Ukrajinka vypadá jako živá Barbie

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
real.blond
6688 příspěvků 14.11.13 09:29

@Giulietta taky mam takove chmiri :( a ani zdale ne tolik dlouhe:P

Nixe Lulu
344 příspěvků 14.11.13 18:23

@Coraline Vypadá z nich sice nejmíň nepřirozeně, ale ty oči se mi stejně zdají moc velké na to, aby někdo takové opravdu měl - nejspíš taky photoshop? A taky mi připadá, že má nějak „plastovou“ až příliš hladkou pleť.
U těch druhých dvou tedy taky nemůžu uvěřit, že jsou skutečné…

Coraline
1980 příspěvků 14.11.13 20:55

@Nixe Lulu Ty oči jsou velké díky kontaktním čočkám a správnému make-upu ala optický klam, to samé ta hladká pleť, ale tomu samozřejmě může pomoct i photoshop. Ale obecně s make-upem se dá neuvěřitelně čarovat, zkuste si dát na celý obličej takový Dermacol Make-up cover a pak vzít bronzer nebo stínovací pudr a správný štětec… dá se tak zmenšit nos, upravit tvar obličeje a celkově rysy…

blacken
2449 příspěvků 14.11.13 22:59

@Nixe Lulu Tak kdo zná Michele Phan, tak ví, že možné je s makeupem téměř cokoliv… http://entertainingtube.com/…3/04/013.jpg

Navíc ona je přirozeně dívčí typ, takže to ani tolik práce nedá - pokud má jemné rysy a velké oči i nenalíčená, tak to problém není. Pas a prsa to je jiná, ale obličej věřím, že jde i bez plastiky jen s čočkama.

catherinne
13500 příspěvků 14.11.13 23:56

@blacken má kukadla jak zrcadla…

Lady Apathy
512 příspěvků 15.11.13 10:20

Upřímně, je mi úplně jedno, jestli je to jen dobře promyšlený hoax nebo jestli je skutečná a jak to ze sebe dělá a proč. Nikomu tím neubližuje, takže ať si třeba nechá sešít půlky k sobě, když tak bude spokojená. Kdo se někdy nechtěl nějak přiblížit nějakému svému ideálu, ať hodí kamenem. Slečna to jen vzala trochu z gruntu, no. Otázka je, zda ke stáru nebude třeba litovat. A když pominu, že je to možná i mírně děsivé, tak je celkem fascinující, co jsou někteří pro ten svůj ideál ochotni podstoupit.

Amun
888 příspěvků 18.11.13 13:02

Já tedy musím říct, že mi vzhledově nepřijde nijak ošklivá, ta podoba je neuvěřitelná. Ale nevěřím, že ji k tomu nepřivedly plastické operace a drastické diety. Na jednu stranu mi to přijde smutné. Plastickým operacím fandím jen v případě vady, která už hraničí se znetvořením. Když to dělá normální holka, nutí mě to přemýšlet, co ji přimělo se nemít ráda.

Anneta
4 příspěvky 18.11.13 15:51

Snad je to nějaký hoax jen :X přehnané, ale pokud to někomu zvedne sebevědomí, co já vím…

modny guru
280 příspěvků 18.11.13 18:23

@blacken
Ano, Michelle Phan je neskutocna, na konci vzdy vyzera ako uplne iny clovek, pri niektorych make upoch ani nevidno ze ma azijske oci.

Akitaken
4960 příspěvků 18.11.13 19:09

Vrátím se ještě k tomu „Kenovi“.. ten teda moc jako Ken nevypadá.. a dávat si silikon do svalů, protože je línej cvičit..

http://www.manbehindthedoll.com/…/2011ken.jpg http://img.blesk.cz/…va-hadka.jpg

blacken
2449 příspěvků 19.11.13 04:39

@modny guru Jo, je úžasná… třeba její proměna v Angelinu Jolie byla dost dobrá
http://www.youtube.com/watch?…

a i ta panenka jí fakt jde:
http://www.youtube.com/watch?…

S makeupem jde očividně téměř cokoliv…

JaneSt
13 příspěvků 20.7.14 15:38

Nedávno na mě při hledání dokumentu o lidech, kteří se stylizují do živých panenek vyskočil blog téhle seveřanky
Je částečně v aj, tématu se vlastně netýká, ale zajímá mě, jak na vás tahle slečna působí vizuálně.

Akitaken
4960 příspěvků 20.7.14 15:43
@JaneSt píše:
Nedávno na mě při hledání dokumentu o lidech, kteří se stylizují do živých panenek vyskočil blog téhle seveřanky
Je částečně v aj, tématu se vlastně netýká, ale zajímá mě, jak na vás tahle slečna působí vizuálně.

Na mě hlavně vizuelně působí ta reklama na zmrzlinu (fruit sorbet and frozen yoghurt) co na mě při kliknutí vyskočila.

Módu živých panenek nechápu. Ale třeba se to líbí chlapům

JaneSt
13 příspěvků 20.7.14 15:57

Akitaken: A já pošetilá žena si zapnu adBloc, vidíte o co přicházím?:D Hmmm, sorbet…

Právě že neznám moc chlapů, kterým by se tahle specifická forma umění,(protože někdy to umění fakt je), líbila. Možná je to trochu jako s cosplayem. Touha být chvíli součástí oblíbeného světa, hrát si. Když se to dovede k dokonalosti, může to být fajn.
Můj šálek kafe to úplně není, to já jsem zas ráda, když si od tun líčení odpočinu.:D

JaneSt
13 příspěvků 20.7.14 16:01
@JaneSt píše:
Akitaken: A já pošetilá žena si zapnu adBloc, vidíte o co přicházím?:D Hmmm, sorbet…Právě že neznám moc chlapů, kterým by se tahle specifická forma umění,(protože někdy to umění fakt je), líbila. Možná je to trochu jako s cosplayem. Touha být chvíli součástí oblíbeného světa, hrát si. Když se to dovede k dokonalosti, může to být fajn.
Můj šálek kafe to úplně není, to já jsem zas ráda, když si od tun líčení odpočinu.:D
@Kay_Adams píše:
@JaneSt
Desí ma http://bloggfiler.no/…24884746.jpg

@Kay_Adams Na téhle fotce vypadá zvlášť mimozemsky.

Eden_Prime
3472 příspěvků 20.7.14 16:06

@JaneSt ma moc velke oci a pusu vuci hlave, snad je to photoshop:-) jako by nekdo vystrihnul oblicej a nalepil na zmensenou fotku

JaneSt
13 příspěvků 20.7.14 16:20

@Eden_Prime Jj,je zvláštní typ. Těžko říct.

Anwen
684 příspěvků 20.7.14 17:05

@JaneSt Připomíná mi Claru Oswin / Jennu Coleman když delá 'nevěřící grimasu

Sonule10
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.14 15:23

HNUS..

margret1
269 příspěvků 23.7.14 15:30

@JaneSt to jo, neprijde mi nejak strasna, ba naopak. ale u ty fotky, co je o pár postů výš, mě napadlo, že tak by to asi vypadalo, když dospěje reborn. nektery maj takovy velky znepokojivy oci.

Sailorette
1594 příspěvků 23.7.14 15:49

Pusu má fakt divnou, jinak je hezká. A taky má nějaké divné hnědé fleky okolo očí, stíny to nejsou, má to všude. Nebo teda jedině, že by to bylo stále stejné líčení.

Mallen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.14 15:50
@Amonute píše:
Netrvalo mi dlho a predsa som našla jednu fotku kde sa usmieva. Ak som to správne pochopila je odfotená s mamou:
http://cs308725.userapi.com/…UNGXHECs.jpg
Ale či sa usmieva NAOZAJ to cez všetky tie vrstvy make-upu neviem povedať.
Podľa videa má v páse 42 cm, 86 cm cez prsia a váži 42 kg? Čo pri dĺžke jej nôh ( a snáď teda aj slušnej výške) strašne málo. Vygooglila som, že je prísna vegánka. Žeby preto bola taká chudučká? S tou plastikou pŕs je z nej dokonalá predstaviteľka typu postavy „presýpacie hodiny“. Až ma preto ten jej osí pás desí…

To je až zvláštně strašidelný..

Sailorette
1594 příspěvků 23.7.14 15:53

Přísná veganka jsem byla rok a přibrala za tu dobu pomalu deset kilo. Tím to nebude.:D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek