V čem pro vysvědčení?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Sibyla
2646 příspěvků 1.7.12 08:58
@Blair píše:
@Šošana
Jako že ty holky těmi vykukujícími ramínky dokazují jak jsou dospělé, že už mají podprsenku? :)
Četla jsem článek, citující nejpitomější dotazy z dívčích webů (Od kolika let se můžu prodávat? - To jako dřív, když byly války, oni jako přišli, zaklepali, vyhnali je ven a postříleli nebo co? - Co mám dělat za zaměstnání? Baví mě dělat s letáky třeba. - Co jsou to hostesky - Odpověď: Kurvy - To jako bude podle toho mayskýho kalendáře konec světa? Já jako nevim, ale chtěla bysem žít dýl než do dvanácti let.) No, a tam si nějaká třináctiletá stěžovala, že nemá kluka, a jak se má sexy oblíkat. „Holky řikaj, že je sexy, dyž ti koukaj ramínka vod podprndy.“
Osobně bych se vykašlala na slepičí reakce a soustředila se na pánské - pokud si nevěřím, projet dobré pánské weby. Nahá ramena jsou úžasná, a nevhodná ramínka to kazí. Právě tak schytám víc pohledů v sukni a lodičkách, než v džínech a keckách.
Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek