Vánoce - Přejete si něco konkrétního?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
KajkaKit
24 příspěvků 20.12.13 13:38

Já už mám všechny dárky naštěstí z krku.. hrozně ráda dávám dárky, ale vždycky začnu panikařit jen co vlezu do nákupáku, protože to kvantum lidí mě prostě zaručeně odradí od nálady „udělám mým blízkým radost“.. ale občas se teda nechám inspirovat i tím co kdo říká během roku, třeba děda hrozně chce nějakou pořádnou svítilnu, jezdí na trampování se svými vrstevníky každoročně, tak jsem mu pořídila to, básnil o nějaké nitecore, tak jsem jednu vybrala… mamči jsem to vyřešila sadou kvalitních keramických nožů, pořád si stěžuje jak má všechny nože tupé, a k tomu jsem jí koupila vitamíny od valosunu. s malou od kamarádky jsem si dlouho lámala hlavu, ale nakonec jsem vybrala tvořítko na plastelínu, tu teď zbožňuje, tak snad jí to udělá radost.. a kamarádkám jsem koupila takové voňavé panáčky, to se mi hrozně líbí, mají ve stejným designu i aromadifuzéry, tak ten mám v merku, že si pořídím do domečku jednou… no prostě pro každého mám aspoň nějakou drobnost, fakt miluju ten pocit, když někomu něco dám a ono se to líbí :)))

zzina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.13 13:55

Ja mám radosť z malých vecí, najlepšie ručne spravených

dost_bot
2071 příspěvků 21.12.13 22:22

Přeju - týden někde obložená knihami a jídlem, bez nikoho, a užít si, že žádné vánoce nejsou a nikomu je není potřeba vytvářet…ach!

nanjua
1153 příspěvků 24.12.13 22:53

Tak už jsme si přáli a dopřáli. Jak to u vás dopadlo? Já teda byla dost v šoku. Pod stromkem jsem našla lyže o kterých jsem vpodstatě věděla, protože jsem si o ně řekla. Na večeři jsem byla u mámy (a přítel u jeho rodičů, máme to tak každým rokem, jsme každý se svou rodinou a večer se sejdeme) a po rozdání dárků jsme zavzpomínali. Jak jsem jako dítě chtěla prodat klavír a místo něj se tenkrát koupil počítač, který už stejně teď není. Bylo mi z toho trošku smutno ale doma jsem to nijak před přítelem nikdy moc neříkala…a doma pod stromkem vedle lyží ještě klávesy Yamaha. Nechápu, mě ty dárky asi opravdu nosí Ježíšek, jinak si to neumím vysvětlit.

Akitaken
4960 příspěvků 24.12.13 22:56

Co jsem si vysloveně přála, to jsem taky dostala. Hlavně díky bráchovi. :-)

gummybee
4596 příspěvků 24.12.13 23:10

Jo, diky mamcine sestre, ktera nam tak nejak dela prekladatelku mezi svetem mym a mych rodicu a pomaha nam vzajemne koordinovat darky, to nakonec dopadlo mimoradne dobre co se daru tyce.. jezisek mi dokonce sehnal opraski ktere jsem myslela ze jsou beznadejne vyprodane

nanjua
1153 příspěvků 24.12.13 23:22

U mamky bohužel taky potřebuju „překladatele“ anebo nadiktuju přesně tak, aby se to nedalo poplést. Z rodiny mě trefí jen sestra se kterou jsme opravdu téměř jedna krevní skupina, dostala jsem od ní krásný prsten s tyrkysem který se stal okamžitě jednou z mých oblíbených věcí. Mě to ale hodně překvapuje u chlapa, fakt mě dostal…

@gummybee Já prosím nevím co je to „opraski“. Chvíli jsem bádala ať nedělám hned trapas ale mozek mi žádné vysvětlení nevyhodil. Snad to není nějaká všeobecně známá věc a já tím pádem nejsem úplně trapná.

gummybee
4596 příspěvků 24.12.13 23:34

@nanjua no, urcite bych si nedovolila rict ze jste trapna, ale minimalne na. internetech je to v posledni dobe dost znama vec myslim - opraski sceski historje je komiks o ceske historii podany zabavnou formou a zkomolenou cestinou plus velky internetovy fenomen poslednich let, viz treba kristalofka - no a ted vysla kniha s vyberem toho nejlepsiho, jinak jsou na facebooku i tvitru
u nas je to podobne, moje mala sestricka je mi sice taky z rodiny nejbliz, ale porad je to jeste tak sousedni vesmir.. navic je jeste mala tak si nemuze dovolit moc - ovsem sbirka vlastnorucne vyrobenych nausnic me dostala :)
rodicu. i kdyz presne nadiktuju co bych chtela, tak to sice nakonec mozna koupi, ale pochopeni nebo nejake radosti z davanim „takovych“ darku se asi jen tak nedockam

nanjua
1153 příspěvků 24.12.13 23:41

Tak to bylo jediné, co mi google vyhodil ale moje chyba, hledala jsem pod tím něco složitějšího. Už jsem na to narazila ale humoru se přinám nerozumím (ale to je můj problém) :-)

Z vyrobených náušnic bych měla hodně velkou radost. Vpodstatě mě vždycky moc potěší, když dostanu dárek přímo namíru a v tu chvíli jde hodnota stranou. To, že mě někdo natolik zná a chápe je stejně neocenitelné.

gummybee
4596 příspěvků 24.12.13 23:53

@nanjua to je presne ono, rodice jsou schponi koupit kde co, ale tu hodnou co v tom je nikdy nepochopi.. sestra se dala na tvorilkovskou drahu, tak ji v tom ze vaech sil podporuju, hlavne v ramci nejakeho vkusu co postupne tribim, sama hsem totiz naprosto bez talentu a navic drevo :-D no a sestricka mi oplaci takhle, cenim si toho vic nez cehokoliv jineho..
opraski jsou super, ale asi ne pro kazdeho, ja jako clovek fascinovany ceskou historii a posedly cestinou je proste nemuzu nemilovat :) ale zas treba nechapu cerveneho trpaslika :-D

nanjua
1153 příspěvků 25.12.13 00:02

@gummybee Já nevím, možná jsem narazila na slabší. Na druhou stranu dlouhou dobu má neřest byli Simpsnovi, ten humor já můžu.

Mé sestře jsem dávala akrylové barvy a plátna. Nemá žádné umělecké vzdělání ale má za sebou už jednu velice úspěšnou výstavu. Strašně jí v tom obdivuju a podporuju jí. I protože já bych měla ale jsem teď nějaká zaseknutá a byť mám materiál, nějak mi to nejde…:-/

Jordaan
9535 příspěvků 25.12.13 01:40

Pro vsechny zklamane, kvuli nevhodnym, blbym darkum - moje kamaradka mi prave ublizene volala, ze dostala od manzela (ktery je jinak velmi hodny a pozorny) kucharku „Varime s Nutellou“ a velke baleni Nutelly :-D. Proste, vzdycky to jde jeste hur.

Karja
4837 příspěvků 25.12.13 10:10

Tak to jsem na tom ještě dobře, dostala jsem kuchařku vážící asi pět kilo. I když jsem mamce poslední měsíc stále říkala, že recepty hledám na internetu, abych z komentářů poznala, jestli je to fakt dobrý/snadný nebo ne. Z receptů na papíru fakt nerada vařím.
Přítel to letos nepopletl, mám poukaz na kabelku do obchodu, kterej na internetu neustále lustruju(takže mi asi projel historii na pc, lump), velikánskou šperkovnici, a spoustu maličkostí, vyměnit jdu jen náušnice, tam se fakt netrefil.
A od babičky zafinancování výletu do Budapešti, super!
Ale mám rozbaleno jen půlku dárků, dneska přijde další Ježíšek.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 11:52

Spokojenost. Přála jsem si pandoru a byla tam, dokonce 2×.

dost_bot
2071 příspěvků 25.12.13 12:15

Taky jsem byla spokojená - chtěla jsem příjemné klidné rodinné odpoledne, a bylo. Dárky zčásti čekané, a i nečekaný kousek, měla jsem radost.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 14:43

Já jsem byla tedy neuvěřitelně (mile) překvapená. Vůbec jsem nečekala tak drahé dárky! :) Bratr mi koupil kabelku (pro někoho asi kýč , ale mně se dost trefil do vkusu), dostala jsem spoustu věcí na vaření a pečení, pořádnou zásobu tlustých silonek v různých barvách (to už jsem fakt potřebovala), ručně šitý penál do školy… A od maminky cestovní tašku, po které jsem pokukovala :).
http://ecx.images-amazon.com/…MbBDq5kL.jpg

Karja
4837 příspěvků 25.12.13 14:48

@jumbeee Ta modrá taška, když se odepne to velké ucho je dobrá. Ale tu růžovou bych fakt nedala, zvlášť pokud je to na cesty, já jsem ráda, že ten prach a špína z autobusů a vlaků se na šedé látce pěkně ztratí. Ale ta Vaše taška bude asi menší, nějaká příruční?

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 14:52

@Karja Je to víkendovka, malá není, ale na rameni ji unesu v pohodě (když do ní nebudu nakládat cihly). Myslím, že se mi snad vejde v busu i nahoru ke mně, v pátek to poprvé zkusím. Já právě vždycky tahala kufr, protože nic menšího jsem neměla. Ten mi ale přišel jen na víkendy zbytečně neskladný.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 14:53

@Karja Jinak dole má normálně poměrně vysoké kovové ťapky, takže dno se neucourá.

Karja
4837 příspěvků 25.12.13 14:59

@jumbeee Pokud je menší a s ťapkami, tak to bude v klidu. Já tahám náklady, že je bohužel nezvednu nad hlavu a tak to špiním na podlaze:/. Tak ať se dobře nosí!

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 15:01

@Karja Díky :). Vím, že oilily tu není zrovna oblíbená značka, ale já to mám takhle na taškách a doplňcích ráda, zbytek nosím většinou střídmý.

Morže
1094 příspěvků 25.12.13 18:14

Letos jsem měla krásně strávený štědrý den. U našich, všichni veselý, přišla i sestra s manželem a dcerunkou a pak večer zase jeli domů na večeři a prostě byla pohoda, zábava… Večeře a oběd vynikající - jinak to máma jednoduše neumí :D A dárky? Ty mě letos potěšili dost :) z části to teda byla i díky našemu „watching shopingu“ co jsme měli právě s mamkou a ze ségrou a tak si ukázali, co by se nám líbilo. Mám krásnou kabelku z Orsay, která byla v krámu zrovna nějak v akci nebo ve slevě na 400 a to je prostě jedna z věcí, na kterou se podíváte a je to láska na první pohled :D takže mi byla kabelka před mým zrakem zabavená mojí mámou :) Skvěle se nosí na lokti a v ruce a v případě nutnosti se dá dát i přes rameni (taková ta cross body kabelka). No pak jsem dostala různou kosmetiku, kterou už jsem před tím schválila jako že ano to můžu :) No a jinak jsem dostala… natáčky do vlasů. Takové ty spirály, jak se za pomocí háčku provleče skrz tu spirálu. Potíž je v tom, že jsem dostala nějaké krátké a na moje husté vlasy mi vystačili jen tak tak a navíc při zkoušce, jestli mi ten počet bude stačit, jsem si myslela, že si vyrvu všechny vlasy. Tak ještě uvidím, jestli jim dám šanci nebo se vlasy jinak chovají, když jsou mokré. Dále jsem dostala takové plastové tři boxy na jídlo, jak si s nima někteří lidé nosí do jídelny a mají v jednom třeba plévku, v druhém přílohu a ve třetím třeba omáčku nějakou. To byl trochu pro mě WTF dárek, ale myslím, že to užiju. Z dekorativky jsem letos fakt nadšená, protože ani máma ani moje sestra nejsou v líčení nijak zběhlé a jim stačí ta nejlevnější kosmetika i od vietnamců nebo tak maximálně Miss sporty nebo Essence. Je pravda, že jsem teda rovnou řekla, ať mi probha nedávají z dekorativky nic od vietnamců, že jsem nejednou z toho měla vyrážku. Ale že dostanu dekorativku, kde je hlavně kosmetika Dermacol, pak řasenka od Rimmel a tužka od Coloramy, tak jsem zaplesala :) hlavně ze rtěnky jsem fakt nadšená - je to ta vycvakávací longlasting lipstick odstín 08 a je to krásná červená rtěnka s trochu růžové, sytá barva a hlavně - vydrží! :) o sklenice neobtiskává, přítelovou tvář neobarví a dokonce ji mám schválenou od přítele a to nemusí moc výrazné rtěnky a byl mi od něho řečeno, že nijak nechutná, že to je jako bych nic na rtech neměla :) No pak jsem vyzkoušela řasenku od Rimmel Scandeleyes retro glam a taky mi vyhovuje - zhustí mi řasy, neprodlužuje (v mém případě to beru jako výhodu) ale zvýrazní, neslepuje, odděluje, konzistence je akorátní - neobtiskává se. Tužka je taky fajn, i když nějak obecně z tužek na oči moc neučurávám, ale večer mi na oku vydržela tak co víc chtít :) pak mám bázi na oči a stíny od Dermacolu, ale obojí už doma mám, ale to nevadí, protože jsou to fajn produkty a hojně je používám :) no pak jsem k mému největšímu překvapení dostala… látkovou skříň, kterou v případě potřeby snadno sama odmontuju a můžu se přestěhovat. Tu, co mám doma, už je v polorozpadlém stavu - celá křivá, zavírání dvířek je na heslo, aby se mohly všechny zavřít.
V naší rodině největší a nejdražší dárek dostal můj táta. Dostal televizi.
Já jsem teda naprosto spokojená. Ještě večer jsem šla s přítelem ven a mám od něho ještě slíbeno puget růží, tak jsem zvědavá, zdali se toho někdy v životě dočkám :D

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 19:30

@Morže a o tom to je-hlavně, že byla pohoda

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 19:34

@Morže Ked to prečítam celé, tak dostanem odmenu? :-D

Elinor.S
258 příspěvků 25.12.13 19:54
@Giulietta píše:
@Morže Ked to prečítam celé, tak dostanem odmenu? :-D

možná spíš zánět očního nervu

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek