V čem spíte?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
divkavmodrem
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.12 22:36
krásná i v noci

Zhruba od svých 3o let spím v elegantních saténových pyžamech a košilích. Říkám si, co kdyby mne v noci kleplo. Je-li zima, nosím mazlivé krátké teplé kabátky z Marks and Spencer a teplé spací ponožky také MS. Občas mi kazí outfit bavlněné rukavice přes masku na ruce.

rice
356 příspěvků 13.7.12 23:03

Už jsem se lekla, že jsem jediná, kdo spí nahá! Naštěstí se to ke konci diskuze trochu uvolnilo :D

Chari
541 příspěvků 13.7.12 23:11

@rice To člověka naučí život se spolubydlícíma. I když můj partner bydlel jednu dobu v pokoji se dvěma dalšíma lidma - jedna z nich byla holka a z toho evidentně nic nedělala. Přiznám se, že mi to vadilo a připadala jsem si dost úzkoprsá (ve všech smyslech toho slova:D).

madline
56 příspěvků 15.7.12 19:23

V lete v zime naha :)
Kdyz je chladno, tak mam jeste ponozky, hlavne proto, ze si patlam na noc na nohy krem. Nejhorsi je, ze vlastne nemam nic na spani, coz je problem, kdyz nekam jedu a vim, ze budu spat s nekym na pokoji(kamaradi, kolegyne..), obcas se mi stane, ze necham tricko na spani doma, protoze jak to bezne nepouzivam, jednoduse zapomenu:)

kolasice
138 příspěvků 15.7.12 20:24

Jednu dobu jsem spávala nahá, ale teď už delší čas nosím bavlněné košilky, ke kterým jsem přišla tak porůznu (slevy většinou). Nejsou nijak zajímavé, sexy apod.
Momentálně pracuju na obměně košilkového parku, něco si chci i ušít:
http://www.burdastyle.de/…id_4133.html
(Z nějaké zajímavější látky ovšem.)
Vrcholem pak bude župan, zřejmě kimonového střihu:
http://www.e-povleceni.com/

rice
356 příspěvků 15.7.12 22:24

Chari: to je vtipné, já spím nahá i na koleji :-D

Evrim
9 příspěvků 15.7.12 22:41

Nejraději v ničem, v zimě v „saténových“ trenkách a tričku. A když je moc zima, natáhnu i pletené ponožky :D

Fumfa
28 příspěvků 15.7.12 22:59

Děkuji všem za příspěvky! Jsem ráda, že je můj spací úbor vlastně normální a běžný. Zamyslím se jen nad jeho zimní podobou a pořídím si asi nějaké hezké pohodlné pyžámko, o kterém se některé zmiňujete. Bývá mi zima a ne vždy je manžel poblíž, aby mne zahřál. ;-)

misial
1396 příspěvků 16.7.12 00:07

Většinou v ničem, jeden týden v měsíci pro jistotu v kalhotkách.
V zimě, když je dvacet pod nulou, jsem celý den pryč a proto zapínám topení až na noc, občas sáhnu i po legínách s teplými ponožkami / teplých punčocháčích, které nenosím, nějakém čistém „domácím“ triku a svetru. To je ale spíš taková improvizace, abych neumrzla…
Slušné pyžamo mám jenom jedno, je to taková „saténová“ košilka, ale u té můžu stahovat ramínka jak chci a vždycky mi z ní „něco“ vypadává :D

Když spím u přítele a mám zrovna náladu „nedívejte se mi nikdo na břicho“, osvědčilo se mi nejlíp úplé tílko s širokými ramínky (aby nic nevypadávalo) a jeho čisté trenýrky.

eless
1079 příspěvků 16.7.12 08:11

Nic dolezite…

Příspěvek upraven 25.08.13 v 07:53

-mouchacha-
6 příspěvků 20.7.12 12:48

Dřív jsem spávala v tílku a gaťkách. Jenže buď nějak stárnu nebo manžel víc větrá (v zimě máme v ložnici k ránu i 12°), takže už spím dost oblečená. Alespoň ze začátku, než zahřeju postel. Takže dlouhý triko pod zadek, nejlepší je z merina. Nohy mne zebou, kombinaci ponožek a pyžamových kalhot nesnesu, tak spím v punčocháčích.

Aranel
935 příspěvků 20.7.12 13:57

Noční košile nebo tričko, mezi lidmi v kalhotkách, doma spíš bez.
Teď s mužem nahá - a má to svoje kouzlo, zima mi fakt není.

Pyžamo jsem opustila tak před sedmi lety, je v tom vedro a připadám si hrozně moc oblečená; možná do spacáku na ven…

kacenka.smile
428 příspěvků 20.7.12 14:01

Podle toho, kde spím. Doma s přítelem spím zásadně nahá (i v zimě při nastevřeném okně, zima mi není). Pokud je někdo na návštěvě nebo jsme na návštěvě my, spím v lehké krátké noční košilce na ramínka. A na koleji spím v tílku s všitou podprsenkou (takové to podšití) a kraťasech.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 14:06

Tak momentálně dnes jsem spala oblečená do svého pětiletého chlapečka. Obalená ručičkama, nožičkama, protože měl zlý sen a zbytek noci si přišel pro bezpečí :-)

Karoshi
344 příspěvků 20.7.12 18:41

Dřív jsem spávala v nějakém velkém přítelově tričku a kalhotkách, teď jsem si pořídila hezké dvojdílné pyžamko se zebrou :D Takovéty sexy saténové noční košilky bych asi nesnesla. A nahá nespím nikdy, protože přítel do mě tak dlouho hučel, že mi nastydnou záda a krk a bude mě bolet za krkem a v krku a bůhvíco, až mě od toho dokonale odradil :D

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 19:05

@Karoshi bacha, saténová košilka nemusí být vůbec sexi s kraječkou. Já spím jen v saténu - široká ramínka, bez ozdob, poctivá obyčejná dlouhý noční košile bez opičáren. Spí se v něm výborně, protože se to neomotá kolem těla jako bavlna, ale klouže po povlečení :-)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.12 18:14

Saténové košilky na léto, saténová pyžama na zimu. V saténu si doslova lebedím. Naprostý souhlas s lilip, až na ty silnější ramínka: dávám přednost špagetovým.

Nicméně letos na jaře jsem úspěšně absolvovala zápal plic s téměř 40 st. horečkami a velmi jsem přitom ocenila starší zásobu flanelových a bavlněných košilí a pyžam. Zvlášť ty flanelové geniálně odsávaly litry potu a spotřebovala jsem 3 denně. Takže moje zásoba vydržela 2 dny, pak jsem musela naučit manžela zapnout pračku a jelo se další kolo.

Calis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.12 23:35

V létě, v zimě v bavlněné noční košili ke kolenům s krátkým rukávem. Nevadí mi i nějaké triko (nevhodný dárek, který dostal partner). Zkoušela jsem spát v pyžamu, saténových košilkách… No všechno to stojí ve skříni :D.

LorelaiH.
3316 příspěvků 9.10.12 09:19

Než přišly děti, spávali jsme s manželem nazí (to se pak na těch dětech i lépe pracovalo;)). Teď momentálně spím v kojícím nátělníku (úžasný vynález - nemusím spát v podprsence) a kraťasech/kalhotách od pyžama. Až přestanu kojit, vrátím se asi k bavlněným nočním košilím ke kolenům a kalhotkám. Vzhledem k tomu, že starší dítko mívá občas potřebu přijít za námi do postele, tak spaní „na Adama a Evu“ už jaksi nehrozí:(

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 11:04

@divkavmodrem …kdyby mě kleplo.. dobrý..:-) Přes mě budou muset něco hodit.
Jinak spím nahá, teda do postele chodím v nějakém manželové triku a on mě ho vždycky svlíkne.

Když je mi blbě, mám manželovo pyžamo, froté župan, lyžařské fuskle a kulicha.

Curlygirl
1901 příspěvků 9.10.12 11:13

@-mouchacha- 12 stupňů?! To si vůbec neumím představit, to vás obdivuju, já se někdy klepu a to máme v ložnici tak 18-19…

prusovka
117 příspěvků 9.10.12 13:35

V kůži - svý vlastní; i kdybych si totiž nějaký pyžamo navlíkla, stejně v půli noci poletí - ach, ty návaly!

Ava
650 příspěvků 9.10.12 14:16

Překvapuje mě, kolik žen píše, že spí v kalhotkách… to bych nesnesla ani omylem.

Pomněnka lesní
42 příspěvků 9.10.12 20:55

Já spím převážně v nočních košilích a dvojdílných pyžamech s infantilním potiskem.
Momentálně ale předěláváme topení a máme v bytě 17 stupňů, takže spací úbor = punčocháče, vytahané tričko s dlouhým rukávem a svetr zapnutý až ke krku :)

MP Janka
455 příspěvků 9.10.12 21:50

Spím v bavlněné noční košili, kterou si většinou stejně vhrnu ve spaní až pod prsa. Když spím jinde než doma, tak si pod košili beru kalhotku, abych na někoho omylem nevystrcila holý zadak, protože se v noci různě odkopávám. Jinak nejlepší teplota na spaní je pro mě 12-18 stupňů, tak 2/3 roku spím s otevřeným oknem a v ložnici nikdy netopím.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek