Umělé vlasy/nehty/řasy/obočí

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
girl.or.element
360 příspěvků 20.5.12 14:26
Umělé vlasy/nehty/řasy/obočí

Ráda bych znala názor ostatních na takové „vychytávky“ jakou jsou umělé vlasy, řasy, obočí, nehty a já nevím co vše se ještě dá přidělat :))
Já osobně dost bojuji s tím, že už dlouhou dobu chci dlouhé vlasy a tak vyčkávám a vyčkávám a oni mršky moc nerostou :) Proto mi občas myšlenka na umělé vlasy naskočí, ale nakonec ji většinou zavrhnu kvůli níže zmíněným důvodům.

Jinak mě osobně příjdou umělé vlasy, stejně jako řasy nechutné, nepřirozené a divné. Nehledě na to, jak se takové pravé vlasy získávají.
Jaký je váš názor?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
-Anna-
187 příspěvků 20.5.12 15:52

Záleží na tom, jak jsou ony vlasy, nehty, řasy… a podobně udělané, jak přirozeně nebo nebo naopak nepřirozeně působí…

Světýlko.t
80 příspěvků 20.5.12 16:02

Já osobně jsem o umělých vlasech nikdy nepřemýšlela. Jestli ti nerostou, tak se zkus domluvit s nějakým kadeřníkem, vím, že se prodávájí nějaké speciální balzámy nebo masky, které by měly růst urychlit.
Umělé nehty jsem si nechala udělat jenom jednou, když se mi ženil bratr. Jestli si je chceš nechat udělat, tak si opravdu vyber salon, ke ti je udělají kvalitně. Já si to koupila přes slevomat a to nebyla úplně nejšťastnější volba. Hezky to vypadalo prvních pár dní. Po 4 dnech se mi jeden nehet zlomil, když jsem si je za 3 týdny nechala nechávala sundat, tak už jsem nehtů měla jen 7. Další věc je doplňování nehtů. Většinou se to dělá tak po měsíci, ale ty odrostlé nehty jsou vidět už po 10 dnech a mě to tedy přišlo opravdu ošklivé.
Jelikož si tak trochu pohrávám se závodním tancováním, tak používám umělé nalepovací řasy, v téhle sféře je to prakticky neutnost a dlouhé řasy vypadají fakt krásně. Nosím je i na plesy. Vím, že se dělají i ty permanentní nebo tak nějak, s tím zkušenosti nemám. Ale je to super když máte kukadla jak mrkací panenka, na chlapy to dělá dojem :). O umělém obočí slyším tedy prvně. Ale v tomhle zastávám názor, obočí nechávat přirozené, případně pinzetkou doupravit tvar. Nesnáším ten pohled na ženy, který mají obočí vytrhané úplně a mají ho namalované tužkou. To mi opřijde o pravdu odporné.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.12 16:19

Většina umělin je vidět na první pohled, od vlasů přes řasy a nehty. Jedna věc: Umělé nehty NEJSOU hezké a NEVYPADAJI prirozene. Me to prijde jak bílý špičatý kozačky-východní hnus. Vlasy hezky udělaný budiž, pokud není jiná možnost. řasy jdou taky poznat. O obočí jsem neslyšela:D

MUDr.Lant
389 příspěvků 20.5.12 16:20

Všchny zmíněné věci mi příjdou poněkud divné. Umělé vlasy - nelíbí se mi to navázání, a co hůř, dost často si to dámy učešou tak, že to navázání jde vidět. Příčesek - jezdím v metru s ženou, která má své vlasy obarvené na černo, mírně vlnité a protože došla asi k názoru, že jich má málo, tak si přidává ke svým smotaným a nahoru vyčesaným vlasům příčesek, tedy spíš takovou štětku na ometání chlupů v černé barvě (vlasy, ze které je vyrobena jsou rovné jak hřebíky). Má to připnuto spousto sponek a vypadá to fakt běsně, ale nese se jak madam.
Umělé nehty - nelíbí se mi odrosty a podobně, navíc, velmi často jsou k vidění umělé lopaty. Nedávno když jsem byla se známýma v hospodě mi jeden obdivoval mé nehty s fr. manikurou, byl nadšen, že se jedná o mé vlastní nehty a ne „hnusné umělotiny“. Řasy - bojím se, že by se to mým očím nelíbilo, ale chápu, že na závodní tanec či ples, to může být pro někoho dobrý doplněk, horší je, když člověk potká spoustu mrkacích panen jen tak přes den.
Za mě tedy: přirozenost vítězí, stejně tak nějak s tím, co máme dáno do vínku vypadáme nejlíp, většinou to totiž dobře ladí ke zbytku těla.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.12 16:23

Neodsuzuju to, pokud to vypadá přirozeně a né jak od Matela. Já osobně bych si tak možná chtěla někdy vyzkoušet prodloužené vlasy, pač vzhledem ke svojí genetice, kdy mi maximální délka vlasů končí lehce pod ramenam, nikdy nebudu mít přirozeně dlouhé vlasy. Usilovala jsem o to 8 let a nikdy jsem je dlouhé neměla - jen roztřepené konečky. Řasy nepotřebuju mám je krásné od přírody dlouhé, černé až ke konečkům a natočené a kdekdo se mě ptá jakou řasenku používám, že to vypadá tak krásně a přirozeně - made in nature :) o umělých nehtech jsem taky přemýšlela, ale stojí to peníze a mám jiný prirority, kam dávat peníze.

slecnalucka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.12 16:26

umělé nehty se mi nelíbí- ani gelové. Celkově upředostňuji klasickou nebarevnou francii a nebo jednobarevný lak- ty malůvky se mi prostě nelíbí… :/. Řasy- když je má slečna aplikované dobře a je to a nějakou větší příležitost- proč ne. A vlasy? Ty napojené jsem viděla - tedy že sem o nich věděla .) asi třikrát jednou se mi líbily- nešlo to poznat, a dvakrát to bylo provedeno hrozně… Příčesky jako takové, se mi moc nelíbí… :)Obočí- jestli myslíš/myslíte-(tyká se v diskuzích nebo vyká?) namalované a jinak vytrhané tak se mi to nelíbí- působí to na mě nepřirozené… ale to je asi o tom komu se co líbí :)

plp
18 příspěvků 20.5.12 16:39

co se růstu vlasů týče, doporučuju server dlouhevlasy.cz , mě některé informace tam dost pomohly

Blair
359 příspěvků 20.5.12 16:56

Nemám nic z výše uvedeného. Ani umělé vlasy, ani umělé nehty, ani umělé řasy. Všechno z důvodu, že to nepotřebuju, vlasy mi rostou celkem rychle, nehty mám pevné a na řasy mi stačí řasenka. Na druhou stranu chápu ženy, které takové štěstí nemají, pouze ale v případě, že ta umělost není do očí bijící, což ve většině případů bohužel je.

billie
374 příspěvků 20.5.12 16:56

Ja som raz svoje vlasy predala v kaderníctve, za cca 65cm vlasy som dostala 2200Kč (a to som tam išla s tým, že polovica vlasov mi vypadla následkom 2mesačného užívania antibiotík). Myslím, že boli kvalitné (však ostali už iba tie najsilnejšie :D) a pevne verím, že z nich má nová majiteľka radosť.
Jediné, čo si na sebe vylepšujem, je obočie. Nemám ho vytrhané ani vytetované ale dokresľujem si ho fixkou, je to zatiaľ najlepšia varianta, akú som vyskúšala. Drží, neotiera sa a vyzerá prirodzene. Len malá časť ľudí ma odhalí a aj to až keď ma vidí len s mojim prirodzeným obočím, prípadne keď si viac nakrémujem tvár, pretože potom moja fixka z nejakého dôvôdu pôsobí mahagónovo. Zvyšok to zistí iba pokiaľ im to poviem.

RoyalistGirl
75 příspěvků 20.5.12 17:20

Proč ne, když je to slušně udělané a přirozeně vypadající. Kamarádka třeba nosila gelové nehty s francií nerozeznatelné od normálních, tak to je OK.
Pokud máš aspoň trošku vkus a vybereš si pečlivě to kadeřnictví, tak i „prodlužko“ může být moc pěkné. Ale přiznám se, že mně by za to asi bylo líto těch peněz :)
Nevím, no. Taky mám ráda dlouhé vlasy a už mi moc nerostou (přes lopatky), ale když jsou pěkně zdravé a upravené, tak nemusí být zrovna do pasu :)
Nalepovací řasy jsou podle mě hezké třeba na party, ples apod., pokud jsou „přiznané“ - třeba barevné, třpytivé apod., prostě součást výrazného make-upu. Stejně tak příčesky nebo paruky, jsou fajn občas pro jiný pocit :)
Falešné obočí (kreslené, perm. make-up, cokoliv) můžu jedině na gothičkách a cyberpunkerkách :D

Niqvist
37 příspěvků 20.5.12 17:22

Vylepšené vlasy a nehty jsem kdysi měla a never more. Kamarádka má umělé řasy a šílené.Po každé aplikaci jí slzí oči a má je oteklé.Přesto si nedá říct a stále je doplňuje…

Carmiena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.12 18:00

Osobně bych na sobě nic umělého nechtěla, nelíbí se mi umělé nehty - připomínají mi obsluhu střelnic na pouti, na umělé vlasy jsem slyšela dost názorů, jednou mi dokonce jedna kadeřnice tvrdila, že díky umělým vlasům, se vám můžou zlepšit vaše vlasy - nevěřím tomu, naopak si myslím, že když vlasy zatížíte tím, že na ně něco přilepíte nebo jinak přichytíte, spíš je oslabíte. Umělé řasy jsou poznat, radši používám kvalitní řasenku na zvětšení objemu.

Moir
2558 příspěvků 20.5.12 19:14

Řasy si nechává dělat kamarádka a je to takové rozpačité, je hodně vidět, že už si má dojít na doplnění, které je afaik pekelně drahé, ale je fakt, že to vypadá celkem přirozeně a kdybych o tom nevěděla, tak to nejspíš nepoznám. Řasy jsem si na taneční soutěže lepila a bylo to super, od té doby mi žádná řasenka nepřipadá dostatečná ;).
Nehty si nechává dělat také, ale bez tipů, jen potažení vlastních gelem a vypadá to, když je blíže nezkoumáte, jako nalakované nehty, takže celkem fajn.
Prodloužené vlasy nechci, protože nepotřebuju, vlastní mám husté a přes nehodu v učnovském kadeřnictví stále relativně delší.
Obočí - když má někdo problém, tak permanentní makeup je asi nutnost, manželce kamaráda vypadalo po nějakých antibiotikách a už nenarostlo. Záměrně vytrhané do čárek, nebo divných tvarů jsou hloupost.

pixie
232 příspěvků 20.5.12 19:40

Než si nechat prodloužit vlasy, tak si radši koupím paruku, nevěřím tomu, že mi to nezničí vlasy, a bála bych se, že se tím k té paruce nakonec chtě nechtě dopracuji.
Gelové nehty jsem si nechala udělat na maturák v barvě šatů asi dva dny předem. V den maturáku mi odletěl palec, takže už jsem do toho nikdy nešla. A nakonec se mi to ani nelíbí, takže žádná škoda:) Řasy na speciální příležitost proč ne, ale permanentně ne.
A vytetované obočí jsem viděla a je to příšernost. Možná by se to dalo udělat i dobře, ale moc tomu nevěřím.

lilmarleen
62 příspěvků 20.5.12 19:44

Gelové nehty jsou nepraktické a hlavně téměř vždy ošklivé. Zbytečné plýtvání peněz.
Umělé vlasy se mi líbí, ale je třeba najít dost dobrou kadeřnici. Znám slečnu, která si nechala naplést jakési vlasy bez lesku, vypadaly suše a zničeně, navíc byly napleteny tak nešikovně, že přírodních kratších vlasů bylo dvakrát víc, takže na vznikla jakoby helma ze které vylézalo několik delších pramenů.
Umělé řasy(takové ty permanentní) se mi zdají pěkné, když jsou nepřehnané. A nalepovací jsou ideální na speciální příležitosti.

Příspěvek upraven 21.05.12 v 04:34

-Anna-
187 příspěvků 21.5.12 02:39

Fixkou, která je na obočí určená, nebo běžnou fixkou, billie…?

Sibyla
2646 příspěvků 21.5.12 07:00

Snad jen po nějaké havárii, když holka přijde o obočí/řasy. Nemám ráda umělinu a jde strašně poznat.

celebrian
521 příspěvků 21.5.12 09:54

Já mám umělé nehty již léta, narozdíl od mých pubertálních let, dneska už jsou decentní. Moje přírodní nehty jsou slabé a třepí se. Nic s tím nezmohl ani doktor. Sice jsem názoru, že přírodní jsou lepší, ale nadruhou stranu raději budu mít pěkné umělé, než vlastní zato zastřižené jako kdybych si je kousala, protože mi prostě delší nevydrží.

Sekhmet
1918 příspěvků 21.5.12 10:08

já mám vlastní vlasy hodně dlouhé (do pasu) a hodně husté, takže o umělých jsem nikdy neuvažovala, ale myslím, že to musí tlačit do hlavy. Kamarádka je má uchycené na nějakých kroužcích a ty jsou snad dokonce kovové! Nemůže si vlasy učesat na určitý způsob, bylo by to vidět. Navíc má ty umělé delší než vlastní, takže to vypadá jako hodně roztřepaný a protrhaný cop. Není to hezké.
Co se řas týče, měla jsem takové normální. Pak mi oční lékařka změnila kapky na preglaukom a vedlejším účinkem těch nových je extrémní růst řas. Takže teď mám řasy jak mrkací panenka, dlouhé až se dotýkají obočí a hodně husté. Protože jsem blondýna, tak musím barvit - jsou světlé. Ale s řasenkou musím opatrně, jen lehce přejet, jinak to vypadá, jako bych měla nalepené umělé.
Zato obočí nemám skoro žádné a navíc je světlé :) Trošku to domalovávám světle šedou tužkou, ale taky musím opatrně, aby to nevypadalo nepřirozeně.
O umělých nehtech jsem uvažovala. Jak pořád mlátím prsty do klávesnice, mám vlastní nehty pořád olámané. Zastřihávám proto hodně nakrátko, dlouhé nehty se mi ani nelíbí. Jenže nesnáším, kdyby mi na nehty měl nekdo sahat. Představa manikérky je u mne představou z říše nočních můr. Takže asi taky nic.

loceska
10 příspěvků 21.5.12 13:11

Mám gelové nehty již druhým rokem - krátké bez tipů (zapilované do obloučku,žádné rovné lopaty), jen potažené, buď s obyčejnou francouzskou manikůrou nebo v jedné nevýrazné barvě, když se mi to okouká, není problém je přelakovat. Bohužel moje „původní“ jsou velmi nekvalitní - lámavé, třepivé (nejhorší bylo zatrhávání takřka v půlce nehtu:-()Umělé řasy mají moje dvě kamarádky - obě je mají pěkně přirozené - žádné mrkačky. Problém nastal u jedné, která měla problém s očima a musela použít kapky - řasy do jedné vypadaly..Vlasy nosím krátké, takže mě napletení ani nenapadlo (nemyslím si, že by mě dlouhé slušely).

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.5.12 13:58

umělé vlasy, příčesky a dokonce i paruku nosím.

nemám na výběr, prostě nemám vlasy. moje mi sotva zakryjí hlavu. neučešu z nich culík. neustřihnu ofinu. myslím, že tak 80% žen, které šmahem něco podobného odsuzují, by se hned rozmyslela, kdyby jim na hlavě rostly dva vlásky a místo řas tři štětinky.

nechápu ženy, které mají vlasy a ničí si je prodloužením, a ženy, které mají řasy a ničí si je zahuštěním. ale ženy, které nebyly obdařeny a strašně by chtěly vypadat aspoň někdy jako ženy, chápu moc dobře.

Acrobaleno
1036 příspěvků 21.5.12 14:11

V medziach vkusu, prečo nie. Je to každého vec. No na druhej strane ja by som si nedoviazala vlasy a ani riasy, nechty či obočie (aj to sa dá?). Čo je podstatné nemalo by to vyzerať lacno. Napríklad ten nový trend umelých „mačacích drápov“ alebo tie otrasné „duck nails“, ktoré sa presadzujú v zahraničí.

monicka
566 příspěvků 21.5.12 14:16

Vlasů mám dost, takže přidávat si nějaké umělé by mě ani nenapadlo - a asi by mi vadilo, že bych si nemohla dělat nějaké účesy, aby to nebylo vidět. Umělé nehty se mi strašně nelíbí. Na permanentní doplnění řas bych nešla (někde na internetu jsem četla, že vlastní řasy jsou potom oslabené a padají - ale nevím co je na tom pravdy), ale ty umělé občas nosím - většinou večer, ale někdy si je vezmu i přes den, jak mám ráno náladu a čas. Obočí si nechávám upravovat voskem, protože bez upravování bych vypadala, jako když mám nad očima dvě housenky. Ale takové to vytrhání do tenké čárky se mi taky nelíbí.

lucisko
86 příspěvků 21.5.12 14:19

len pri výnimočných príležitostiach si do kútikov nalepím trs umelých mihalníc, pri výraznom makeupe na plese, na párty atď. to ani nie je moc poznať. Inak nemám nič umelé,len predné zuby a tie mi môj Pán zubár spravil dokonale :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek