Vánoční dárky - inspirace

Fotoalbum tématu (74) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 62 Další »
kamaradvladimir
448 příspěvků 10.12.13 11:36

@Giulietta budete prát na kamenech? :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.13 11:40

@kamaradvladimir No to ma nenapadlo, ale aspoň ušetrím a nemusím kupovať valchu. Dobrý tip. :-D

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.13 13:30

@catherinne mám na Vás jeden odborný dotaz - jaký koupit tangle teezer? Klidně udělejte někomu reklamu, ale něco mi doporučte, prosíííím

snehulaceks
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.13 13:38
Vánoční dárek

Dneska na Vánočních trzích v Brně jsem objevila krásný klobouk - zajímavé, že nápad prodávat tam klasické klobouky měla jen jedna jediná firma… hromada ponožek :-) hromada svíček, ale klobouky jen jednou :-). Myslím, že máma bude velmi spokojená a já jsem ráda, že mě napadl takhle netradiční dárek.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.13 13:47

Nedávno jsem objevila ecozz tašky…máte jí někdo a vypadá tak hezky i ve skutečnosti?

catherinne
13511 příspěvků 10.12.13 15:12

@stes já prodávám tento za 360,.

catherinne
13511 příspěvků 10.12.13 15:15

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.13 15:22

@catherinne děkuji :-)

Jitka Mrázová
3 příspěvky 20.12.13 12:53
Zdravé sezení

Velmi důležité je zdravé sezení a tak jsem letos nakoupila zdravotní židle. Manželovi, dětem i rodičům k počítačům. Myslím že jsem vybrala skvělou věc. Nebudou je bolet záda a ty židle vypadají vážně super :)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.13 13:00

@Jitka Mrázová Chápu že ty židle potřebujete prodat :-).

Dragowlin
262 příspěvků 20.12.13 13:13

Já Vánoce poprvé v životě řešila hrozně dopředu. Už někdy v na konci října. Věděla jsem že rosinec i listopad bude šílený, a teď zpětně vím, že opravdu byl a takto to bylo snazší.
Pro přítele jsem pořídila na kabát odznak „brož“ z Game of thrones, protože je velký nadšenec. Rovněž holduje(me) STAR WARS a tak jsem mu koupila sluchátka s yodou, a malou plechovou krabičku v podobě robota R2-D2. Taky jsem mu z filcu udělala malého yodu a nakonec jsem mu koupila čepici. Furt si stěžuje že má jen jednu a že se mu k ničemu nehodí. Takže takovou s chlupatou bambulí. Asi mne přerazí :)
Tatínkovi jsem letos sehnala přesně věc co má rád. Kachničky co plavou obvykle ve vaně jsem sehnala na krásných kktejlových brčkách na různé drinky. A to taťka taky rád :)
Pro segru velkou plastovou kouli s bludištěm. Kdysi si s tím (jmenuje se Addistaball) hrála v čajovně a zamilovala si to :)
Mamce detektivky a šperky :)
Předevčírem jsem si posteskla že nemohu dát dárky všem mým známým a tak mne napadlo jim aspoň poslat ručně udělaná vánoční přání . Dnes jsem odeslala. Snad se budou líbit…
http://2.bp.blogspot.com/…ni5-SNOW.gif

Gräfin
2642 příspěvků 20.12.13 13:14

Dostat jako dítě od rodičů židli, asi bych utekla z domova nebo aspoň zavolala na linku bezpečí.

Garfie
4456 příspěvků 20.12.13 14:44

Ach, ale kde jen koupit tu nejlepší židli??? Jsem zcela bezradná…:-(

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.13 14:46

Do háje… Že já si nepřála od Ježíška židli! Teď mě to zatraceně mrzí!

Denyna
4105 příspěvků 20.12.13 15:12

Kdo má židli, ten si bydlí!

Zebra33
2038 příspěvků 20.12.13 15:59

@stes - ja mam Tangle Teezer takovy ten cestovni a prijde mi velmi prakticky. Velikost je tak akorat do ruky a narozdil od toho vetsiho ma i krytku na bodlinky. To se hodi pokud mate v planu ho nekam vozit s sebou. Ony jsou ty stetinky jinak celkem mekke a bohuzel se snadno ohybaji. Rozdil ve funkcnosti mezi normalnim a cestovnim modelem mi prisel bezvyznamny.

DanielaS
5033 příspěvků 21.12.13 22:20

Hmmm… ja kdysi zidli dostala. Byla to pro rodinny rozpocet dost vysoka castka, tak ji pouzili jako vanocni darek. Na linku bezpeci jsem nevolala, byla jsem za ni rada.

cryptoprocta
179 příspěvků 8.10.14 08:56

Vánoce se zas stávají aktuálními. A letos by se mi mohlo podařit něco vymyslet a koupit dřív než v hysterii den před Štědrým dnem. Takže už na tom pomalu začínám „makat“ :-) Vy už máte nějaké nápady na dárky?

Nekudka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 10:35

Tyjo to teda ještě koupené nemám, ani jsem nad tím do ted nepřemýšlela, ale dobré typy tu jsou :) To se bude hodit, a eshopy jsou ideál. Člověk nikam nemusí chodit :D

Tebah
4257 příspěvků 10.10.14 10:46

@cryptoprocta Já už mám jeden dárek pro přítele - vstupenky do vily Tugendhat. Chceme jít už dlouho, ale je to dost vyprodaný a teď jsem konečně ukořistila vhodný termín.
Jinak obecně se plánuju zaměřit spíš na zážitky - vstupenky do divadla, na koncert, pobyty atd.

Kristyanna
28 příspěvků 10.10.14 10:48
Inspirace ode mě

Letos ještě nevím, ale vloni jsem to vyřešila takto, tak vás to třeba inspiruje:
máma: ústní sprcha (speciální elektrický kartáče http://www.nazuby.cz/ustni-sprchy)
mámy přítel: černá sůl (kulinářská specialita http://www.e-koreni.cz/…l--cerna-60g)
babička: kvalitní vlněný zimní klobouk http://www.klobouky-barety.cz/…y-c1_0_1.htm + vlněné rukavice ve stejné barvě z C&A (určitě je budou mít i letos)
sestra a její manžel: party hra Infarkt http://www.infarkt.czechboardgames.com/cs/
můj přítel: kvalitní kožený pásek (místní prodejna)
přítelovi rodiče: mexický betlém (jsou sběratelé betlémů, z ebaye)
Děkuju za tipy od vás, promyslím a určitě něco využiju.

Robena
1257 příspěvků 10.10.14 12:12

Co myslite?
http://www.zazitky.cz/…transporteru
Bylo by to pro manzela, na rozdil ode me zazitkove darky zboznuje. Nema nekdo zkusenost? Komentare se vyjadruji pochvalne, ale co kdyz si to tam pisi sami, ze :-)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 18:49

@Robena Vloni jsem manželovi kupovala řízení nového ferrari u téhle firmy . Jednání s nimi bylo v pohodě, poslali poukázku v hezkém dárkovém balení a samotná organizace byla taky ok. S tou vaší firmou zkušenost nemám a nevím, jak dlouho jsou na trhu, takže jsem vám asi moc neporadila…

kohlida
58 příspěvků 10.10.14 20:44
RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 23:00

@kohlida všechno(.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 62 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek