Úroveň oblékání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.12 14:29

@Sekhmet v podstate souhlas, akorat bych dodala, ze jestli na ty motorce budete jezdit casteji, tak si fakt poridte kozene kalhoty, boty a bederni pas. Dziny jsou ok jen za hodne tepleho pocasi a bezpecne nejsou vubec. Pri male nehode je to fakt znat (zkusenost), pri velke je to jedno (nastesti zadna zkusenost). Nehlede na prostydle klouby, ktere Vam dziny na motorce zajisti docela spolehlive.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.12 21:18

Nóó zrovna jsem si včera říkala, jak bych se vyjímala napekle a jak by asi Ada zdrbla, že nemám kabelku sladěnou se zbytkem.
Tak jsem si jela na zahradu, limetkové tričko, khaki tepláky a k tomu svou krásnou růžovo zeleno šedou kabelku. No, na zahradu jezdím každou chvíli a nebudu věci přendávat, žejo. Mezitím se stavím něco koupit s sebou k jídlu. Ale je to pekelné, když jde o účelové oblečení? A takhle by vznikaly ty falešné interpretace.
Když nejedu na zahradu, (nebo na kolo) tak nikdy nechodím jako vandrák nebo že na to „kašlu“ nebo slabý den - nemám žádné džíny, odrbaniny, pekelnosti, po kterých bych sáhla. takže cokoliv vezmu, tak je dost obstojné, abych v tom mohla mezi lidi. Ne že bych na tom obklékání bazírovala z marnivosti a vlak přes to nejel, ale je to způsob, jak si udržet taknějak pocit hezkosti a přitažlivost, vlastní důstojnost, což u lidí, kteří jsou OSVČ a zavření doma, nechodící do práce mezi kolegy, je už holá nutnost k přežití.

Sekhmet
1918 příspěvků 22.5.12 09:00
@GreatSusan píše:
@Sekhmet v podstate souhlas, akorat bych dodala, ze jestli na ty motorce budete jezdit casteji, tak si fakt poridte kozene kalhoty, boty a bederni pas. Dziny jsou ok jen za hodne tepleho pocasi a bezpecne nejsou vubec. Pri male nehode je to fakt znat (zkusenost), pri velke je to jedno (nastesti zadna zkusenost). Nehlede na prostydle klouby, ktere Vam dziny na motorce zajisti docela spolehlive.

Já právě nevím, jestli budu jezdit častěji. Asi spíš ne. Byl to jen takový impulzivní nápad jednoho mladého muže, co mne nechce, že chce jet na výlet a že chce na ten výlet jet ausgrechnet se mnou :) A tak dlouho kecal, až mne ukecal. Ale jestli je ochoten tohle se mnou absolvovat víckrát, toť otázka. Mně se to líbilo, i když jsem se příšerně bála. Asi jsem masochista.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.12 10:05

@Sekhmet jo, to mi taky jeden s motorkou takhle kecal a kecal, az se z toho nakonec zhroutil a lozil po psychiatrech, kdyz jsem ho po ctyrech letech opustila, protoze tech kecu bylo proste prilis. Jestli von mladej muz nekeca a ve skutecnosti Vas chce az na pudu, ale dela, ze je desne cool :-)

Sekhmet
1918 příspěvků 22.5.12 10:21
@GreatSusan píše:
@Sekhmet jo, to mi taky jeden s motorkou takhle kecal a kecal, az se z toho nakonec zhroutil a lozil po psychiatrech, kdyz jsem ho po ctyrech letech opustila, protoze tech kecu bylo proste prilis. Jestli von mladej muz nekeca a ve skutecnosti Vas chce az na pudu, ale dela, ze je desne cool :-)

No, já ho asi před třemi měsíci v hospodě cíleně opila (abych teda zjistila, jak na tom spolu jsme:)) a on mi v záchvatu opilecké upřímnosti sdělil, že je již dva roky beznadějně zamilován do jedné, co ho celé ty dva roky nechce, nikdy ho nechtěla, nikdy s ní nic neměl, jen ji prostě zbožňuje (známe se od srpna min. roku, takže já to fakt nejsem :)). Tak jsem se stáhla, protože co s ním, když je takhle nemocnej, že jo. No a on začal telefonovat, psát, zvát mne na víno… Občas jdu, občas nejdu, jak mi to vyjde. Zas je mi s ním dobře a jako kamaráda bych ho brala všema deseti. Ale potřeboval by pár facek, aby se probral. Čekat ve třiceti na princeznu (notabene na princeznu, co o něj nestojí), je dětinské a nedospělé. Kde nemám šance, tam se nesnažím, zbytečně to bolí.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.12 11:11

@Sekhmet jo, jak to je jina. Kdyz chce princeznu, tak prsty pryc. Ale obcasne vino a vylet neskodi, jen tak aby se videlo, jaky je vyvoj :-)

Korona
6 příspěvků 22.5.12 12:10

A Princezna ho nechce,protože ví,že on jí chce tak moc.Ve 30 to ještě neumí tajit a je to vidět na sto honů:o)))a tak kdyby si začal s tebou tak v ten moment Princezna přiletí i kdyby ho měla jen odlákat.Nechat ležet a vrhnout oko i vášeň jinam:o)

Sekhmet
1918 příspěvků 22.5.12 12:22

Ale fuj, takové chování… Je to na něm, jestli se chce po zbytek života vozit na chvostě slávy jedné hvězdy.
Teď mění zaměstnání, stěhuje se do jiného města a trošku chytil paniku, že by mne už taky nemusel vidět. Takže teď koumá, jak to zařídit, abychom se mohli dál potkávat a pořád se ujišťuje, jestli teda na něj budu mít čas třeba o víkendu, že by za mnou přijel a tak. Jestli tak koumá i u Princezny, to fakt netuším, anžto mne Princezna nijak zvlášť nezajímá. Tuhle sice blekotal něco o tom, že už jí má plné zuby, ale věřte chlapům, že jo.

Sibyla
2646 příspěvků 22.5.12 12:33

Což, jedna věc je zbožňovat, a druhá je mít někoho, u koho se možno vyplakat - tj: komu se můžu svěřit a kdo mě pochopí a podrží. A na dlouhý běh vyhrává většinou ten druhý typ. Čili: páni mají radši blondýnky… ale žení se s brunetkami. Neberte prosím doslova tu barvu vlasů.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.12 12:46

Sekhmet a špičaté boty máte??? Že se Vám chce trávit čas s blbem(.
Hele, mám syna, problém je že nemá moc času protože maká a je hodně v zámoří.
Věk pár let přes 30, výška 185, váha nevím- střední, vlasy průměrný ježek, zuby v pořádku, bydlení vlastní, matka daleko.

Chari
541 příspěvků 22.5.12 13:12

@RenaLange Právě jste mi rozsvítila den:)

Sekhmet
1918 příspěvků 22.5.12 15:12

Mně taky, četla jsem si Renin příspěvek na tajňačku „pod lavicí“ v soudní síni a málem jsem vyprskla smíchy nahlas. Ale ohrazuji se proti tomu blbovi. On (až na tenhle úlet s Princeznou) opravdu žádný blb není, jinak bych s ním opravdu svůj předrahý čas netrávila ani minutu. Na sebemrskačství zoufalé neopětované lásky jsem poněkud málo romantická.

Acrobaleno
957 příspěvků 22.5.12 19:16

Haha, priznám sa. Keď idem so psom von, nosievam väčšinou rifle - slimky. A za toto budem horieť v pekle navždy: Raz, keď prišiel kuriér a musela som vybehnúť von, aby som sa nezdržiavala s obúvaním, obula som si mamine červené lodičky (o číslo väčšie), samozrejme že som mala čierne ponožky, šortky zo sekáča a staré tričko. Ah, cítim tie pekelné plamene. :D

Dahllie
2222 příspěvků 22.5.12 23:32
vkus?

Dneska mě rozesmála jedna slečna v autobuse. Bavila se s přítelem a stěžovala si, jak lidé nemají vkus, oblékají se nudně a hrozně. A že přestane nosit džíny a bude nosit sukně, protože ona přece ví, co je vkusné. Měla na sobě bavlněné tílko „rouru“ bez ramínek, pod tím (teda spíš souběžně s tím) podprsenku, zapranou a s volným obvodem, samozřejmě s ramínky, džíny a na nohou pěnové žabky. Ale třeba se jí ta změna povede, byla to taková krásná něžná blondýnka.

Aranel
935 příspěvků 23.5.12 08:20

Třeba přijela domů, džíny rituálně spálila a oblékla pouzdrové šaty!

kacenka.smile
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.12 15:01

Řekla bych, že do školy se oblékám tak nějak pořád na stejné úrovni. Snažím se oblékat hezky barevně, žensky, mám ráda sukně, šaty, někdy nosím i nedžínové kalhoty, na nohy baleríny nebo lodičky na mírném podpatku. Vzhledem k tomu, že studuji v jiném městě než žiji a bydlím na koleji, vozím věci v kufru na kolečkách, sportovní tašky mi přijdou nepraktické a ošklivé. Před pár dny jsem doháněla učení přes noc a ráno jsem měla sto chutí se na vše vykašlat a prostě jen jít do školy. Nakonec jsem se ale nalíčila jako vždy, učesala a oblékla a i jsem se díky tomu lépe cítila.

Když nejdu do školy, oblékám se s větší radostí, více si pohraju s barvami a doplňky, což u nás na malém městě vzbuzuje dost pozornosti. Ale já se tak sama sobě líbím a jsem spokojená :) Ale třeba na otočku do obchodu to moc neřeším a jdu někdy i v domácím - v bavlněných barevných šatech.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek