Uspořádání šatny

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Sibyla
2646 příspěvků 25.1.13 14:55

Já jsem si do starého, kdysi zlatého rámu z půdy napnula hodně hrubou, silnou látku, a věším náušnice na osnovu.

yanulienka
382 příspěvků 26.1.13 00:12

@cibetka 1 A kolik Vám bylo? :-)

Merla
36 příspěvků 26.1.13 23:18

Hrubá látka vypadá pěkně, téměř umělecky. Nemaje zlatého rámu, použila jsem rám obyčejný a napnula jsem do něj síť proti hmyzu. Nevypadá to tak pěkně, ale dobře se do těch dírek strkají drátky od naušnic.

sarivari
1 příspěvek 26.2.13 00:10
šatna

Dobry vecer, mam ted moznost zgruntu vybavit satnu. Nadchl me popis te Vasi, bylo by mozno do emailu poslat fotku? vim ze je to neskromne, ale lepe nez vy to asi nevymyslim.diky,sarka

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.13 08:48
@yanulienka píše:
@cibetka 1 A kolik Vám bylo? :-)

Jestli myslíte, kolik mi bylo, když jsem zařizovala svoji poslední šatnu, tak 50. Předposlední 43, předtím 37 a pak už to nedopočítám. Prostě pořád stavíme, no. :)

yanulienka
382 příspěvků 26.2.13 14:58

@cibetka 1 Myslela jsem tu vtipnou historku o tom, jak jste zničila babičce obraz :-)

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.13 16:25

@yanulienka
Nevím přesně, určitě náct. Ale nemrzelo mě to, babička byla sice v šoku, ale celkem byla zvyklá na mé nápady, dokonce i horší, třeba chemické pokusy, matka mi přinesla skoro cokoli, byla chemik.

Caralina
916 příspěvků 28.2.13 13:32

Amonute - jo, to tedy je.

Caralina
916 příspěvků 28.2.13 14:44

Teď mě ještě napadl jedno řešení dilematu jestli skříně v šatně zavřené nebo otevřené. Co zasklené?

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 18.3.16 09:01

Nemáte někdo tip na hezké a pohodlné křeslo do šatny? Barva bílá nebo růžová? Hledám už 2 dny a pořád jsme nenarazila na nic u čeho bych si řekla - jo, to je přesně ono…Líbí se mi vyšší zádová část, něco na způsob ušáku. Děkuju za tipy :-)

Mylady2
12413 příspěvků 18.3.16 09:25

@VeronikaProsteNika tady mají velký výběr - látku si vyberete jaká se vám líbí
http://nabytek.innex.cz/…ytek/kresla/

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 18.3.16 09:33

@Mylady2
Děkuju, Greta se mi líbí moc, to je přesně to, co jsem hledala :-) Nemůžu se dočkat až budu mít svojí vysněnou místnost hotovou…

Mylady2
12413 příspěvků 18.3.16 09:35

@VeronikaProsteNika to chápu :-p
Akorát je na tyhle křesla delší čekačka :-( což je jasný.
Kdyby jste chtěla něco rychleji tak varianta je koupit křeslo který se vám líbí jinde a nechat ho přečalounit.

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 18.3.16 09:46

@Mylady2
aha…třeba v německu taková čekací doba nebude, uvidíme…problém je, že mně se nelíbí tvary křesel - Za poslední 2-3 dny jsme jich viděli s manželem hodně a tohle mně zaujalo na první pohled…elegantní, čistý, přitom vypadá pohodlně…

Mylady2
12413 příspěvků 18.3.16 10:19

@VeronikaProsteNika tak to nevim :-) třeba ne.
Ale tady v CZ se na nábytek jakože (na míru) vždy čeká… od 14dní až klidně půl rok.

Janča46
1 příspěvek 3.6.16 19:11

A proč cedrová? Já jsem kupovala z buku, tradičního českého stromu a ramínka jsou nádherná.
Košile nebo sako na tomhle ramínku vypadá výborně. Není to Ikea za 30, ale mužík byl nadšen :-)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.16 20:27

@Janča46 Na vašem internetovém obchodě vám chybí jméno majitele. Dejte si pozor na ČOI.

AlesBerny
15 příspěvků 1.7.16 13:01
re

Jde o to jakou satnu nebo skrin mas.. pritelkyne ode me dostala vestavenou a uz ji ma celou plnou ty zensky jsou hrozny..

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.16 13:03

@AlesBerny eeee…co?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek