Umělá prsa

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Kalanka
707 příspěvků 8.11.13 14:45

@yourcandy A proc bych nemohla ukazovat prstikem, kdyz mi to prijde hloupe? Muj nazor se nezmeni, i kdyby to mela kazda druha.

real.blond
6688 příspěvků 8.11.13 14:59

Nemam problem s jakymkoliv vylepsenim.. Kazdy at jedna dle sveho uvazeni. Hlavne at se dotycna/y citi dobre a ma se rad. Pokud k tomu dopomuzou vetsi prsa, mensi nos atd.. Klidne

Zebra33
2038 příspěvků 8.11.13 15:36

Ja myslim, ze se tomu tezko da uverit, kdyz nekdo prsa (jakakoliv) ma, ale existuji opravdu zeny, ktere ac jsou jinak psychicky vyrovnane, tak z tech malych prsou maji komplex. Mam novou kolegyni, 26 let, a kdyz jsem ji videla, tak mi konecne doslo, na koho se siji podprsenky s relativne velkym obvodem a kosickem A. Ma pomerne siroky hrudnik (tak, ze si toho vsimnete), neexistujici pas a temer zadna prsa. Kdyz nema zadna prsa divka, ktera je celkove krehka, tak vam to k ni prijde prirozene, ale u te me kolegyne by vetsi prsa vypadala tak nejak prirozeneji. Ona sama mi vypravela, jak si tuhle byla kupovat bavorsky dirndl, do ktereho se poprsi ocekava (dokonce pro ta dmouci nadra v dirndlu existuje i tradicni roztomile oznaceni „drevo pred chalupou“ ;) ). Rikala, ze to skoncilo tak, ze se rozplakala v kabince, protoze pokazde kdyz saty zapla v pase, tak mela nahore tri cisla rezervu i se specialni dirndlovou podprsenkou, s kterou treba ja mam doslova „kozy“. A taky rikala, ze o plastice uvazuje uz nekolik let. Myslim, ze kdyby do toho fakt sla, tak kdo ji nevidel „pred“, nebude vubec hadat, ze ta prsa nejsou jeji. A ona by se podle me jednoznacne citila lip.

Deniska55
5 příspěvků 8.11.13 21:41
Plastika prsou

Ahoj. Tak na to odpoví asi každý jinak. Myslím si, že pokud někdo má komplexy z toho, jak vypadá tak ať do toho jde. Moje kamarádka to právě tak měla a dost ji to pomohlo. Byla na plastice v Brně u dr. Justana a je moc spokojená. Konečně se nemusí trápit. Samozřejmě pokud si někdo zvětšuje prsa na nesmyslně velká čísla, tak to nechápu, jako např. nějaké modelky.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 9.11.13 01:05

U tohoto pojízdného stánku zjistíte, jestli má smysl zvětšit, či zmenšit.

Akitaken
4960 příspěvků 9.11.13 08:15
@BEZDOMOVEC píše:
U tohoto pojízdného stánku zjistíte, jestli má smysl zvětšit, či zmenšit.

Zas diskriminujou áčka :-D

coralline
840 příspěvků 9.11.13 13:25

@Deniska55 Tak už jste tu dělala reklamu na plastického chirurga, golf a e-shop pro děti. Co všechno tam ještě máte, ať se nezdržujem?

kinderova
34 příspěvků 17.7.14 11:47

@ajujuška Já souhlasím s tím, co tu psali některé holky…podle mě je to zbytečné, ovšem pokud to prospěje psychickému stavu…lepší nechat si poupravit prsa a být pak sebevědomá a šťastná než mít celoživotní mindráky…měla jsem kamarádku, která měla B a nedokázala se s tím smířit, srandičky a narážky od okolí, že má lentilky pod kobercem atd…ikdyž jsem se jí snažila podporovat, jak to šlo, dělat si z toho srandu (nejsem na tom s číslem poprsí o nic líp) nepomohlo to, upnuté tričko jsme na ni neviděli a to má krásnou postavu…ve 22letech se rozhodla, že to změní, vydělala si na to a šla do zvětšení, ikdyž jen o kousek na C, abych zjistila, jak to bude snášet a popřípadě za pár let zvětší…neuvěřila bych, co i to jedno číslo udělalo s jejím sebevědomím, teď můžeme chodit na koupáky, konečně dokáže ukázat svou krásu a je šťastná…nevím už přesně u koho byla, ani na jaké to bylo klinice, byl to někdo z těch známých plastických chirurgů Kufa, Pros nebo možná ještě někdo jiný, fakt nevím..pro mě je důležité, že to dopadlo, jak to dopadlo :)

MP Vladenka
1307 příspěvků 18.7.14 13:56

Tak to je asi případ od případu, ze zdravotních důvodů (zmenšení) a rekonstrukce po ablaci prsu naprosto chápu, zvětšování na neúměrné velikosti je blbost. Ještě pochopím, když má ženská opravdu prakticky neviditelné „lentilky“, že jí to na psychice může pomoct, ale takové to zvětšení z dvojek na čtyřky a následně na šestky - to je magořina..

kinderova
34 příspěvků 8.8.14 12:57

@MP Vladenka naprosto souhlasím :)

Markéta41
9 příspěvků 13.5.15 12:37
zmenseni

Já jsem na zmenšení byla, hodně sportuju a naprosto mi prsa zavazela.

Jojojojo
4 příspěvky 2.8.15 19:07

Kdybych měla jistotu, že je doktor, co to dělá dobrej, taky bych asi šla. Akorát zmizí ty jizvy nebo už jsou pořád vidět?

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 2.8.15 19:50

Nejaku upravu mam v plane po detoch. Po prvom kojeni dopadli prsa este relativne dobre, ale ak este raz absolvuju kolobeh zvacsenie v tehotenstve-megazvacsenie po porode-postupne splaskavanie a 2 roky kojenia, tak sa obavam, ze to nic uzasne nebude. Plus by som rada zhodila tak 10-15 kil, to bude mat tiez dost vplyv. Implantaty nechcem, staci mi presunutie hmoty na trochu lepsie miesto :-D Velke prsa som mala tych prvych par mesiacov po porode, a aj ked teraz vazim skoro rovnako, mam podprsenku o 3 kosicky mensiu, a posobi to rozhodne stihlejsim dojmom.

jájinka_007
90 příspěvků 2.8.15 22:30

Zanedlouho podstoupím augmentaci. Řečí, že je to zbytečné atd. jsem si vyslechla spoustu, ale než být celý život nespokojená s nehezkými malými prsy, radši operaci. Ale je důležité vybrat si kliniku, na které se vám budou věnovat, lékaře, který má zkušenosti, a nejít do toho bezhlavě. Vážná rozhodnutí chtějí čas :) Jestli na to nezapomenu, napíšu sem po operaci svoje zkušenosti.

jájinka_007
90 příspěvků 8.8.15 17:00

Tak tady jsou mé zkušenosti se zvětšením prsů implantáty: Na klinice jsem ležela jen dva dny. Prsa byly do propuštění pěvně svázaná v obvazech, takže jak natékaly, celkem bolely. Ale nemůžu říct, že by to byl nějak extrémně bolestivý zákrok (podle lékaře je to značně individuální). Spíš jsou nepříjemná různá omezení po operaci - např. nesmíte zvedat ruce, nezvedat těžké věci, žádné otřesy (dlouhá chůze, sedání z výšky, o sportu ani nemluvě) po několik týdnů. Navíc budou prsa pár týdnů tuhá, nateklá, lehce bolestivá, nemají ještě svůj definitivní tvar a musíte nosit speciální podprsenku. Hygiena speciálními přípravky do úplněho zhojení operačních ran. Můj názor je ten, že pokud se se svými prsy nedokážete smířit ani po mnoha letech jako já, implantáty zvažte. Samozřejmě jsou tu i jiné možnosti modelace prsů bez implantátů, seznamte se i s nimi. Implantát je přece jenom cizí těleso. Každá operace má svá rizika, proto si rozmyslete, jestli vám to za to stojí :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek