V čem spíte?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
katka8-0
14 příspěvků 27.10.12 20:26

Mám ráda kalhoty z f&f a k tomu spací tričko, nebo noční košili v podobném stylu
http://www.clothingattesco.com/…105ls_ps.jpg http://www.clothingattesco.com/…22172_ps.jpg

indyka
625 příspěvků 27.10.12 22:38

Ač dvacetiletá, miluju různá infantilní pyžama (přestože jinak infantilnost nemám ráda). Takže mám pyžamo s žirafkama, pyžamo s psíma tlapkama a obřím psem, prasátkově růžové pyžamo (a růžovou jinak nenosím) či noční košili s barevnými srdíčky, kterou jsem ubránila z mamčiny hromady šatstva určené k vyhazovu. A k tomu silné froté ponožky :)
Svůdnou košilku mám v repertoáru taky, ale pohodlí je přednější.

anysekk04
2 příspěvky 7.1.13 00:02
noční košile

Ahoj, mně je 35 a tedˇjsem si oblíbila noční košile od http://www.astratex.cz jsou fakt pohodlné, a jelikož normální pyžamo nemám v oblibě tak tohle pro mě byla jediná možnost:-)

tajinka
87 příspěvků 7.1.13 00:14

Ja spim vo vyradenych trickach + spodok z pyzama
ked chcem byt kulturnejsia dam si satenove pyzamove nohavice
a ked je leto tak si dam nejake pekne tielko a k tomu tie satenove nohavice… a ponozky, tiez mi je bez nich zima :)

lucka.mraz
5 příspěvků 8.2.13 17:26
Pyžama a košilky noční aneb v čem do postele

Ahoj pekelnice,

nedávno jsem byla nucena si pořídit „slučný obleček“ na spaní, protože zkrátka společná dovolená s přáteli znamená, že vás neuvidí jen partner a proto odpadá spaní jen tak bez ničeho.
Tak tedy, v čem chodíte nocovat vy? Řešíte i v takových věcech nějaké modní trendy nebo vítězí pohodlí?

indyka
625 příspěvků 8.2.13 21:41

Modní trendy v pyžamech jdou opravdu mimo mě, stejně tak to, že ve svém věku bych se už měla vzdát svých pyžam s lachtany, pejsky a žirafami…a ze všech pyžam nejvíce miluju své prasátkově růžové pyžamo, které je maximálně asexuální, ale mimořádně pohodlné.

Yla
81 příspěvků 8.2.13 22:39

Maturitní tričko a kalhotky/kraťasy. Módní trendy jsem neřešila nikdy ( i když „jít v něčem do postele“ a „spát v tom“, je něco jiného. Alespoň občas)

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 23:16

Ja pri nocovaní v širšej spoločnost riešim predovšetkým to aby nikde nič nepresvitalo, nebolo to deravé a špinavé a tím to tak končí :)

Ichy
67 příspěvků 8.2.13 23:56

Mám ooobr noční košili s Íjáčkem, červené s medvídky ala Bridget Jones, světle modré saténové s tučňáky, pro veřejnost potom spací kraťásky s puntíky s. Oliver a k tomu tílko, na zimu jsem potom dostala vyloženě hezkou a moderní soupravu trička s dlouhým rukávem a kalhoty. Tož to asi můj spací arsenál :)

Mayim
401 příspěvků 9.2.13 09:22

Jednu dobu jsem si na spaní kupovala trička XXL (dodat libovolný počet X) s různými potisky. Na zimu mám dvě flanelová pyžama - jedno modro-bílo-zeleno-fialovo… a jedno žluté s medvídky (babička šila…). A můj úlet z poslední doby - bavlněné pánské košile. Po tátovi jich zůstalo doma dost a čas od času doplním zásoby i v sekáči.

CandyKendall
1177 příspěvků 9.2.13 12:04

Tak dámy, celkem jste mě uklidnily a ujistily v tom, že takové to „za každé situace spím v sexy saténové košilce“ je spíš výsadou filmů, už jsem se bála, že jsem divná :D

Mayim
401 příspěvků 9.2.13 14:14
@CandyKendall píše:
Tak dámy, celkem jste mě uklidnily a ujistily v tom, že takové to „za každé situace spím v sexy saténové košilce“ je spíš výsadou filmů, už jsem se bála, že jsem divná :D

Já jsem si spíš říkala, jestli nejsem divná, když saténovou košilku nemám ani jednu :D

CandyKendall
1177 příspěvků 9.2.13 15:45

Jinak já na spaní nedám dopustit na velká trika. Po tátovi, po příteli, občas nějaké ulovím v sekáči. Často totiž v sekáči narazím na pánské tričko, na kterém se mi třeba líbí obrázek, ale na normální nošení je samozřejmě velké… Tak si ho koupím na spaní. :)

Barbuchaa
219 příspěvků 9.2.13 16:14

Jsem divná, protože nejraději spávám v saténových soupravičkách (košilky ani nee, ty se vyhrnují). Zima mi v tom není, máme v bytě dost teplo celoročně. Na druhou stranu, když spím někde mimo, beru si měkké bílé tepláky a k tomu volné triko, nebo kraťásky a tílko, prostě normální domácí oblečení v závislosti na ročním období. Promenádovat se před přáteli v saténové košilce mi přijde naopak docela nepatřičné.

Milli115
83 příspěvků 1.6.13 13:58

Tak a já jsem asi jediná, protože kromě infantilních klasických pyžam se zvířátky ( mám takový žlutý s oblečenými myšičkami), jsem babičce ve skříni vyhrabala noční košile po její mamince.
Jsou z klasického flanelu, košile až po paty, totální antisex, ale jak na léto, tak na zimu ideální. V létě saje pot, v zimě krásně zahřeje. Podělila jsem se ještě s mámou..
No, je to nejoblíbenější kus mého šatníku.

Petule.092
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.14 09:11

V létě mám ráda všechny možné saténové košilky, tílka a kraťásky..Ale momentálně jsem dostala od přítele krásné bavlněné pyžamko s králíčkama (tričko s krátkým rukávem, kraťasy), taková klasika, ale je to moc pohodlné.. :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek