Upravené nechty - čo to znamená?

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Khajka
506 příspěvků 30.11.12 13:02

@Aarmenka Sante, ale někde doma bych našla i Ebelin z DM, sice není přírodní, ale také bezacetonový a i ten velmi slušný. Ale ten od Sante nehty prakticky nepoškozuje, aspoň mi to tak přijde…

Aarmenka
16 příspěvků 30.11.12 13:08

@Khajka já mám právě ten Ebelin, přijde mi v pohodě, hned po použití si ruce myju, aby mi zbytečně neležel na nehtech.
Taky by mě zajímalo, máte na nehtech ty půlměsíčky?

Khajka
506 příspěvků 30.11.12 13:20

@Aarmenka Jaké myslíte? Nemáte nějaký obrázek, co si pod tím představit? ;-) Jestli takové ty bílé, tak jsem mívala občas jako dítě, ale teď nic.

Juliect
301 příspěvků 30.11.12 13:43

Tak já nosím gelovky z praktického hlediska. Moje vlastní nehty se mi nelíbí, když bych odstřihla celou tu část co odrůstá, zůstane mi viditelná velká část prstu nad nehtem. Spoustě lidí končí přirozeně přirostlý nehet s koncem článku prstu, mně bohužel ne a nehty jsem si nikdy nekousala. Když mi pak moje vlastní nehty rostou, hrozně se mi kroutí, jak do délky tak po stranách a upravit to nijak nejde. Gelovky mi udrží nehet v pěkném tvaru, a taky nemusím řešit oloupaný lak. Gel vydrží i při mlácení do klávesnice PC, či velký úklid. Líbí se mi délka kousíček nad prst.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.12 14:29

@Juliect Ako keby ste popisovala moje ruky..Pričítala som to kúsaniu a modlila sa aby to časom „dorástlo“, ale ako vidím skor či neskor sa vyberiem získať pestovaný vzhľad do salónu..Nepotešila ste ma, ale aspoň nemám zbytočné ilúzie:)

modny guru
280 příspěvků 30.11.12 17:14

@llolla
Nelakujem si ich pravidelne, len ked na to mam chut:) Pri hrani ma to nevyrusuje, pretoze pri hrani sa nepozeram na prsty, ale do not.

Akitaken
4960 příspěvků 30.11.12 18:38

Nehty mám krátké, sotva vykoukne „bílý“ oblouček, jde hned pryč. Nehty si neokusuju, nemám je od přírody krátké ani dlouhé, takže je nechávám „žít“ :-)

Osobně drápy nechápu, odpuzuje mě představa, že by se mě někdo s takovými nehty dotknul, ale třeba chlapi to mají jinak???

Abych ale nebyla za pokrytce, občas si je nalakuju - to, když je „příležitost“ (což není skoro nikdy), jako třeba firemní večírek.. to pak lak volím tak, aby ladil celkově a když se to hodí, ještě použiju samolepku, kterou přelíznu vrchní transparentní vrstvou…

i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.12 19:24

@Betty J. Diky!

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.12 19:34

@Amonute Tak to Vám moc ďakujem za optimistickú vyhliadku:)!! To už mám ďalší argument pre „umeláky“, ešte nájsť salón kde mi miesto decentných nechtov nevymodelujú lopaty a bude to fajn:)

Amonute
360 příspěvků 1.12.12 20:17

@Lenka M. dobrá manikérka ukáže fotky svojich výtvorov a ak sa budú páčiť tak neváhajte k nej ísť.:) Mimochodom pokúste sa nájsť takú čo nepoužíva tipy ale také špeciálne nálepky na tvarovanie gélu. Je to šetrnejšie na nechty, kedže tam nie je žiadne lepidlo, ale gel sa dáva priamo na necht. Nebojte sa za nechty priplatiť, mám skúsenosť, že ak je manikérka drahšia, používa kvalitný materiál a je zručná. Teda nechty od nej vydržia dlhšie a tým pádom sa budú menej lámať. Treba skúšať, neplatí to vždy :)

Harare
427 příspěvků 2.12.12 02:04

Já bych se zase o svoje nehty klidně podělila, rostou mi hrozně rychle a nesnáším stříhání. Navíc je mám od přírody hodně pevné, takže nejdřív půlhodinové máčení v horké vodě, abych je těma nůžtičkama vůbec upižlala. Líbí se mi přírodní zaoblené (hranatá francie je stejné zlo jako gelovky) v příčetné délce nebo jednobarevné výrazné laky. Blbý je, že nalakované se mi líbí jen krátké nehty a já mám dlouhé prsty i ty nehty, ostříhám si je úplně „na maso“, nalakuju a za tři dny už to vypadá, že si dva týdny pěstuju drápy. :/ Takže přírodní bez ničeho (rozuměj lenost :) ) vyhrává.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.12 11:06

@Harare
Mám to stejně. Nesnáším dlouhé nehty a vysloveně mne štve, že cca co 5 dní si je musím stříhat. A taky si je kvůli tomu musím máčet.
Taky je nosím krátké a maximálně si je občas vyleštím. nevkusná si nepřipadám, ani jako Lesana.
Moje kamarádka dokonce si ani nehty lakovat nesmí, protože sahá na lidi (doktorka) a nechce je jakkoli rozrušit.

Anofeles
327 příspěvků 2.12.12 11:51

Nehty čisté, o tom snad netřeba psát, opilované do malého obloučku nad prstem, tož vše. Vyjímečně francouzská manukůra, ale ne žádné dlouhé drápy ani rudé laky, na to je alergický muž, ale ani mně se to nelíbí.

catherinne
13497 příspěvků 3.12.12 17:53

Mám asi po čtvrt roce podruhé nalakované nehty, tak si to užívám. Pro mojí profesi je to tak na dva dny nejdéle, tak mně to moc nebaví. Kdysi jsem nosila gel-lak, bylo to skvělé, tři týdny nádherné nehty, ale asi po třičtvrtě roce se mi začaly nehty odloupávat a byly strašně tenké, lámavé. Tak jsem je nechala odpočívat a dnes jsou zase v pohodě,. Nesnáším takové ty dlouhé gelovky, mám pocit, že je to móda dávno za zenitem, ale bohužel ještě hodně žen má drápu jako tygr. A nedej bože když jsou sedmibarevné…

Anofeles
327 příspěvků 3.12.12 19:47

@catherinne

Nehty moc hezké, volila bych jinou barvu, ale hezké jsou. Jinak mi mluvíte z duše - dlouhé gelovky drápy a na nich ornamenty celého světa, nebo kytičky z naší zahrádky - to je hrůza.

chinin
2788 příspěvků 3.12.12 22:36

OPI, Mavala.

@Rosalyn píše:
Jaké značky laků na nehty považujete za kvalitní?
chinin
2788 příspěvků 3.12.12 22:54

@Nitty
Na zadery:
Zkousela jste pripravky od Mavala? Maji skvele kremy na nehtovou kuzicku - jsou sice drazsi, ale funguji skvele. Samozrejme je potreba je pouzivat dlouhodobeji.
Balzam na nehty od Saloos, ktery zde nekdo zminoval je fajn, ale lepsi zkusenosti mam se 100% bambuckym maslem (pure shea butter) od L'Occitane.
Pomaha pravidelne kremovat ruce (osvedcil se mi lehky krem na ruce hned pobliz drezu - po pouziti myciho prostredku na nadobi ruce hned nakremovat)

P. S. Asi je to zbytecne dodavat, ale pro jistotu: zadery nestrihat nuzkami, ale pouzivat specialni „orezavac“ (napr. v DM maji u prostredku a nastroju k peci o nehty cca za 30,– Kc).

chinin
2788 příspěvků 3.12.12 23:20

Mam skvelou zkusenost s pripravky od firmy Mavala. Napr. zpevnovac nehtu, urychlovac schnuti laku - Mavadry (ve forme laku je skvely, ve forme spreje se mi neosvedcil), pripravek na rozredeni ztuhleho laku etc.

Mate nekdo tip na kvalitni setrny odlakovac?

Khajka
506 příspěvků 4.12.12 07:55

@chinin Mně vyhovoval přírodní od Sante, už jsem ho tu i zmiňovala.

chinin
2788 příspěvků 4.12.12 08:33

Dekuji za tip. Vyzkousim

aailyyn
807 příspěvků 4.12.12 09:56

Čisté, neokousané, nezatrhané, zastříhané, zapilované. Je mi fuk, jestli budou nalakované nebo ne, ale když má nositelka půlku nehtů dlouhých, půlku krátkých, protože se jí zlomily a každý jiný tvar, podle toho, jak se jí to zrovna zlomilo, tak nebrat. Moc dlouhé nehty ráda nemám, umělé též ne, nechtěla bych to na sobě, ale na jiných mi to nevadí, pokud to není opravdu přehnané a přeplácané. Pokud nehty nalakované, tak ne oprýskaný lak (ne takový, na kterém je vidět, že přestal být v kondici už před týdnem a dotyčná nevěnovala ani pět minut, aby to odlakovala, víc času by to rozhodně nezabralo a vypadalo by to líp. Že se někomu odprýskne špička, z toho tragédii nedělám.)
Svoje nehty mám většinou krátké (protože jsou dost křehké, vysušené a hrozně se lámou). Chtěla bych delší, ale většinou to končí tak, že nehty dorostou, vydrží týden, začnou se lámat, já psychicky nevydržím a ostříhám na maximum a začínám znova. (Navíc mám široká lůžka nehtů a nesymetrická, mno… Delší, nijak přehnaně, bych ocenila, udělají elegantnější ruku, ale s mým stavem nehtů moc nelze.) Lakuju často, cca týden si vystačím jen s opravením původního nánosu, když už to opravit nejde, odlakuju. Teď už asi čtrnáct dní nemám na rukách nic, což je u mě teda dost dlouhá doba, nemám čas a nadělaly se mi záděry, tak to musím nejdřív nějak dostat pod kontrolu.
Jinak miluju výrazné barvy a zastávám názor, že nepotřebuju na ruce už žádný šperk, protože nalakované a upravené nehty jsou dostatečná ozdoba.

Příspěvek upraven 04.12.12 v 10:14

aailyyn
807 příspěvků 4.12.12 10:12

Už jsem na křehké nehty vyzkoušela ledasco, pleť mám v pohodě, vlasy taky, takže to nepřičítám celkovému stavu organismu, ale spíš skutečnosti, že mlátím neustále do klávesnice a jako studentka mám neustále v ruce papíry (knihy nebo skripta). To, že manikúru si odřu mechanicky při denním čištění ubikace domácího mazlíčka i chápu a jsem s tím tak nějak smířená.
EDIT: Jak tu někdo psal, že nehtům škodí lakování, respektive odlakovávání, tak jasně, škodí. O tom se určitě nepřu. U mě to teda končí tak, že pokud si nehty nelakuju, jsou ještě v horším stavu, lak mi je alespoň trochu zpevní (vyzkoušela jsem potažení gelem, ale nebaví mě na tom to doplňování). Nehty jsem neměla pevné snad nikdy, tak nevím, jestli není načase se smířit s faktem, že to lepší nebude.

Aarmenka
16 příspěvků 4.12.12 11:08

@Khajka myslím ty přírodní půlměsíčky u nehtového lůžka, jak to, že někdo je má a někdo ne. Nemyslím ty umělé u lůžka, jak si někdo domalovává, to je víc než trapné

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.13 16:20
@Rosalyn píše:
Jaké značky laků na nehty považujete za kvalitní?

ja mam skvele skusenosti s Bourjois.

aailyyn
807 příspěvků 1.1.13 16:45

@Rosalyn

Flormal, ale vůbec nevím, jak jsou na tom s dostupností v ČR. (Ne každýmu vyhovuje, ty laky jsou poměrně řídký a štěteček mají úzký, někdo radši širší a laky typu „voda“ naopak ne.)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek