Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
MP Pafka
185 příspěvků 19.12.11 13:30

Cukroví - bude letos kupované.
Dárky - každému jeden až dva (máma a sestra).
Jídlo - kapr, krůtí řízky, domácí bramborový salát, další dny nejspíš něco masového plus dojídání salátu (pokud nějaký zbyde), ovoce. Hlavně se nepřejídat u televize. Žádné chipsy, tyčinky a spol. Možná budou chlebíčky (ale já je určitě dělat nebudu).
Tradice - pravděpodobně půlnoční, pohádky, rozjímací procházky.
Stromek - umělý.
Návštěvy - pojedu za otcem a jeho přítelkyní, za druhou sestrou a její rodinou.
Já se nestresuju, prostě si to nepřipouštím. Budu si užívat vánoční náladu a volno.

DanielaS
5003 příspěvků 19.12.11 14:04

Periny prevlict na Stedry den, abych vecer ulehala do cerstveho!
Okna jsem vlastne v novem dome jeste nemyla… hm… jsem tu ctvrtym rokem… rika to dost o me hospodynkovitosti? Stejne je venku porad tma a mame zavrene okenice.
Kvetiny - nevlastnim z duvodu vecne zavrenych okenic.
Zehleni - to je vhodne zvladnout pred Vanoci, aby se pak nekde nevalela hromada. Vyzehlit vanocni ubrus slozeny cely rok.
Prerovnat komoru by bylo zahodno… Objevi se pritom necekane zasoby mouky ci kandovaneho ovoce.
Vanocni prani - neprovozuju.
Stromek - nazdoben uz od svatku Zvestovani. Minimalne dve hodiny jsem to delala, bavi me to.
Cukrovi - hodin nepocitane, tesim se na to cely rok! Jen malovani pernicku zabere pulden. Nasledne aranzovat darkove balicky, vyrabet jmenovky… mnoho hodin.
Darky - jedna navsteva sportovniho obchodu v listopadu, zbytek pres internet a rucni vyroba vcetne obalu. Hodin nepocitane.
Odpadky odlifrovat do odlehleho kouta zahrady - bohuzel mame popelnice i sberny dvur vzdalene tricet kilometru a do predvanocniho provozu se nikomu nechce.
Vysat pavuciny a vytrit prach - snad radeji den predem. 2 hodiny. Nablejskat koupelnu, pul hodiny.
Jidlo na Stedry vecer jeste neni rozhodnute, ale verim, ze o hladu nebudeme.

wendulinaa
40 příspěvků 18.11.16 20:44

Co budete kupovat dětem na Vánoce? Myslím jaké hračky, protože mě nic nenapadá, máme jich doma plno.

Hviizda
26 příspěvků 23.11.16 23:00

No tak to taky netuším, asi je vezmu do hračkářství a oni si vyberou a pod stromečkem se to náhodou objeví :D jinak nevím.

wendulinaa
40 příspěvků 29.11.16 20:20

Jaké hračkářství máte nejraději? My máme jenom takové malé u nás, takže jsem objednávala hlavně z netu.

wendulinaa
40 příspěvků 1.12.16 01:14

Jo o tomhle jsem četla na netu článek. Ale nebyli jsme tam, úplně jsem na něj zapomněla.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek