Umělé vlasy/nehty/řasy/obočí

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Curlygirl
1901 příspěvků 7.9.12 11:27

@Soňa3 @Mylady2 no taky mi je z těhle provozoven v kočárkárnách ouzko…
já teda vlasy nebarvím, jen tu a tam zastřihnout, ani nemám umělé nehty (měla jsem jednou na jednu příležitost) nebo řasy, vlastně nic.. ale když tu a tam jdu někam na kosmetiku nebo na masáž nebo něco, vždycky vybírám normální salóny..

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 11:30

@Curlygirl Ouzko - to je přesný: Tak co tomu říkáte? tady jsme to voživily, tady jsem vám to protenčila, a nahoře trochu prostříhala, aby s vám to trochu zvedlo od hlavinky…ještě bych vám doporučila tohle tužidlo, teďka mi přišly, je to novinka…

jo jo ouzko..

Mylady2
12413 příspěvků 7.9.12 11:34

@Curlygirl Jj ikdyž trubku co Vám vlasy zničí najdete i v TOP salonu v centru Prahy občas;-) já naštěvuji taky radéji osvědčené salonu a moc neexperimentuji… Ne vždy se mi to totiž vyplatilo:-D a uz vůbec nechápu toho kdo si zakoupí voživení na slevomatu:-O za 199,– komplet voživení…

Příspěvek upraven 07.09.12 v 11:36

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 11:35

@Mylady2 To je spíš amatérská resuscitace..

Curlygirl
1901 příspěvků 7.9.12 11:38

@Mylady2 @Soňa3 jojo, přesně tak, souhlasím s Vámi oběma. Děs běs, pak není divu, jak často lidi vypadají.
Mé vlasy jsou tou svou strukturou a vzhledem natolik specifické, že se nemusím vlastně vůbec svěřovat do rukou kadeřnic (díky bohu!!!), potřebuju většinou jen zastřihnout konečky a to zvládnu sama… jinak žije mé háro vlastním životem… :-) bohužel to ale u rovných nebo jemných vlasů nejde a věřím, že to je kříž najít někoho, kdo to totálně nezazdí.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 11:43

@Curlygirl Já třeba pořád nevím, co mají lidé proti přirozeným vlasům v jednom odstínu, jak je nosí třeba vévodkyně Kate.

Curlygirl
1901 příspěvků 7.9.12 11:48

@Soňa3 přesně, proto všude kudy chodím takové vlasy chválím, třeba tady Jetthro má krásné zdravé přirozené vlasy, tak by to mělo vypadat. Třeba v metru vidím v tom davu buď pruhy - psychedelické voživení, nebo peroxid blond, havraní černočernou čerň, mahagon a umělou zrzavou.. Málodky normální hezkou přirozenou barvu. I barvené vlasy mohou být pěkné a zdravé, ale to se často nevidí.

Naopak se mi hrozně ale líbí slečny, které mají třeba pink barvu (plus nějaké to tetování apod.) a jsou celé takové sladěné třeba do pin up stylu.. Když to je dotažené do detailu, tak je to nádhera a radost podívat.

chinin
2788 příspěvků 9.9.12 18:25

Já mám negatviní zkušenost např. ze salónu Petry Měchurové. Nutno říct, že se mi samozřejmě nevěnovala osobně PM. Výsledek stříhání + regenerace byl tak zoufalý, že jsem to déle než dva týdny nevydržela a objednala se ke svému kadeřníkovi, „aby s tím něco udělal“.

@Mylady2 píše:
@Curlygirl Jj ikdyž trubku co Vám vlasy zničí najdete i v TOP salonu v centru Prahy občas;-) já naštěvuji taky radéji osvědčené salonu a moc neexperimentuji… Ne vždy se mi to totiž vyplatilo:-D a uz vůbec nechápu toho kdo si zakoupí voživení na slevomatu:-O za 199,– komplet voživení…Příspěvek upraven 07.09.12 v 11:36
madline
56 příspěvků 9.9.12 18:46
@Soňa3 píše:
@Curlygirl Já třeba pořád nevím, co mají lidé proti přirozeným vlasům v jednom odstínu, jak je nosí třeba vévodkyně Kate.

Myslim ze nic, ale spousta lidi ma treba vlasy sedive a holt musi zacit barvit, pokud nechteji vypadat o 20 let starsi. A barva uz nikdy nebude tak prirozena jako vlastni vlasy.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 08:20

@madline já měla na myslí spíš toto http://www.modnipeklo.cz/…09/vozivime/.

a také účesy jako např. tyto:

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 08:27

@madline Myslím že v úměrném věku vlasy prorostlé šedinami nejsou něakým handicapem. /nemyslím lidi, který začnou šedivět ve dvaceti, i když jsem nedávno viděla slečnu, které bylo pod třicet a měla šedivé vlasy po zadek- a vypadalo to pěkně)

Přirozená barva vlasů k člověku prostě sedí, i když to třeba není vaše vysněna, naroslti ste tak a hodí se to ke zbytku.

Coraline
1980 příspěvků 10.9.12 11:59
@LadyPapajka
@LadyPapajka píše:
Přirozená barva vlasů k člověku prostě sedí, i když to třeba není vaše vysněna, naroslti ste tak a hodí se to ke zbytku.

Já nevím, tohle se říká často, ale podle mě to není vždycky pravda - spousta lidí prokoukne, když barvu změní, ani to nemusí být na něco výrazného, klidně to i může vypadat jako přirozená barva. Já mám tu typickou středoevropskou myší hněď, nevýrazné obočí, k tomu průsvitnou pleť a poměrně světle zelené oči, prostě vyb*itá. Nevěřila byste, o kolik líp vypadám s hnědou s nádechem do zrz (barvím hennou).

Curlygirl
1901 příspěvků 10.9.12 12:02

@Coraline Já teda taky obecně preferuji původní přírodní barvu, ale věřím, že byste se mi líbila i vy, jak jste v té nové barvě. Jednak se asi v té výraznější barvě cítíte lépe a vyzařujete to a taky je rozdíl, té své původní barvě nějak „pomoci“ než si třeba dát havraní čerň pro Váš barevný typ..

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 12:11

@Coraline No, tak samozřejmě že kdyý se barva v dobrém slova smyslu oživí, nebo spíš zvýrazní, tak ano. A nevím jeslti se tohle říká, ale říká to moje mamka, tkerá je kadeřnice. Takymám svojí takovou nic moc, občas si dám přeliv skoro svůj, občas šílenej, ted už se nebarvim asi půl roku. Ale spíš pro to, že mě to jednou měsíčně prostě nebaví:D

Coraline
1980 příspěvků 10.9.12 13:40

@Curlygirl @LadyPapajka Já bych preferovala původní přírodní barvu třeba kdybych byla Indka s těmi jejich černými žíněmi a černýma očima, nebo křehká modrooká Švédka s platinovými vlasy :D. Ne, to samozřejmě zabíhám do extrému, ona i ta středoevropská hnědošedá může některým velmi slušet, ale mně prostě fakt ne. A je pravda, že ta henna mým vlasům prospívá nejen barevně, ale jsou celkově takové hezčí a zdravější.

Curlygirl
1901 příspěvků 10.9.12 13:45

@Coraline já věřím, že to je hezčí a výraznější a slyšela jsem, že vlasy po henně bývají krásně vyživené a pevné.
Skutečně nemám nic proti barvení, když se to dělá s rozmyslem a vhodnou péčí. Pak to bývá velmi pěkné a lichotící. Jen mám bohužel stále dojem, že převažuje krabička čehosi blond/černého/červeného z drogerie jednou za půl roku :-)

Coraline
1980 příspěvků 10.9.12 14:07

@Curlygirl Já to chápu no, je pravda, že hlavně se musí člověk zamyslet nad tím, co se k němu hodí a,,podtrhne" ho. Někdy je to ale asi třeba udělat metodou pokus-omyl, já už byla vším od blondýny po černovlásku přes všechny možné růžové melíry apod. (divoká puberta :D). Třeba černé vlasy se mi obecně strašně líbí, ale já bych v nich mohla z fleku hrát v hororu, bohužel.

chinin
2788 příspěvků 10.9.12 15:18

@LadyPapajka:
„Přirozená barva vlasů k člověku prostě sedí, i když to třeba není vaše vysněna, naroslti ste tak a hodí se to ke zbytku.“

a dále @Curlygirl, @Coraline

V této diskuzi je to sice OT, ale myslím, že v návaznosti na vývoj diskuze se sem můj příspěvek hodí.

Už dříve jsem psala, že z pravidla, že každému nejlépe sluší jeho přirozená barva, existují výjimky (jako ostatně skoro z každého pravidla:-)). Občas se stává, že má někdo svoji přirozenou barvu vlasů „špatnou“ = přirozená barva vlasů mu nelichotí. Např. já jsem toho příkladem.:-) Jsem si naprosto jistá svým barevným typem, barvy doporučované mému barevnému typu mi lichotí, „nevhodné“ barvy mi nesluší… Pokud jde však o barvu vlasů, přirozená barva mi skutečně nesvědčí. Přišla jsem na to, že je pro mě ideální při barvení vlasů respektovat potřebu teplosti/studenosti odstínu, potřebu kontrastnosti/tlumenosti, ale pokud jde o tmavost/světlost, lichotí mi barvy o několik odstínů odlišné, než je moje přirozená barva vlasů a barva doporučovaná pro můj barevný typ. Výsledné barvě pak samozřejmě musím přizpůsobit barvu obočí.

Teď mi to potvrdila i p. Oravcová (supervizaz. net), která v diskuzi pod článkem k neutrálním barvám pro tlumený typ uvedla: „…treba zladit vsetky tri zlozky - farba vlasov by mala mat dobru farebnu teplotu (i v ramci jedneho farebneho typu sa moze trochu lisit), tmavost (to je individualne) a uroven ziarivosti. Pri urceni farebneho typu je vidiet, ci ide o ucebnicovy pripad, alebo je farebnost viac posunuta k susednemu farebnemu typu. Je tiez vidiet, aku tmavost je potrebne dodrzat a aky velky kontrast tvar znesie. Takze je to naozaj individualne…“

chinin
2788 příspěvků 10.9.12 15:20

@All
Máte některá zkušenosti (pozitivní či negativní) s barvením hennou vlnitých vlasů se sklonem ke krepatění? Předem děkuji za reakce.

(Edit: Původně jsem se přepsala a napsala „kudrnaté“ vlasy, tak jsem to teď opravila na „vlnité“.)

Příspěvek upraven 10.09.12 v 15:51

Curlygirl
1901 příspěvků 10.9.12 15:22

@chinin já akorát vím, že má být dlouhý (jak dlouhý nevím bohužel) interval mezi barvením chem. barvou a následně hennou.. jedna kamarádka měla jednou tmavě zelené vlasy díky tomu, že se barvila co pár týdnů…
Edit: to je ale univerzální rada… nesouvisí se strukturou vlasů

chinin
2788 příspěvků 10.9.12 15:30

@Curlygirl
Děkuji. Pamatuji si, že máma si kdysi na začátku 90. let chtěla hennou „vyléčit“ své jemné vlasy, poměrně dost zničené odbarvováním a trvalými… a skončila jako vodník, doslova se zelenými vlasy jako z pohádky.:-)

Příspěvek upraven 10.09.12 v 15:40

Curlygirl
1901 příspěvků 10.9.12 15:32

@chinin :-)) chudák máma, nevím, co bych dělala..
U kamarádky to ještě šlo, byly jsme mladé, ještě na gymplu, tak se mohla tvářit, že to byl úmysl..

Coraline
1980 příspěvků 10.9.12 15:42

@chinin Vyloženě kudrnaté vlasy sice nemám, spíš vlnité, ale ke krepatění sklony mají… Čemuž podle mne henna umí celkem zabránit, protože vlas jakoby,,obalí", on trochu ztěžkne, je na dotek hladší (ale taky moje vlasy chlastají spoustu různých olejů, takže tomu krepatění bráním i tímto). Jinak vlní se pořád stejně, na to henna vliv asi nemá. Já bych do toho s kudrnatými vlasy šla.

chinin
2788 příspěvků 10.9.12 15:44

@Curlygirl
Vlastně už ani nevím, co s tím tenkrát máma dělala. Myslím, že to riskla a nechala se co nejdřív zase odbarvit. Nepamatuji si, že by tak chodila dýl než cca víkend.

Moje největší barvící nehoda byla, když jsem si na gymplu barvila vlasy jakýmsi červeným přelivem v pěně a uprostřed barvení mi došla barva (pro lepší představu, barvila jsem systematicky zleva doprava)…:-)

chinin
2788 příspěvků 10.9.12 15:48

Děkuji. Vlastně jsem se přepsala (asi jak myslím na Curlygirl:-)), mám vlasy vlnité se sklonem ke krepatění. Krepatění také „léčím“ kvalitní kosmetikou, oleji, péčí.., takže je to s ním na pohled celkem dobré, ale ve struktuře vlasu to je. Právě jste mne naladila s tím obalením, výživou apod. Budu o tom přemýšlet = poradím se s kadeřníkem, něco si o tom přečtu.. Ještě jednou díky.

@Coraline píše:
@chinin Vyloženě kudrnaté vlasy sice nemám, spíš vlnité, ale ke krepatění sklony mají… Čemuž podle mne henna umí celkem zabránit, protože vlas jakoby,,obalí", on trochu ztěžkne, je na dotek hladší (ale taky moje vlasy chlastají spoustu různých olejů, takže tomu krepatění bráním i tímto). Jinak vlní se pořád stejně, na to henna vliv asi nemá. Já bych do toho s kudrnatými vlasy šla.
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek