Vánoční dárky - inspirace

Fotoalbum tématu (75) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.16 19:34

Teda, milý admine, to tu do prčic nikomu nevadí ty stupidní reklamy?… zdravím, našel jsem super stránku… PANE BOŽE!!!

coralline
835 příspěvků 02.12.16 20:50

@ionicera Letos musí být nějaký erupce na slunci nebo co. Nepamatuju, že by se tu tihle opruzáci tak rojili v minulých letech. Teď je to už snad v každým vlákně.

EmilyG.
1061 příspěvků 02.12.16 21:38

@coralline taky si říkám že to dřív tolik nebylo. Ale to je letos agresivnější všude, Lindex má každý víkend nějakou slevovou akci, i další obchody, dřív toho tolik nebylo.

vikiy
11 příspěvků 04.12.16 22:03

Dobrý večer,
chcela by som sa Vás tu opýtať, či náhodou neviete kde by som mohla kúpiť alebo nájsť vianočný zvonček ktorý hraje koledu. Pre objasnenie: doma sme mali každé Vianoce naťahovací zvonček, ktorý po natiahnutí hral melódiu koledy Tichá noc… Lenže minulý rok sa pokazil a môj otec je z toho nešťastný a všade to hľadá, no nikde nevie nájsť. Ževraj to bolo ešte z obdobia socializmu, no možno sa to ešte niekde vyrába alebo existuje niečo podobné. Nevedeli by ste mi prosím poradiť? Dúfala som, že to bude na vianočnych trhoch (v Brne sú celkom veľké a sú tu rôzne stánky aj so zaujímavými vecami) ale nenašla som nič podobné. :( Ďakujem

Garfie
4456 příspěvků 06.12.16 09:28

@vikiy Zkuste tady, dokonce hraje právě Tichou noc :-)

Edit: Omlouvám se, nějak jsem se překoukla, chcete zvoneček :-( tak to bohužel neporadím.

Lim
323 příspěvků 07.12.16 22:01

Prosím o radu.
Pamatuji si, že v nějakém vlákně se řešila různá udělátka na pečení, od forem až ke zdobítkám. Ráda bych koupila něco takového pro začátečníka s pečením, velmi nadšeného začátečníka. Netuším zda prostě jít a nabrat co mne napadne, nebo kdyby existoval nějaký set…netuším. Za odkazy na vaše oblíbené eshopy budu vděčná.
 Děkuji

Oldyn
6072 příspěvků 07.12.16 23:07

@Lim
A co budete péct? Dorty, sušenky, cupcakes, muffiny, chleba?

Lim
323 příspěvků 07.12.16 23:22

Asi všechno, narozdíl ode mě je šikovná. Možná bych začla s těmi dorty..tvořítka, zdobítka…formy? netuším s čím začít.

Janka_HK
34 příspěvků 08.12.16 09:51

@Lim
Bambilion různých udělátek má Tescoma, to je takový průměrný poměr cena-kvalita. Příležitostně mívá zajímavé kousky také Tchibo a Bonami. Dražší věci pak třeba na Kulina nebo Kitchenetteshop.

Moir
2182 příspěvků 08.12.16 10:23

@Lim koupila bych roztahovací formu na dort, nějakou formu na chlebíček, křehký koláč, ideálně taky s vyndavacím dnem, to dost ulehčí život, sadu silikonových košíčků na muffiny/cupcaky, možná cukrářský sáček se sadou trysek, stěrku, nějaká vykrajovátka (teď mají hezkou sadu v plechové krabici v Tchibu), zbytek bych klidně koupila v Ikee, tam mají i silikovový vál

Lim
323 příspěvků 08.12.16 23:44

Děkuji všem. Tchibo mne nenapadlo…na ostatní obchody hned mrknu. roztahovací forma taky slyším poprvé:)

Sleepy
209 příspěvků 12.12.16 14:57

Koupila jsem bráchovi poukázku na Dáme jídlo. Přijde mi to jako fajn dárek pro někoho, kdo si rád objednává jídlo domů nebo do práce (a třeba šetří a nechce se mu za to utrácet). Bezva bonus je, že člověk získá koupí poukazu nějaké kredity i pro sebe :)

Jinak jsem letos docela ztracená a nějak mi chybí inspirace. Dneska jsem narazila na dárkové koše od Gran Moravia, které se mi celkem zalíbily. Sice tam píšou, že se mohly objednávat jen do včerejška, ale nejspíš tam zajdu a zjistím jestli mi zabalí i něco na místě. http://www.laformaggeria.com/vanoce-2016/

anja.1
272 příspěvků 12.12.16 16:29

@vikiy

Mám jeden takový zvonek doma, je cca 32 let starý, vyrobený ještě v ČSSR, ze stříbřitého plastu a má černou šňůrku na zavěšení. Na spodní straně má natahovací „kličku“ a hraje Tichou noc. Jeho roky na něm nejsou znát, není nijak poškozený. Měla byste o něj zájem?
Dlouhá léta byl pro mne součástí Vánoc, ale patřil někomu, kdo už s námi není a tak zvonek již několik let leží v krabičce, protože probouzí příliš bolestných vzpomínek.
Pokud byste o něj měla zájem, ráda Vám ho věnuji. Ať zase dělá radost. :-)

Garfie
4456 příspěvků 13.12.16 10:25

@anja.1 Musela jsem se po dlouhé době přihlásit, abych Vám mohla dát zelené. Vůbec se mě to netýká, ale dojalo mě to. Doufám, že si ko @vikiy vzeme :-)

anja.1
272 příspěvků 13.12.16 11:51

@Garfie
To je milé, moc děkuji. :-)
Ale přišlo mi to jako znamení, zrovna jsem totiž přemýšlela, co s tím zvonkem budu dělat. Nejsem schopná ho ani používat, natož ho snad vyhodit. A když jsem po dlouhé době otevřela Peklo a naprostým omylem (překlikla jsem se…) otevřela tuhle diskuzi, bylo jasno. :-)

xyz
1650 příspěvků 13.12.16 18:05

@anja.1 a ozvala se vám vikiy? Jak to dopadlo?

anja.1
272 příspěvků 13.12.16 19:06

@xyz Zatím se neozvala, tak uvidíme. Je pravda, že jsem reagovala poměrně pozdě, třeba ten zvonek někde objevila.

vikiy
11 příspěvků 15.12.16 21:14

@anja.1 Dobrý večer, už som Vám napísala správu. Nemala som páve tieto dni čas, mala som niekoľko skúšok a učila som sa ale keď som uvidela Váš príspevok, veľmi som sa potešila. ďakujem, budú to krásne Vianoce pre môjho ocka :)

vikiy
11 příspěvků 24.12.16 22:21

@anja.1 Zvonček je už odovzdaný, ocko sa potešil tak až mu normálne vzalo slová. Náš starý je ten bronzový, sú naozaj úplne rovnaké a melódia nám tu vyhráva celý večer. Ďakujem ešte raz, aj v mene môjho ocka, krásne Vianoce sú späť. :))

anja.1
272 příspěvků 25.12.16 00:40

@vikiy
Milá Vikiy, moc Vám děkuji za info, jsem dojatá. :-) Jsem moc ráda, že zvoneček znovu dává radost.
Přeji Vám a celé Vaší rodině krásné Vánoce a do nového roku jen to nejlepší!

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 01:44

@vikiy @anja.1 To je krásnej a moc milej vánoční příběh :)

xyz
1650 příspěvků 25.12.16 10:51
@Pinot Noir píše:
@vikiy @anja.1 To je krásnej a moc milej vánoční příběh :)

Nevím, jak to přesně vyjádřit slovy, ale tohle jsou „ty pravé Vánoce“ :-) Díky!

Deny698
22 příspěvků 17.12.17 11:50

Já mohu doporučit pro všechny, kteří uvažují o novém mobilním telefonu Honor 9, je neskutečně nabitý funkcemi, v pohodě zastíní i iphone a stojí jen 11 tisíc

vlm
4395 příspěvků 17.12.17 12:30

@Deny698 telefonovat se s tím dá?

marikahr
814 příspěvků 17.12.17 13:27

@Deny698 sorry jako, ale bola tu taka mila romanticka nalada a vy to zabijete mobilom :-(
 Omg!

Stránka:  « Předchozí 1 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek