Undercut - (ne)líbí?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
MP Meri
1323 příspěvků 29.9.12 20:30

Mě se to docela líbí na Cher Lloyd, má to většinou udělaný vcelku decentně. Bývala bych do toho klidně taky šla, přijde mi to jako zajímavej úlet, ale člověk na to musí podle mě disponovat pořádnou hustotou, aby unesl tu ztrátu, jinak dopadne dost špatně.

Choucas
150 příspěvků 29.9.12 21:40

Ježiši, na účes ála Jágr mám alergii. Zvlášť nedávno jsem tak nedávno potkala holčičku předškolního věku, která spodní vlásky měla po lopatky a oholený hořejšek…no nechápala jsem.
Vyholení jak na kom a jaký střih. Zvlášť když to koresponduje k osobnosti a stylu, jak už někdo zmínil. Pochopím i podholení hlavy (spodní část lebky, skoro neviditelné) u obzvlášť hustých vlasů.

Nyxx
512 příspěvků 29.9.12 21:54

Většinou nelíbí, ale skutečné peklo přijde, když se slečna rozhodne změnit účes a nechat si to odrůst.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.12 22:16

@Choucas Já nedávno potkala jednu takovou větší rodinku v tramvaji - rodiče takovej klasickej průměr českých silnic a jejich tři děti - kluci pravděpodobně - měli úplně stejně ostříhané vlasy na Jágra… nechápala jsem a říkala jsem si proč jim to nechají udělat na hlavě…

katka8-0
14 příspěvků 29.9.12 22:29

Líbí se mi, ale ne na každém… A líbí se mi to víc, než něco takového http://creativefan.com/…tric-bob.jpg

bestia
2300 příspěvků 29.9.12 22:45

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:23

Hanc.xxx
103 příspěvků 29.9.12 23:06

Bok hlavy bych si nenechala vyholit nikdy… nedokážu si představit, když ty vlasy dorůstají a navíc se mi nelíbí ta asymetrie. Ale pravda, že to má teď hrozně moc holek. Mám sice hlavu vyholenou vzadu (tak 1/4 - zároveň s ušima) ale vcelku mi to jde k účesu (podkova), mám hrozně moc vlasů a není to vůbec vidět (když chci). Hlavně v létě je to super praktické (není mi takové horko, nenamočím si vůbec vlasy na koupališti atd). Vzniklo to kdysi před lety, když jsem měla dredy. Byly moc těžké a nechtěla jsem zkracovat, tak jsem chytře redukovala počet… Zajímavé na tom je, že na mě tenkrát některé slečny koukali jak na magora a teď mají také oholenou část hlavy…

Choucas
150 příspěvků 30.9.12 01:00

@seznam.mih Jo, to jsem taky někde potkala :D

Helhesta
15 příspěvků 30.9.12 14:43

Zdravím,
tak tohle je každého věc, ale osobně bych do toho nešla. Spíš mě přijde, že se všechny hezké slečny przní, aby vypadaly jako Skrillex.

Acrobaleno
1007 příspěvků 30.9.12 15:55

Páči sa mi to ako u koho. Napríklad taká Sandara z 2NE1 s tým vyzerá úplne super. Inak mi to príde ako „lesbický účes“.

teetee
499 příspěvků 30.9.12 16:19

Ne. přijde mi to vopšoudlý a asexuální. toleruju to jen už výše zmiňované Salander :-D

Ems
1482 příspěvků 30.9.12 18:30

Osobně bych si to na hlavě neudělala, pekelné mi to nepřijde ačkoliv se mi to nelíbí. Teda, na chlapech jo, na takových těch hipstrech to vypadá hezky…:)

Curlygirl
1901 příspěvků 1.10.12 12:01

Undercut se mi vesmes libi, kdyz to koresponduje se zbytkem, kdyby mi bylo -nact, asi bych ho mela :-)

Rozhodne bych rozlisovala undercut a ucest a la Jagr neboli Vokuhila :-)) to je peklo v kazdem pripade.. Ten se dedi z otcu na syny, casto vidam chlapecky, kteri to maji. Rikam si proc a pak vidim ty otce s timhle na hlave oblecene v teplakovce. Co z tech chudaku chlapecku vyroste?!

Sekhmet
1918 příspěvků 1.10.12 12:18

Před nedávnem jsem potkala slečnu s tímto účesem. Byla tááááák krásná, že jsem z ní nemohla spustit oči.
Ale domnívám se, že ta slečna by byla krásná i s normálními vlasy, možná ještě krásnější. Takže verdikt: undercut z vás krasavici neudělá, naopak ve většině případů část krásy sebere.

Rosalyn
925 příspěvků 1.10.12 13:26

@Curlygirl Vokuhila je nějaká zkratka?

Curlygirl
1901 příspěvků 1.10.12 13:29

Ano, v nemcine je to terminus technicus :)

Vorne kurz, hinten lang :-)

@Rosalyn píše:
@Curlygirl Vokuhila je nějaká zkratka?
Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek