Uspořádání šatny

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Olafkaa
10 příspěvků 23.1.13 15:28

Opravdu jsem ráda, že v těch ramínkách nejsem sama :-D Když jsem svou vizi sdělila kamarádkám, tak na mě hleděly, jestli jsem normální, že je to zbytečné vyhazování peněz :-D Ale já si stojím za tím, že je to investice do budoucna. Vždyť ramínka se neopotřebují a vydrží pěkně dlouho!
A jak to řešíte s podlahou? Máte plovoučku nebo koberec? Já sním o sněhově bílém chlupatém koberci. Nemám totiž ráda, když stojím na studené zemi. A když vybírám oblečení, tak jsem schopná u té skříně stát věčnost.

Olafkaa
10 příspěvků 23.1.13 15:33

@Amonute díky za tip na skvělou stránku, myslím že nad ní strávím celé odpoledne a celý večer!

Rosalyn
925 příspěvků 23.1.13 15:34

Už jsem to psala do diskuze o bydlení - chtěla bych zrcadlo, kde bych se viděla ze všech stran. :-)

Juliect
301 příspěvků 23.1.13 15:37

No ty studené nohy mi taky při oblékání vadí, jenže já se všech chlupatin musím vzdát kvůli astmatickému synkovi. Ale je pravda, že já doma nechodím bosa.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.13 15:45

Vzhledem k tomu, že všude je podlahové topení, tak mne nožky nezebou. Koberce nemám ráda, za chvíli jsou na nich cestičky a vůbec všechen prach se z nich nedá odstranit. Tak raději vytírám. Bílý koberec si vůbec neumím představit, já si v šatně kolikrát obléknu rovnou i boty /i když čisté/ a jen kabát dole v další šatně. Ale netvrdím, že by to nebylo krásné.

Karoleenah
2322 příspěvků 23.1.13 15:46

Haha, z mé skříně byste teda asi zešílely, mám sadu jen asi třiceti ramínek která jsou stejná a pak je každé úplně jiné, některá plastová, některá dřevěná, některá drátěná, každé jinak barevné. Taky by se mi líbilo mít všechna stejná, to jo, ale zrovna jsem si to zkusmo spočítala a kdybych fakt chtěla mít všecka stejná, nechala bych v IKEA jen za ramínka skoro tři tisíce a to se mi teda nechce. :D To leda postupně dokupovat a obměňovat… což asi stejně budu muset.
A u skříně mám koberec, ale raději bych teda nějakou vytíratelnou podlahu a na ní pár koberečků, které by se daly mrsknout do pračky a vyprat, protože koberec a chlupatý pes moc nejdou dohromady. Ale taky nesnáším, když stoupnu po ránu bosýma nohama na studenou zem, ponožky jsou tudíž první věc co si ráno oblíkám, pokud v nich teda náhodou rovnou nespím. :)

chic-nešika
143 příspěvků 23.1.13 15:59

Ak si na youtube zadáte „closet tour“ nájde vám nespočetné množstvo viac alebo menej podarených šatníkov, ale pozor pri tých lepších sa človek cíti ako popoluška :)
http://www.youtube.com/results?…

Eye
276 příspěvků 23.1.13 16:17

Achjo, taky dávám přednost věšet oblečení na ramínka! :) Zatím si nemůžu vybírat, nebydlím ve svém. Většinu oděvů a doplňků mám uloženou ve skříních v komíncích, a navíc nízko u země, nad nimi jsou otevřené poličky na knihy. Vlastním úzkou vysokou skříň, kde jsou pověšeny hezčí halenky a společenské šaty.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.13 18:29

A taky máte oblečení ještě rozdělené podle barev? Mně to jde od černé uplně vpravo až po bílou vlevo. A mezi tím celá barevná škála. Miluju svou skříň, zvlášť po tom, co jsem si v paneláku užila sříň širokou 1,5 na všechno.

Amonute
360 příspěvků 23.1.13 20:12

@Olafkaa veru… www.houzz.com je návyková stránka :)

catherinne
13518 příspěvků 23.1.13 23:53

@ionicera jj, podle barev, ale jeste zvlast kosile podle barev, svetry podle barev, halenky podle barev, sukne, saty, vse od nejtmavsi po nejsvetlejsi za sebou :-)

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.13 08:15

@catherinne
No to je přece naprostá samozřejmost :)

Juliect
301 příspěvků 24.1.13 10:10

Jj, taky jsem to psala, dle druhů i dle barev, bych se v tom pak nevyznala a furt hedala kde co mám. takhle kouknu a vidím. Stejně tak mám komínky, i spodní prádlo…jste mě tady navnadili a asi se do té šatny pustím dřív, no snad rychle našetřím.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.13 10:51

@catherinne Taky tak, jen se mi to nechtělo rozepisovat.To mi připomnělo, že jsem si dlouho nedělala čistku.

Sekhmet
1918 příspěvků 24.1.13 10:53

Taky jsem teď ve fázi plánování šatny. Vzhledem k tomu, že vyčleněný prostor má cca 1,2×1,3 m, bude to hodně maličké. Vlevo od dveří police a naproti dvě tyče nad sebou. Není co řešit. Na plakáty si můžu nechat zajít chuť, protože zbývající stěny budou plné háčků a udělátek, protože tam musím narvat ještě žehlící prkno, vysavač a sušák na prádlo.

DanielaS
5301 příspěvků 24.1.13 12:02

Podle barev ne, ja to mam zleva doprava od bund pres sukne, kosile letni a kosile zimni, pak kalhoty, svetry, saka a nakonec saty. Ani nevim proc, nejak samo se to tak stalo a ted uz to MUSIM zachovavat.
Zasuvky dole nevadi, ona je o ctyricet centimetru vedle postel, na tu si sednu a prohrabavam.

rahram
10 příspěvků 24.1.13 16:09

Rodiče nají doma šatnu na míru a nejvíc se mi na ní líbí vysunovací police na komínky. Jsou mezi nimi jen malé mezery na pár kousků, ale vysunete celou poličku ven, uložíte nebo vyndáte oblečení a zasunete, nic nepadá a nic se neshrnuje.
Mamka má na šperky udělaný věšáček, je to obyčejná tenší lista s řadou háčků, lze to vyrobit doma. Na každém jednom háčku má sadu šperků - náušnice, náhrdelník a náramek, takže si jen vybere a vezme všechno komplet.
A ramínka mám každé jiné, akorát za poslední rok si kupuji po sadách. Mám stará památeční, různá dřevěná a plastová, některá nadepsaná jménem mé mamky, aby se za mládí s bratrem nehádala, které je čí.

Sekhmet
1918 příspěvků 24.1.13 16:23

Já toužím po takovém „udělátku“ na šperky: starožitný obrazový rám a v něm natažená ocelová lanka a na ta lanka se pak věší šperky. Jen jsem zatím nepotkala nikoho, kdo by to byl ochoten pro mne vyrobit.

Juliect
301 příspěvků 25.1.13 11:48

Sekhmet - musí to být ocelová lanka? Můj synek mi něco obdbného plánuje k narozeninám jen teda bude používat zakoupené hliníkové tyčky / asi z obi) kde vezme ale ten rám to netuším

Příspěvek upraven 25.01.13 v 12:44

catherinne
13518 příspěvků 25.1.13 12:04

@chic-nešika zhlédla jsem několik videí a škoda, že tam byly ty „úžasné“ majitelky, kdyby tam byla jen hudba a záběr kamery asi bych toho zkoukla více, ale takhle už nemůžu. Mám pocit, že mám malou skříň, ale oproti nim velký mozek. Některé jsou fakt děsné.

Sekhmet
1918 příspěvků 25.1.13 13:31

@Juliect Nemusí to být ocelová lanka, tyčky by taky byly OK. Já zas vím, kde vzít rám :), ale šikovného chlapa na to nemám :)

catherinne
13518 příspěvků 25.1.13 13:50

Tak to holky dejte dohromady a zaridte stridavou peci :-)

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 25.1.13 13:59

Ja som od chlapa dostala na nausnice nieco podobne - obyc dreveny ram so sedou vyplnou (akoze obraz, ale bez tej maluvky), a je tam upevnene nejake normalne biele lanko, 2×5 rad, a ta snura je upevnena medzi „obrazom“ a ramom, a zviazane vzadu. Ehm…dobre, popisy mi fakt nejdu, pardon. Ale funguje to, sice sa to lanko trochu prehyba, ked tam dam do jednej rady prilis vela tazkych nausnic, ale inac super :-)

Amonute
360 příspěvků 25.1.13 14:19

@MP alex na pinteret.com je takých plno :)
Mne sa veľmi páči nápad, že náhrdelníky sú vetvami smutnej vŕby ako konáriky v ráme:
http://www.shelterness.com/…holder-1.jpg

EDIT:
Pôvodne som sem chcela dať tento obrázok (konáre bez rámu) :D
http://media-cache0.pinterest.com/…sGH2k7_c.jpg

Příspěvek upraven 25.01.13 v 17:13

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.13 14:33

@Sekhmet
K tomu chlapa skutečně nepotřebujete, zvládlo by to i malé dítě, jen sehnat nějaký pěkný rám. Já takhle svého času potřebovala starožitný rám na zrcadlo, všude mi přišly rámy strašně drahé, protože se většinou hlavně platil ten obraz vevnitř. Tak jako starý lakomec jsem uzmula babičce velký obraz v obýváku, vyjmula plátno, rám přemalovala a použila, a plátno s obrazem jsem přemalovala taky, přece ho nevyhodím, že jo. /dodnes visí na schodišti/. Ovšem babičku málem kleplo, protože vyšlo najevo, že obraz byl od někoho dost známého, dostala ho darem a údajně byl cenný. No dnes už teda není, ale zase se mi líbí. Rám se zrcadlem mám také dodnes, už jen v mém atelieru jako vzpomínku na své nezodpovědné mládí. Tak pozor, co rozeberete!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek