schudnutie nie je nutné cvičiť, vždy je základom vhodný pomer bielkovín, sacharidov a tukov. na tému, čo je vhodný pomer napísalo veľa múdrych ľudí veľa štúdií, ktoré zas rovnako veľa múdrych ľudí vyvrátilo. ja mám 52-53 kg, 163 cm, 43 rokov, robím IF a skutočné zázraky sa na mojej postave prejavili až ked som začala prijímať viac ako 100 g bielkovín denne. som ektomorf, ťažko naberám svaly. celý svoj život som bola skinny fat. a po 40-ke sa to začalo zvažovať k fat. ale včas som sa zastavila.

alexix
29 příspěvků 12.1.17 19:08

Máte nějaký tip na rozumný jídelníček - aby to nebylo z nějakých fantastických potravin…
pečivo jíst nebudu - myslím, že to je ten největší problém…
takže můj dnešní jídelníček byl: ráno ovesná kaše, na svačinu banán, k obědu něco na způsob číny(rýže, kuř. maso, zelí, hrášek, cibule);odpol. svačina-zakys. smetana s banánem(no - to bylo asi kaloričtější…
máte nějaký tip na konkrétní jídla?

alexix
29 příspěvků 12.1.17 19:10

Další můj problém je ten, že jsem "závisláů na čokoládě…budu se muset snažit vydržet…

EmilyG.
1061 příspěvků 12.1.17 19:20

@alexix proč by pečivo mělo být problém, tedy pokud nejste celiatik? Záleží kolik ho sníte. Krajíček chleba k snídani a druhý k svačině ještě z nikoho kouli neudělal.

dagino
811 příspěvků 12.1.17 19:21

@alexix Tak jedzte 80%-nú, čokoládu, tá je dokonca zdravá a nie sajrajty, čo sa na čokoládu podobajú. Ja jem dva štvorčeky ku káve za obedom, to je môj zákusok na celý deň.

isko
1628 příspěvků 12.1.17 23:16

Nene, střihy nejsou fajn. Ani s pásem posunutým výš. Z jablka to udělá polštářek přeškrcený vejpůl. Anebo Marvana z opaskem nad pupíkem. A všechny ty halenky nařasené pod prsy… to se radí všude, ale ono se to řasení zařízne mezi prsa a břicho a všechny ty obliny se parádně zdůrazní…

Střih „drapérie“ je fajn, pokud není přehnaný.

Dobrým zdrojem bílkovin je i hovězí maso, to taky není moc tučné. Zadní hovězí má 30g. Když mi bylo o deset let míň, tak mi doktorka zjistila málo červených krvinek. Jelikož to bylo v tom roce už podruhé, tak mi naordinovala červené maso s tím, že mladé (tzn. menstruující) ženy to železo zkrátka potřebují a pokud jsou živy jenom na bílém mase, tak mají problémy s krevním obrazem. Jasně že se to dá dohnat i doplňky, ale přírodní zdroje jsou nejlepší. Chápu, že někdo maso nemusí, pak už je to boj toho člověka, ale pokud nevadí, tak je pořád nejjednoduší nákup v řeznictví a vaření doma.

Příspěvek upraven 12.01.17 v 23:18

isko
1628 příspěvků 12.1.17 23:16

@ming_xing

jj, je to tak, máte pravdu.

Nejlepší je tahle holka:

http://www.mamou-stylove.cz/…typu-jablko/

Není úplně spokojená s bříškem po porodu, tak se zařadila mezi jablka.

xSx
755 příspěvků 13.1.17 11:40

@alexix: Prosím Vás, pokud chcete hubnout, tak rozhodně z ovoce vynechejte banány, to je snad to nejkaloričtější, na co můžete narazit. Když ovesná kaše, tak s jablkem a skořicí. a imho, ať si říká kdo chce co chce, bez pohybu, alespoň chození, to nepůjde.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.17 11:45

@xSx Prosím vás po banánu k svačině ještě nikdo neztloustnul a že to jde bez pohybu nikdo netvrdí, to jsou rady toto.

alexix
29 příspěvků 13.1.17 12:00

Mě je naprosto jasné, že bez pohybu to nepůjde. A tak co tedy jíst, aby to mělo nějaký efekt? Nemáte rozumné tipy na jednotlivá jídla? Dnes jsem měla k snídani v 6 hodin ovesnou kaši - jen vločky a mléko. Na svačinu v 10 hodin 3 mrkve a 1 jablko. Teď je 12 a mám hlad. Oběd budu mít až tak kol.14 hod. Stejně tak večer - navečeřím se a pak mám prostě hlad…když nejdu hned spát…

weruberu
1261 příspěvků 13.1.17 12:40

@alexix Řekla bych, že na svačinu jste toho měla málo, mrkev bych nechala na večer, jako inspirace se mi líbí třeba 60 denní dieta podle Petra Havlíčka. Nejlepší by ovšem bylo, pokud byste si nechala sestavit jídelníček na míru.

viktorias
217 příspěvků 13.1.17 12:41

@alexix mali ste vlastne len samé sacharidy. tie nezasýtia na dlho. potrebujete aj nejaké bielkoviny. skúste si naštudovať niečo o glykemickom indexe a nejaké spôsoby stravovania, a zvážte, či ich budete vedieť dodržať (napr. stránka chudnutie-ako mira veselého, ten chlap si tým prešiel tiež, diéta south beach funguje 100% a nie je to taký zabijak ako atkinson). ak ste ráno zvyknutá na tie vločky alebo proste nestíhate nič iné, skúste trochu zmeniť tú desiatu - šunku, vajíčka, tuniaka, vy musíte vedieť čo vyhovuje vášmu životnému štýlu. a dajte si ten proteínový šejk, to vás nezabije, a možno vám aj bude chutiť, pridajte si do nápoja rozpustnú vlákninu a zvážte radšej 3 normálne jedlá denne ako 5, lebo očividne vás to zvádza maškrtiť.
ja robím prerušovaný pôst (Intermitent fasting), neraňajkujem, ale si strážim kalórie, a tiež pomer bielkoviny-sacharidy-tuky, nie každému sa to chce. ono tých spôsobov ako sa dostať do cieľa je viac, a žiaden nie je jednine správny. nenúťte sa do takého, ktorý bude vás alebo vašu rodinu obmedzovať.
na začiatok - prestaňte jesť to, z čoho priberáte. vy dobre viete, čo to je. netvárte sa, že nie :-).
a nakoniec - nie, nemusíte cvičiť. v dnešnej dobe nie je problém na nete zistiť koľko kalórií spálite napr. hodinou tou hore odporúčanou chôdzou (5 km/1 hod) a koľko kalórií prijmete v tej kyslej smotane s banánom. nie je jednoduchšie tú smotanu proste nezjesť? ale ten dobrý pocit po cvičení, že ste to zvládli, že ste zas o trochu silnejšia, ten je na nezaplatenie. (skúste zadávať údaje na kaloricketabulky.cz)
ak sa poobzeráte okolo seba, iste si všimnete zopár ľudí, čo necvičia a aj tak sú štíhli. je to zázrak? slzy jednorožca, podávané po kvapkách? nie, tí ľudi majú správny pomer prijatých a vydaných kalórií. ale viac svalov v tele spotrebúva viac kalórií, preto je dobré cvičiť. hlavne s činkami. ja si myslím, že každý, kto skutočne chce schudnúť, tak aj schudne. lebo chudnúť nemusíte, je to len vaša vec. opakujem NEMUSÍTE. ibažeby ste FAKT chceli.

xSx
755 příspěvků 13.1.17 12:47

@alexix: Hm, chtělo by to ke snídani možná i k té sváče více bílkovin, vejce, tofu nebo nějaké luštěniny. Pak budete mít menší hlad si troufám tvrdit. Obecně se nedoporučuje v odpoledních hodinách konzumovat více cukrů, to platí i pro ovoce (ale nem, že byste si nemohla dát jablko :)). Otázka je, zda je pro vás priorita shodit břicho hlavně do toho plesu, nebo změnit styl celkově.
@Amigdala: výše v příspěvku viktorias bylo napsáno, že na schudnutie nie je nutne cičiť. Tak jsem jen napsala, že si to nemyslím. A neříkám, že po banánu ke sváče někdo ztloustnul, ale paní měla banán ráno a odpoledne s kysanou smetanou, tak jsem ji jen chtěla upozornit na to, že banán při hubnutí není nejvhodnější volba. Tady něco napsat je fakt za trest.

irma73
465 příspěvků 13.1.17 12:51
@alexix píše:
Na svačinu v 10 hodin 3 mrkve a 1 jablko. Teď je 12 a mám hlad. Oběd budu mít až tak kol.14 hod. Stejně tak večer - navečeřím se a pak mám prostě hlad…když nejdu hned spát…

Ve svačině vám zcela chyběly tuky a bílkoviny, proto máte tak rychle hlad. Stačí přidat 2 plátky sýra nebo kelímek bílého jogurtu (dopoledne klidně i smetanový, ale rozhodně ne nízkotučný, ideál je 3-4%tuku) a v pohodě vás to zasytí do oběda.

viktorias
217 příspěvků 13.1.17 12:51
@weruberu píše:
@alexix Řekla bych, že na svačinu jste toho měla málo, mrkev bych nechala na večer, jako inspirace se mi líbí třeba 60 denní dieta podle Petra Havlíčka. Nejlepší by ovšem bylo, pokud byste si nechala sestavit jídelníček na míru.

len nie jedálniček na mieru..kamoška si dala spraviť, po dôkladnej analýze toho, čo cez deň zje, vyšetrenia na prístroji in-body, ktorý stanoví % svalov, tuku a vody v tele…jej, 58 kg, 37 ročnej žene s výškou 154 cm odborníčka urobila pestrý jedálniček cca 1700 kcal denne pre necvičiacu osobu (toľko mám ja v deň, keď cvičím), zložený hlavne zo sacharidov, zároveň jej stanovila „diagnózu“, že málo je a preto priberá. kamoške sa to samozrejme páčilo, ale po 2-3 mesiacoch ju prestalo baviť robiť si tie šaláty z 3 druhov strukovín, vážiť mandle a oriešky…a žiaľ nechudla. teraz tvrdo maká 3× do týždňa s trénerom. držím jej palce.

isko
1628 příspěvků 13.1.17 14:02

Taky musíte počítat s tím, že jste člověk, a že vám některá jídla zkrátka chutnají. Možná by nebylo dobré se jim za každou cenu vyhýbat, protože pak se dostanete do situace, kdy budete jíst jenom suché vločky, mlíko, šunku a jablka - a to se za pár dnů přejí, přičemž po těch pár dnech buď totálně selžete a vyplundrujete lednici, anebo budete na bednu. Takže tuhle věc - chutě - by možná pomohlo řešit tím, že budete jíst chutné věci, ale v menším množství anebo méně často. Plus z osobní zkušenosti musím říct, že když je oběd chutný a neošizený, tak nemívám chutě na nic jiného, ani na tu sladkou tečku.

Osobně musím říct, že k svačině tři mrkve a jedno jablko… by mě asi zabilo, bez těch bílkovin a tuků, to je jasné, že ve 12 už musíte mít hlad.

Co se týká bílkovin, dámy nade mnou mají určitě pravdu v tom, že to je základ. Tělo tak nějak ví, že je potřebuje a když ho budete trochu poslouchat, tak to možná zjistíte taky. Svaly jsou pro nás základ - jednak musí fungovat, abychom žili, jednak spotřebovávají víc kalorii, což je pro vás výhodné. Z osobní zkušenosti musím říct, že pokud vynechám bílkoviny, tak mě ta mlsná honí mnohem víc. A ona to ve skutečnost není mlsná, to spíš tělo křičí: „Dej sem ty bílkoviny!“

A ty tuky asi taky nevynechávejte. Samozřejmě s mírou. Ale tělo je taky potřebuje.

Karianne
134 příspěvků 13.1.17 17:41

@alexix Když jsem tři roky zpátky dost znatelně přibrala, tak mi kamarádka poradila jednoduchou věc - přidej zeleninu. A on to byl fakt, takovéto dodržování „ovoce ráno, zeleniny odpoledne“ má něco do sebe. Neříkám, že to musí být striktně, ale pro mě osobně zelenina měla jednu obrovskou výhodu - rychle mě zasytila a ten pocit sytosti mi vydržel dost dlouho, což se na večer hodí. Dodneška v tomhle směru aplikuji druhé večeře, když to na mě v 9 přijde :D.
Jinak toho proteinu v prášku se musím trochu zastat. Nemyslím, že je to nutné, ale sama vím, jak nevyvážený příjem bílkovin mám. Takže když vím, že jsem to nějaký den fakt ošulila, tak nevidím důvod, proč to nedohnat takto. Brala bych jej ale vyloženě jako doplněk, ne náhradu.

DRW
2039 příspěvků 13.1.17 18:37
@alexix píše:
Mě je naprosto jasné, že bez pohybu to nepůjde. A tak co tedy jíst, aby to mělo nějaký efekt? Nemáte rozumné tipy na jednotlivá jídla? Dnes jsem měla k snídani v 6 hodin ovesnou kaši - jen vločky a mléko. Na svačinu v 10 hodin 3 mrkve a 1 jablko. Teď je 12 a mám hlad. Oběd budu mít až tak kol.14 hod. Stejně tak večer - navečeřím se a pak mám prostě hlad…když nejdu hned spát…

chybi vam vyznamne bilkoviny. Mela byste mit minimalne kolik kg mate = g bilkovin minimalne snezte, muzete i 1,5 nasobek, ale fakt se hejbete jak camrda. A zkuste muj trik dejte si k snidani vejce, napr. namekko, chleb a zeleninu. Nebo kdyz uz si musite davat tu ovesnou kasi, protoze mate rada sladke, tak si vecer namocte ovesne vlocky s nejakymi seminky do vody a pridejte skorici, rano si je uvarte a misto mleka si dejte netucny jogurt nebo tvaroh. Zasyti to mnohem spolehliveji. A jezte pravidelne.

dagino
811 příspěvků 13.1.17 19:44

@alexix Na večernú pažravosť mám odložených niekoľko plechoviek s rybyčkamy, surovú mrkvu, paradajky s romadúrom, kyslú kapustu… Hlavne nejedzte škrob a jedzte zeleninu a bielkoviny. Pozor, párok obsahujúci 60% škrobu nie je bielkovina.

dagino
811 příspěvků 13.1.17 19:51

@DRW Na odtučnené mliečne výrobky treba dávať tiež pozor, často je ich zloženie dosť čudné. Ale samozrejme, čítať zloženie je dôležité pri každom výrobku. Najhoršie je, že aj výrobok, ktorý máte overený, môže zmeniť zloženie a prekvapiť.

DRW
2039 příspěvků 13.1.17 20:10

@dagino
Mea culpa :D Opravuji se.
Myslim odtucneny jogurt s 3% tuku, s temi 0% je opravdu treba hlidat slozeni, v podstate by to melo obsahovat jen mleko a kulturu podporujici kvaseni, zadne zahustovadla, ecka, obarvovadla a jine potvory, to vse se da dohnat medem a cerstvym ovocem :D
A jeste k tomu skrobu, je to vtipne, ale po zelenine bude mit vetsi hlad je treba si dat velmi kvalitni sacharidy a tim nemyslim rohlik ci krajic chleba.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek