Úklid domácnosti od paní na úklid, ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanka.d15
1 příspěvek 17.05.17 23:27
Úklid domácnosti od paní na úklid, ano či ne?

AHoj holky, ženy, dámy :-)

Chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s úklidem od paní na úklid? Máme malé dítě a nějak už přestává být čas na ulízení. Malá je hrozně živá A manžel když přijde z práca, tak už nemá úplně energii na uklízení.

Takže nás napadlo vzít si paní na úklid. Ale nemáme s tím žádné zkušenosti.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

paviocko
57 příspěvků 18.05.17 09:06

Za mě je to nejlepší investice za celý týden :-) Mám paní na úklid třetí rok a nemůžu si to vynachválit. Člověku odpadne spousta práce a i takové to neustálé pobíhání s hadrem nebo vysavačem, prostě to nechám na ní. Chodí 1× týdne, mám za tu dobu třetí paní, všechny na doporučení někoho známého…

ming_xing
1308 příspěvků 18.05.17 10:16

Rozhodne ano! usetri to spoustu casu, ktery se da vyuzit smysluplneji. dle meho nazoru dobre utracene penize. nesnasim uklizeni, protoze je to strasne nevdecne, narocna prace a nikde poradne neni videt. ;) pani nam chodi 1× tydne, oprasi, vyluxuje, vytre, obcas umyje okna a neco i vyzehli.

Mischa88
226 příspěvků 18.05.17 10:42

Jsou to nejlepe utracene penize. Pani uklizi i na mistech, kde by me to mozna ani nenapadlo a strasne to usnadnuje provoz domacnosti. Ja mam cas na vareni, to me bavi, a nemusim se zabyvat podlahou, okny atd. Rozhodne super.

system_error
850 příspěvků 18.05.17 11:16

Mít ty peníze, tak do toho jdu hned. Úklid mě hrozně nebaví.

Dujour
70 příspěvků 18.05.17 14:01

Každý, koho znám a kdo paní na úklid má, jako mí téměř devadesátiletí prarodiče nebo zaměstnaná kamarádka s malým dítětem a prakticky nepřítomným manželem, si to aranžmá velmi pochvaluje. Já sama taky uklízení nijak nemiluju a mám dost jiné práce (a navíc znám jednu úžasnou paní uklízečku, kterou z několika důvodů upřímně obdivuju), ale fakt mi vadí ta představa „cizí osoby ohmatávající moje věci“, takže pro mě to možnost není. Ale je mi jasné, že to je jen můj osobní problém.

aviv
51 příspěvků 18.05.17 15:05

Pokud je paní spolehlivá je to asi užitečná pomoc. Po bohužel negativních zkušenostech s paní z agentury bych věřila jedině osobnímu doporučení. Ikdyž nejvíc mě vyhovuje když si uklízím a žehlím sama, také mě trochu vadilo nechávat v našem bytě cizí osobu - a v době kdy jsem měla malé děti to bylo obtěžující už z toho důvodu, že jsem abychom se jí nepletli pod nohama musela byt vyklidit a ne vždy se to hodilo - bylo třeba venku hnusně, zima… Takže pro mě je ideální uklízet si sama a velký úklid si dopřát po malování apod.

DanaP
142 příspěvků 19.05.17 10:00

Zkušenosti mám ty nejlepší. Je to pohoda. Pracuje, když já nejsem doma a ta nádhera, přijít do vyšůrovaného bytu se nedá popsat. Všude vytřeno, vyluxováno, prádlo vyžehlené. Je pravda, že jsem ji získala na osobní doporučení. Posílám informaci dál a i ostatní jsou s ní spokojeni.

DanielaS
4710 příspěvků 19.05.17 12:01

Ja mela uklizecku par mesicu v tehotenstvi. Sama doma nebyvala, ale my mame zahradu, takze jsem se s ditetem mohla odklidit tam. Delala ty „tezsi“ prace jako podlahy, koupelnu, kuchynske skrinky, lustry, okna - ne pokazde vsechno. Jednou tydne na hodinu a pul. Nasla jsem ji pres inzerat na internetu, naprost naslepo.

blanche01
1245 příspěvků 19.05.17 15:35

Mohly byste zveřejnit za kolik na hodinu u vás paní uklízí?

weruberu
968 příspěvků 1 inzerát 19.05.17 16:51

@blanche01 1000 kč za 1 úklid, má to tak na 6 hodin (někdy víc, někdy míň)

blanche01
1245 příspěvků 19.05.17 17:14

Děkuji za info @weruberu

Christen SEN
107 příspěvků 20.05.17 20:57

Ja mám pani na úklid uz 2 roky. Chodí pravidelne 1× do týždňa a super. V Prahe som mala najskor na odporúčanie, potom nezávislé agentúry a teraz mám už pol roka cez lidskou sílu. Platila som 130/hod na odporúčanie a agentúru, na síle mám za 140. Inak mám pani na 3 hodiny a uklízi 80m2.

paviocko
57 příspěvků 24.05.17 10:46

250,– za cca 2 hodiny, někdy trochu dýl

Beruska13
167 příspěvků 24.05.17 11:30

Mám paní na úklid už přes 2 roky, chodí 1×týdně, cca 300 kč - čili na to má podle mě skoro každý, byt je tím pádem stále uklizený, i když mám dvě kočky. jednou za čas provede větši úklid, jako okna, zásuvky, vnitřky linky, lednice, lustry…ale sazba stejná, platím od hodiny. má své klíče, chodí, když nejsem doma, věříme si, komunikujeme přes mobil - maximální spokojenost. našla jsem na hlidacky.cz

DanielaS
4710 příspěvků 24.05.17 11:31

8 euro za hodinu, na cerno.

Josefka
469 příspěvků 24.05.17 14:27

Zkoušela jsem to 2×, stále to úplně nevzdávám ale zatím to prostě nejde. Obě paní na doporučení. První byla moc milá, šikovná, rozumná…ale prostě já bych to zvládla rychleji a lépe a byla jsem ráda, že jsme se stěhovali a nemusela jsem jí dát výpověď z jiného důvodu. Druhá paní z počátku pečlivá ale už druhou návštěvu to bylo o něco horší a po pár návštěvách jsem po ní mohla uklízet hned ten den, co odešla. Navíc nedbala opakovaně mých přání používat mnou zakoupené „ekovýrobky“ a pokaždé mi zlikvidovala bakterie v čistírně. Nakonec rozbila vysavač a tvářila se, že už to bylo.

Jenže mám domácnost plnou dětí, náročné zaměstnání, manžela doma jen v noci a silnou potřebu mít doma uklizeno. Nevzdávám to, až najdu sílu, zas budu někoho hledat. Je to jediná možnost, jak si zachovat zdravý rozum.

Cena cca 280,–/hod.

viktorka_od splavu
7768 příspěvků 24.05.17 21:27

@Josefka jen takový podotek: „prostě já bych to zvládla rychleji a lépe“ samozřejmě, spoustu věcí byste zvládla rychleji a lépe, proto taky máte na to si na to někoho zaplatit. někoho, kdo není tak inteligentní a schopný jako vy, ale právě proto udělá „špinavou práci“ za vás a vy se můžete věnovat něčemu jinému. paní č. 2 samozřejmě fuj

vias
457 příspěvků 24.05.17 22:47

Moje teorie je, že dítě si nebude pamatovat, že bylo doma naklizeno. Ale bude si pamatovat, že si s ním maminka hrála (nebo naopak že si s ním nehrála, protože musela pořád cosi uklízet). Takže když jsem měla možnost, úklid jsem si platila. Paní nedělala úplně všechno, jen to, co jsem zrovna potřebovala nejvíc, takže jsem byla i doma, abychom se domluvily co uklízet. Chodila myslím tak jednou dvakrát týdně, našla jsem ji naslepo na inzerát, a byla jsem moc spokojená, skvěle investované peníze. Takže pokud je to v rámci finančních možností, určitě bych do toho šla. Myslím si, že spousta lidí by si ušetřila dost nervů a času, kdyby neměla předsudky (to si zaplatí jenom bohatá fiflena, však já to zvládnu sama) a někoho si takto našla.

Josefka
469 příspěvků 29.05.17 07:31

@viktorka_od splavu to co píšete se mi hezky poslouchá ale taky vím, za co máte ta červená. Já vás pochopila, nemyslela jste to nijak zle.

Mám kamarádku, která uklízí po domech. Roky pracovala jako magistra v lékárně, nějaký čas distribuovala léky po ordinacích ale nevyhovovala jí pracovní doba a některé praktiky…a protože vždy uklízela ráda a bavilo jí to, tak během mateřské začala nabízet svůj čas nejprve známým, pak založila firmu. Má tolik zakázek, že najímá lidi, sama také stále uklízí, je rychlá a perfektní. Pracuje 4 hodiny denně, zbytek věnuje vlastní domácnosti a hlavně dětem. Vydělá si to, co jako dealerka za celodenní šichtu ale bez stovek najetých kilometrů. (A i kdyby nebyla z jiného regionu a neměla tak plno, že by mi stejně neuklízela - někomu takovému bych dům svěřila hned).

Jsem pro, aby každý dělat to, v čem je dobrý. Bohužel, u nás je úklid „cizího nepořádku“ stále brán jako podřadná práce. Kamarádce to zejména tchýně nemůže odpustit. Synáček si vzal magistru v bílém plášti a teď má doma uklízečku!?! Jaká degradace! Považte, copak to může říct svým kamarádkách u kávičky??

edit: překlepy

Příspěvek upraven 29.05.17 v 09:12

Mischa88
226 příspěvků 29.05.17 08:11

@Josefka je to OT, ale moje tchyne nemuze manzelovi odpustit, ze neni ortoped a ze si vybral jiny pro ni ne tak atraktivni obor. Musim rict, ze ona me dost vylecila z toho, dbat na to, co si mysli. Kdyz si odmyslim penize, kazdy ma svoje priority. Muj muz je tak poradny, ze bych musela vyvijet nekolikahodinovou snahu na to, aby bylo dle nej uklizeno a protoze svoje vyuziti vidim jinde, tak uklizi nekdo jiny. Nase pani na uklid je sympaticka, energicka zenska a je za ni videt poradny kus prace. Je to prace jako kazda jina.

viktorka_od splavu
7768 příspěvků 29.05.17 08:55

@Josefka diky. asi jsem to napsala trochu nesikovne. mela jsem na mysli spis rozdeleni ukolu tak any clovek vse nedelal sam, prestoze sama to jiste „udelam nejlip“. presto radeji ty ukoly rozdelim (at uz v domacnosti, praci…) a ze vysledek neni tentyz jako bych to delala ja to proste musim tolerovat, jinak bych se z toho fakt zblaznila

Mischa88
226 příspěvků 29.05.17 09:04

@viktorka_od splavu moje mama tomu rika delegovat ukoly. Kdyz nekdo kolem me vyvine aktivitu a neni to uplne podle me sto pro, nebudu ho prece buzerovat. Nicmene zase pani na uklid, vzhledem k tomu, ze se ji plati by mela uklizet na 90% mych predstav. U nas vlastne manzelovych.

viktorka_od splavu
7768 příspěvků 29.05.17 09:07

@Mischa88 to je jasne. ja reagovala na "prostě já bych to zvládla rychleji a lépe "
to bych nakonec delala uplne vsecko, ne?;-))

Mischa88
226 příspěvků 29.05.17 09:19

@viktorka_od splavu Ano, ja s Vami uplne souhlasim. Nemam rada takovy ten mucednicky pristup, kdy aby vse bylo na 100% delam to sama a jsem unavena protivna a vystresovana a duvod je, ze se mi zda manzel spatne sklada pradlo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama