Umělé vlasy/nehty/řasy/obočí

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Coraline
1980 příspěvků 10.9.12 15:55

@chinin No, nechci vás nějak viklat, ale kadeřníci a kadeřnice mají většinou k henně velmi chladný až nenávistný vztah (moje teorie je, že ji nesnáší, protože s dobou působení x hodin je nemožné, aby ji mohli zařadit do svých služeb :D). Kolují mezi nimi i legendy o tom, že henna vlasy ničí a podobné žvásty, kterým ale sami fakt věří, páč je to prý učí už na učňáku (je to samozřejmě blbost, protože henna narozdíl od chemické barvy nenaruší strukturu vlasu, ale právě ho obaluje - tedy spíš chrání). Jinak pokud chcete informace a hlavně zkušenosti, doporučuji fórum na stránkách dlouhevlasy.cz. Ze značek za sebe doporučuji francouzskou Hennecolor, ale jsou i jiné dobré (hlavně ne tu klasickou z DM).

chinin
2788 příspěvků 10.9.12 15:59

@Coraline
Děkuji!

aailyyn
809 příspěvků 11.9.12 13:05

Já to na druhých neodsuzuju, pokud je to fakt precizně udělané… Prodloužené vlasy asi nepoznám, pokud to nejsou prořídlé náplety délky půl metru, ale jsou solidně udělané. Problém je spíš v nesoudnosti nositelky, protože vám vlasy rostou pomalu nebo je máte řídké, tak když už za to dáváte ty prachy, přece si nepořídíte něco přirozeného, z mikáda, kdy se vám nechce čekat rok dva, délku třeba „jenom“ po lopatky, chcete tu hustou hřívu do pasu… A pak to vypadá šíleně, přestože jste se nedostaly do spárů nějaké neumětelské kadeřnici
Na umělé nehty jsem poněkud vysazená, takže občas koukám slečnám na ruce, všímám si toho a umělé nehty vidím, ale to je asi spíš tím, že mě provokuje mor, kdy je každá druhá nehtařka, po domácku patlá gelovky a dělá tu hnusně a pak to chodí po ulici. Protože umělý nehty jsou levný, tak se to hrozně rozmohlo, kdekdo to dneska dělá na koleni za pár šlupek, umělé vlasy přece jen nějakou tu korunu stojí.
Jinak, osobně bych nechtěla na sobě mít nic z toho. Vadil by mi pocit, že mám na sobě něco umělého, něco, co ke mně nepatří. Se svými vlasy jsem se smířila tak, jak jsou, rostou strašně rychle, sice jsou hrozně jemné (při své struktuře vlasů bych asi navíc potřebovala výhradně evropské vlasy, asijské, jsou, tuším, daleko hrubší a silnější…), ale co už, nehty taky nebudu mít nikdy dlouhé, protože se prostě lámou, tak mám krátké a snažím se při své nešikovnosti se naučit je precizně nalakovat a mít je vždycky upravené, řasy mám dlouhé a husté dost, obočí mám sice taky velmi jemné, ale na domalovávání jsem moc líná a nešikovná… :-)
Jo a taky tahle zkrášlovadla stojí pravidelně nějakou tu korunu, což je ve výsledku korun moc a to nejsem ochotná dát. Nepotřebuju vypadat jak unifikovaný ideál „dlouhé vlasy, nehty, řasy“… Já zůstanu radši přirozená, když vidím, kolik lidí cokoli umělého vysloveně odpuzuje, už jen proto, že je to umělé…
Ale jinak samozřejmě rozumím, já osobně taky nejsem ze svého vzhledu nijak zoufalá, nemám mindráky a tak si nemyslím, že bych nutně potřebovala něco umělého a potřebovala do svého vzhledu investovat tisíce. Vypadám v podstatě průměrně a na to, abych si připadala, dejme tomu, nadprůměrně mi stačí trochu začarovat se šminkami. :-) Pokud někdo opravdu má hodně peněz a času a chce to investovat primárně do svého vzhledu, to je jeho věc nebo má opravdu takový mindrák třeba z řídkých vlasů, tak chápu.

aailyyn
809 příspěvků 11.9.12 13:49

@LadyPapajka

Já jsem teda klasický příklad toho, že přírodní barva je průšvih. Mám na hlavě od přírody typickou myší hnědou, která vlivem sluníčka jde do teplých rezavých tónů. V rezavočervených odstínech vypadám jak pět minut před smrtí. :-) Vyzkoušela jsem si i „na sílu“ obarvení teple červenou (nikdy nevěřte krabičkám, malinověčervená ještě šla, ale po pár dalších pokusech jsem měla na hlavě odstín barvy rajčete) a to bylo to nejhorší, co jsem mohla udělat. Jsem typicky kontrastní zimní typ, sluší mi barvy určené pro typ studený (netlumené), černá, bílá, modrá, ostře růžová, vypadám strašně v odstínech žluté, oranžové, rajčatově červené, teple hnědé…

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.12 18:45
@chinin píše:
Já mám negatviní zkušenost např. ze salónu Petry Měchurové. Nutno říct, že se mi samozřejmě nevěnovala osobně PM. Výsledek stříhání + regenerace byl tak zoufalý, že jsem to déle než dva týdny nevydržela a objednala se ke svému kadeřníkovi, „aby s tím něco udělal“.

Souhlas! Já tam byla asi 3×, teda střih naprosto perfektní, to se musí nechat, ale závěrečný styling teda hrůza. Já se odjakživa stříhám sama a stejně je to nejlepší:-)

Naoko
118 příspěvků 12.9.12 22:39
@Coraline píše:
@chinin Vyloženě kudrnaté vlasy sice nemám, spíš vlnité, ale ke krepatění sklony mají… Čemuž podle mne henna umí celkem zabránit, protože vlas jakoby,,obalí", on trochu ztěžkne, je na dotek hladší (ale taky moje vlasy chlastají spoustu různých olejů, takže tomu krepatění bráním i tímto). Jinak vlní se pořád stejně, na to henna vliv asi nemá. Já bych do toho s kudrnatými vlasy šla.

Nevím, jak dlouho hennu používáte, ale někdo má takovou zkušenost, že henna vlny „vyrovnává“. Asi je to tím, že jak vlasy obalí, tak ztěžknou a vlastní vahou se rovnají. Já s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti a jsem stejný typ jako vy - bledá pleť s množstvím sluníčkových pih, oči oříškové a na vlasech popelavou hnědou. Vypadám v ní hrozně stará, ten hennový hnědozrz mi sedí myslím mnohem lépe.

A k tématu - umělé nehty se mi nelíbí, pokud tedy poznám, že jsou umělé. Já bych je nechtěla, svoje vlastní mám naštěstí pevné a hladké, nosím je krátké a nenalakované, max. průhledný lak. Umělé řasy nepotřebuju, už takhle šmidlám o skla slunečních brýlí a další nálož by moje víčka asi neudržela :-D No a umělé vlasy vypadají dobře, pokud je to kvalitně udělané a není poznat přechod mezi pravými a náplety (to ale víc než často poznat je). Ale nechtěla bych je, oslabují původní vlas a musí to být dost omezující v účesech i v péči (a já si vlasy neustále prohrabávám).

Coraline
1980 příspěvků 13.9.12 08:32

@Naoko S tou hennou je to možné, jemnější vlasy by se možná narovnat mohly. Já je mám dost silné a ne zrovna jemné, takže jsou proti tomu imunní :). Typově jsem teda jinde - pihy od sluníčka v obličeji nemám, oči mám zelené, ale nejsem takový ten klasický,,zrzavý" typ, to vůbec. Špatně se mi to popisuje, docela bych někdy uvítala, kdyby mi řekl odborník, jaký jsem vlastně typ :D. Obecně vzato na oblečení mi sluší studenější a kontrastní odstíny, ale prostě na vlasech mi lépe sedí ta tmavá zrz z henny… samotnou mě to celkem překvapilo :).

Naoko
118 příspěvků 13.9.12 08:38
@Coraline píše: Špatně se mi to popisuje, docela bych někdy uvítala, kdyby mi řekl odborník, jaký jsem vlastně typ :D. Obecně vzato na oblečení mi sluší studenější a kontrastní odstíny, ale prostě na vlasech mi lépe sedí ta tmavá zrz z henny… samotnou mě to celkem překvapilo :).

Mě by to taky zajímalo :-) - onehdy mě v jednom obchodním centru odchytily takové ty „stylistky zadarmo“, co se tam objevují při různých akcích a také ke mě vybraly samé jasné, studené barvy - malinovou, petrolej..Ale s tou popelavou na vlasech vypadám jako před smrtí a s tmavou jako týden po smrti :-)

Anittko
21 příspěvků 14.9.12 00:32

Kdyz to vypada prirozene, tak proc ne..:)
Ja mam umely rasy a nikdo to nepoznal. Vypadaji jak namalovane rasenkou. A presne o to mi slo, aby byly prirozene a ja se aspon nemusela malovat:) Ale co vidim na ostatnich, rasy dlouhe az k oboci a ve finale jich neni snad ani deset, to je sileny. Gelove nehty mi nevadi, kdyz nevypadaji jako kyc - kyticky, kaminky apod. A ani francozska se mi nelibi, prijde mi uz moc ohrana.. JA preferuji jednobarevne gelove nehty:))
A co se tyka vlasu, kdyz to nejde videt uz z dalky, tak v poradku. Vetsinou ale vidim prodlouzene vlasy JINEHO odstinu, nez pravych vlasu a nebo jen par cancourku, ktere nehezky vylezaji zpod vlasu.¨
Tohle doopravdy ne..

Amonute
360 příspěvků 16.9.12 12:46

Začnem od nechtov - ako dieťa som si ich obhrýzala a teda lôžka nechtov som mala malinké, zničené, skrátka FUJ. Keď mi to vek dovoloval išla som na gelové nechty. Nosila som ich zásadne upravené len francúzskou manikúrou, na to že som bola násť-ročná som mala podivuhodne konzervatívne názory na to ako majú, hoci len gelové, nechty vyzerať:)). Manikérke som zakázala používať tipy ( to sú tie umelohmotné čudá ktoré sa prilepia na necht a ešte sa šmirgľujú do požadovaného tvaru), namiesto toho som si nechávala dávať gel len na moje vlastné nechty.
Po 4 rokoch som skoncovala s umelinami na nechtoch a stal sa pravý opak toho čím ma všetci strašili, že moje nechty budú v horšom stave ako predtým.
Pár mesiacov po odrastení sú moje nechty PEVNEJŠE a lôžka DLHŠIE, omnoho krajšie tvarované. Myslím, že som ten prípad kedy umelina zachráni to prirodzené.
Má niekto podobnú skúsenosť?

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.12 12:49

Umělé řasy ano, zbytek ne. Nejhorší ze všeho jsou gelové nehty. Jestli je něco maximálně asexuálního, tak žena s těmahle gumovejma kladívkama na prstech. Totální ekl!

aailyyn
809 příspěvků 16.9.12 13:36

@Amonute

Pokud si nehty koušete, tak jste si je zkrátka zničila kousáním, jinak je možné, že máte od přírody vlastně velmi silné, pevné a zdravé nehty. Pokud vím, tak na slabé, lámavé a třepivé nehty se umělé nedoporučují, protože jim moc neprospějí. Kvalitě nehtů se dá pomoct, velká část je v genech, takže v tomhle směru přes umělé nehty cesta nevede, ale kousání se s jejich dopomocí bezesporu odnaučit dá.

Amonute
360 příspěvků 16.9.12 14:31

@aailyyn vypadla mi v príspevku veta, že som si ich prestala obhrýzať s príchodom puberty. Zo dňa na deň a už nikdy viac som necht neodkusla. Niekedy premýšlam či tým, že tie nechty boli pod umelohmotným obalom mali tie lôžka čas dorásť. Dnes považujem obhryzené nechty za niečo nechutné. Keď som s tým zo dna na deň dokázala prestať ja, prečo nie niekto ďalší? Zvlášť gelové nechty obhryzené sú PEKLO.

Audreys
9 příspěvků 22.9.12 16:19

I já jsem neodolala a Extrem lashes pořídila. Jsem jasná blondýna, blond řasy, blond obočí, blond vše :) Bylo to skvělý nemuset se ráno malovat a jenom nanést make up. Jenže jsem si vypěstovala obr alergii na to lepidlo! Oči mě řezaly, slzely a pálily jako čert. Dopadlo to tak, že jsem je prostě jednoho dne nechala sundat a chtělo se mi plakat: měla jsem pocit, že mi z mých řas zbylo na každém oku tak sotva 5 :( Takže jsem protrpěla cca 3 týdny skoro bez řas a už nikdy víc!!! Zakoupila jsem perfektní řasenku od Estée Lauder s vibracemi, které při aplikaci oddělují jednotlivé řasy od sebe a jsem spokojená, že nejsem „artificial“ :)
Měla jsem i umělé nehty, ale jednoho dne se mi znechutily a dneska mám krátké (dlouhé prostě nevypěstuji), avšak upravené nehty nalakované nejčastěji nějakým nude odstínem.
A co se týká nastavování vlasů, za mě NE NE NE, přijde mi to že to musí být vidět, jakmile jen trochu foukne vítr nepříznivým směrem ;) Nedokážu si představit, kterému chlapovi by se mohlo líbit vjet prsty své vyvolené do vlásků a místo vlásků tam nahmatat jakési trubičky :(

Coraline
1980 příspěvků 22.9.12 17:17

@Audreys Nedávno jsem seděla v autobuse za paní, která měla nastavené vlasy. Musím říct, že to měla dobré z hlediska délky a barvy - opravdu udělané stejně jako svoje vlastní - vlnité, s blond melírem, délka celkově jen něco pod ramena. ALE! Jak si je vzadu asi blbě přeležela, byly právě ty,,trubičky" strašně vidět. Až mi jí bylo skoro líto :(.

Audreys
9 příspěvků 22.9.12 17:42

@Coraline To je právě ono!!! Moje kolegyně si také nechala ty vlasy nastavit, nemůžu říct, že by to bylo zas až tak zlý, ale jak má svoje vlastní vlasy jemné, taky ty „trubičky“ jsou občas vidět a mně se to prostě příčí…

rice
356 příspěvků 22.9.12 19:10

@Audreys @Coraline jop, to je škoda. Za sebe můžu říct, že pokud je daný zlepšováček proveden technicky správně, tak nositelku neodsuzuju, ačkoliv to třeba působí uměle - beru to jako její věc a její vkus.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.12 15:06
@Coraline píše:
@Audreys Nedávno jsem seděla v autobuse za paní, která měla nastavené vlasy. Musím říct, že to měla dobré z hlediska délky a barvy - opravdu udělané stejně jako svoje vlastní - vlnité, s blond melírem, délka celkově jen něco pod ramena. ALE! Jak si je vzadu asi blbě přeležela, byly právě ty,,trubičky" strašně vidět. Až mi jí bylo skoro líto :(.

Podařilo se mi stát ve frontě u pokladny za dívčinou, které so bohužel vyskytlo na hlabě to samé - vlasy utvořily placku vzadu na hlavě - prvotní myšlenka byla: Bože co to má za obrovské hnidy?, pak mi došlo, že jsou to ty spojovací trubičky..:-(.

risule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.13 20:57

Tak nevím já jsem byla na prodloužení v Ostravě u Zuzany Stavinohové metoda keratin a ty spoje nejsou vidět. Jasně že si to víc hlídám když si češu cop nebo culík, ale jsem spokojená. Asi jak kde, nabízejí i prodlužování na sklevových portálech za pár korun se pak není čemu divit

Saxofon
508 příspěvků 7.8.13 21:19

Vyzkoušet se má vše a tak jsem zkoušela. Umělé nehty nesnáším, měla jsem je jednou a strašně mi vadily byť nebyly nijak dlouhé - vadila mi ta vrstva gelu na nehtech. Po umělých řasách jsem toužila tak, až jsem si je koupila (na nějaký koncert nebo jakou příložitost) a nebyla je schopná nalepit - takže jsem to vzdala. A vlasy? Prodlužované jsem viděla mnohokrát a vždy to bylo poznat - buď byly přímo vidět spoje nebo se prodloužená část lišila lehce odstínem, lépe se vlnila nebo byla naopak dokonaleji rovná než přírodní vlasy, takže také ne. Ale pořídila jsem si před lety paruku a dodnes jsem za to ráda. Sama mám hnědé, dlouhé a „prstýnkově“ vlnité vlasy a protože každý má asi někdy „den blbých vlasů“, tak jsem si nejdřív pro zábavu (nikdo mě nepozná!!!) koupila středně plavé rovné mikádo s ofinou. Nikdo ani zblízka nepoznal, že nejde o mé vlasy a všichni mi chválili dokonalý účes (ti, co mě neznali). Konečně jsem zkusila, jaké to je být blondýna. Slunce plavou nerozpaluje tak jako hnědou. V zimě je to hezčí než čepice. Asi si koupím novou.

711990
3200 příspěvků 8.8.13 07:16

Mam prodlouzene rasy a je to uzasne! Rasenku jsem pouzivat nemohla a tohle je pro me zazrak. Malovat jsem se prestala uplne a malokdo mi to veri…
Jedine co mi pripada divne je, ze kdyz jdu behat, vypadam porad namalovane;) to je i po pul roce nezvyk. Ale jinak si pripadam mnohem krasnejsi, rasy delaji divy;)

modny guru
280 příspěvků 8.8.13 07:55

Pokiaľ to nevyzerá takto:

Malounka
13 příspěvků 16.1.15 12:54

Já ájsem nedávno zacla nosit clip-iny a nosím je porád a jsem s nima moc spokojená

real.blond
6688 příspěvků 21.1.15 18:54

Tak ja se priznam, ze mam umele rasy a nehty.. rasy z toho duvodu, ze vstanu a jdu a vypadam stale nalicene :-) a nehty proto, ze me jsou velice slabe, lamave a trepive.. delaji se mi zadery do masa a podobne srandy, nehty se mi prohybaji a tim padem na nich lak neprezije ani den. Prodlouzeni vlasu me vzdycky lakalo strasne, moc bych si prala huste dloooouhe vlasy, bohuzel, ty moje chudinky by to asi totalne odrovnalo a to mi za to nestoji.

HanulkaUH
103 příspěvků 21.1.15 19:48

Já mám gelové nehty, ale většina lidí to nepozná. Nosím docela decentní a kvůli malému dítěti krátké, oválný tvar. Za sebe doporučuju, nemusím na ně měsíc sáhnout a vypadají pěkně.
Umělé vlasy bych si nedala, prý to dost ničí vlastní vlasy a to zrovna nepotřebuju.
Umělé řasy se dají udělat přirozené, ale jak se znám, do týdne bych půlku neměla, takže radši každé ráno šermuju s řasenkou.
Obočí jsem byla tetovat, bolelo to, nechytlo to ani po opravě, takže taky nic, radši barvím a dokresluju.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek