V čem spíte?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Užovka
38 příspěvků 11.10.12 14:16

Obvykle spávám v rouše Evině, ale mám-li skutečně potřebu vzít si něco na sebe, mám ve skříni saténovou košili. Ale ne košili na spaní, je to příjemná, bílá, pánská saténová košile… na chlapovi bych ji teda vidět nechtěla, ale řekla bych, že když z ní vykukují jen dámské nožky, je hezká ;).

Alizon
1235 příspěvků 11.10.12 14:35

V pyzamu/kosilce - a jejich skala je opravdu siroka - od satenovych mini kosilek, satenovych pyzam pres ruzne „prezentovatelne“ komplety, bavlnene kalhoty a tricko, flanelove pyzamo se zviratky az po takove chlupate pyzamo s oslem (jen kdyz neni partner doma - antikoncepcni ucinek zarucen). Lisi se podle mista kde spim, rocniho obdobi, nalady, toho co zrovna najdu ve skrini.
Kazdemu je prijemne spat v necem jinem a mnohdy se to casem meni takze delat z tohoto tematu nejake obecne zavery moc nejde.

Alizon
1235 příspěvků 11.10.12 14:38
@MP Janka píše:
Spím v bavlněné noční košili, kterou si většinou stejně vhrnu ve spaní až pod prsa. Když spím jinde než doma, tak si pod košili beru kalhotku, abych na někoho omylem nevystrcila holý zadak, protože se v noci různě odkopávám. Jinak nejlepší teplota na spaní je pro mě 12-18 stupňů, tak 2/3 roku spím s otevřeným oknem a v ložnici nikdy netopím.

Brrr, ja jsem asi opravdu neotuzila a teplomilna ale jen pri predstave jak spim odkopana jen v kosili v nejakych 12-18 stupnich je mi zima. Ovsem vsadim se ze na rozdil ode me nebudete porad pokaslavat a nebudete kazkou chvili nachlazena. U nas doma se pretapelo, ja stale doma pretapim, otuzila nejsem vubec a uz se to asi s vekem nezmeni… no a potom staci ze zafouka a mam rymu.

miakap
3 příspěvky 11.10.12 15:31

Spím v pohodlných košilích (oblíbená je s krajkou od White Company, vůbec se nemuchlá a je ideální na léto i zimu, často si jí beru na cesty), nebo spím ve flanelových kalhotech a k tomu bavlněné tričko s krátkým rukávem (léto) či s dlouhým rukávem (jaro-podzim-zima). Také jsem si pořídila pred časem ve slevách pár pěkných pohodlných kousků od Cath Kidston (fota podobných věcí z aktuální kolekce) Pohodlné jsou pyžama od firmy HUE (prodávají se v obchodech Golden Point, kde prodávají punčochy zn. Golden Lady). Také mám jedno flanelové pyžamo od Disney (kupodivu jsem z něj ještě nevyrostla), a jedno hodně teplé pyžamo od Petit Bateau (vím, je to dětský obchod, ale mají také kolekci do věku 18-ti let, což je velikost S až M). Spodní prádlo většinou na spaní nenosím, přijde mi to pohodlnější.
Víceméně vítězí pohodlnost, praktičnost a rozhodně i to jak daná věc vypadá a jestli je slušivá.

Veselý Puntík
223 příspěvků 11.10.12 19:13

U mě vítězí flanelová pyžama s praštěnými potisky (medvídci, hvězdičky…). Aspoň na spaní si dovolím být hravě infantilní :)

Wrenny
12 příspěvků 11.10.12 19:57

@Eskarína: Všimla! A nejen v podprsence, oni prostě vlezou do postele v tom, v čem přijdou! (Na samostatné téma by bylo, že tam lezou kolikrát i v botech..) Jediné co mi to vysvětluje je další filmový jev: oni se sprchujou ráno.. takže mají jen otočený rytmus, který připadá normální (asi nejen) mě: večer sprcha, pak pyžamo a spát. Jen mi připadá nechutný, že se špinaví válejí v té posteli, ale třeba perou denně ložní prádlo :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.10.12 20:10

@Wrenny
Přesně! Znám spoustu cizinců, kteří přišli na chuť našemu večernímu sprchování, ono to dává větší smysl. Zároveň ale jsou zvyklí sprchovat se ráno, takže se od té doby, co žijí u nás sprchují dvakrát denně. No co, ono to nikomu neuškodí, že:-)
Já se taky většinou sprchuju ráno a večer, spíš proto, že se sprchuji ráda a ráno to pěkně probere. Hlavně když jsem nevyspalá, to se doplazím do sprchy a ze sprchy už vycházím relativně probraná:-)

Wrenny
12 příspěvků 11.10.12 20:21

@MP Barbucha No pozor, gynekologové by s Tebou možná nesouhlasili, přemíra hygieny taky není nic moc :-D ale to už je jejich věc :-) Že sprcha probere o tom bez diskuse :-)

Curlygirl
1901 příspěvků 11.10.12 20:57

Rano na probuzeni spis asi jen vodou bez mydla nebo jen s trochou. PH pokozky a jinych casti by to zmenit nemelo..

@Wrenny píše:
@MP Barbucha No pozor, gynekologové by s Tebou možná nesouhlasili, přemíra hygieny taky není nic moc :-D ale to už je jejich věc :-) Že sprcha probere o tom bez diskuse :-)
Heartless Girl
47 příspěvků 26.10.12 20:20
Pyžama - jaká?

V čem spíte? Pokud máte i fotky nebo nějaký obrázek z netu tak ho sem taky dejte :)

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 20:31

Haha, tak to jsem zvědavá, kolik fotek se tady objeví ;-) Já spím ve starém triku (někdy půjčeném od přítele, třeba Iron Maiden, moje nejoblíbenější…) a spoďárech, když je větší zima, teplákách. Pyžama nevlastním už tak 10 let, nesnesla bych na sobě třeba satén, froté (brrr) nebo i dlouhé rukávy. Ale potřebuji mít zakrytá ramena, takže noční košilky nebo negližé taky nemám.

fel
136 příspěvků 26.10.12 20:38

Ve spodarech. Fotku nedam :D
Muz spi nahatej. Chcete obrazek? :)

Možná bych si vybrala tady. Nějaké infantilní boxerky a tričko k tomu.
http://www.hatleystore.com/…artment.aspx?…&

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 26.10.12 20:47

@Heartless Girl jedině takhle pyžamo

Ceresa
465 příspěvků 26.10.12 21:04

Kratasy a triko, rada bych napsala satenova kosilka s krajskou, ale na spani potrebuju pohodli

Grossularia
3204 příspěvků 26.10.12 21:15
@Heartless Girl píše:
V čem spíte? Pokud máte i fotky nebo nějaký obrázek z netu tak ho sem taky dejte :)

Fotku sebe fakt nedám :) Ale spím v bavlněných nočních košilích s krátkým rukávem, v zimě s dlouhým rukávem. A na echt zimu mám jednu teplou flanelovou až na zem, vypadá trochu prababičkovsky, ale hřeje.
Momentálně dotahávám kojicí noční košile, mám několik tohoto typu http://www.tehotne.cz/…a-12581.html

Nitty
112 příspěvků 26.10.12 21:20

S tou fotkou jste mě pobavila. Ze svého okolí vím, že spousta lidí spí naostro, tak jsem si představila, jak by tu ty fotky vypadaly :D
Jinak tedy spím v pyžamu s tučňáky, do kterého bych se vlezla asi tak 4×. Dále nějaké noční košile, kraťásky + tílka, velké trička… co se prostě namane. Ale tučňákové pyžamo mám nejraději.

LaalaB
779 příspěvků 26.10.12 21:30

Koupila jsem si nedávno flísové pyžamo a k tomu vytáhla lyžařské ponožky a jak mi je teploučko :-) Dětem jsem koupila flísové kombinézy - jednu prasečí kůži (alá Peppa Pig) a azbestovou kombinézu (alá Fireman Sam) a už se nemusím bát, že jim bude zima, když se odkopou.

VeronicaMP
53 příspěvků 26.10.12 21:53

V zimě spím v nečem takovém. Většinou pruhované nebo kostkované kalhoty tohoto střihu a k nim jednobarevné tričko s krátkým rukávem. A v létě ve spodním prádle a nebo nahá :)

bestia
2300 příspěvků 26.10.12 22:18

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:27

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 22:21

@Heartless Girl viete o tom, že si možete vyhľadať odpovede na svoje otázky aj v historii? Je nutné zakladať ďalšie diskusie bez toho, aby ste aspoň pozrela do už existujúcich tém?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 23:10

Mám ráda klasická pyžama, košile na spaní i košilky. Ale nemohla bych spát v ničem upnutém, nebo ve věcech, co byli normálně nošeny ven. Dříve jsem spala nahá, ale v poslední době se v posteli klepu zimou, než usnu - a ráno mi je pak zase šílený vedro. Pyžama většinou dostávám jako dárky k vánocům od rodiny :)

Bugatti
4086 příspěvků 26.10.12 23:30

Při likvidaci bytu po rodičích jsem narazila na pyžamo po mé pratetě. Je z meruňkového hedvábí, perfektně ušité a vypracované do nejmenšího detailu. Vzhledem k tomu, že se tetička narodila v roce 1899 a pyžamo měla údajně „do výbavy“, může být staré víc jak devadesát let. Přemýšlím, co s ním.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 23:55

@Bugatti Mohla byste vyfotit to pyžamo a sdílet ho s námi, jak vypadá pyžamo z roku 1899? Mě by to zajímalo :)

Bugatti
4086 příspěvků 26.10.12 23:59

@seznam.mih Zkusím to o víkendu vyfotit. Jen se mi to nechce žehlit. Bude ušité okolo roku 1915 - 20 řekla bych, tetička ho údajně měla do výbavy.
Z její výbavy jsem taky měla damaškové povlečení s vyšívanými monogramy (ty mi tam trošku vadily, v té době jsem ještě pečlivě všechno žehlila) a používali jsme to asi 20 let.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 14:22

Na spaní mám ráda takové ty bavlněné košilky nad kolena s krátkým rukávem, pokud možno se zapínáním u krku. Nejlépe v nějaké tmavší barvě, bez „loztomilých“ obrázků, bez volánků a tak podobně. Ale ze všeho nejdůležitější je velká, těžká a tlustá péřová peřina, musí být opravdu tropické noci, abych ji vyměnila za lehčí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek