Vánoční dárky - inspirace

Fotoalbum tématu (74) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
pabylka
1092 příspěvků 12.1.20 21:12

@Vinca_minor Tak podobe som trpela od byvaleho kolegy, ktoreho žena sa našla v „tvoření“…trpaslíci ze šišek, dekorace ze starych knih, různe naaranžovaný interier, pletene košíky, levandule a prováns atdatd…a on jej to fotil a v praci to všetkym hrdo ukazoval. Vždy som podotkla niečo neutrálne, pochvalila její trpezlivost, on bol velmi mily, nechcela som sa ho nejak dotknut, ale celkom mi tie nekonečne galerie domacej tvorby vadili…

Vinca_minor
2368 příspěvků 12.1.20 22:16

@pabylka Moje tchyně je naštěstí přirozeně inteligentní, aby pochopila i náznaky. Já jí ty sošky a umělé kytky nechci hanět, ona z toho má radost a to je hlavní, ale mé mlčení či taktní fráze pochopila a sice se pochlubí, ale nenutí mě áchat. Podobné to máme s vínem, ona má ráda Sklepmistra, což jsem teda šla do vrtule. Ale už mi ho nenabízí a když dovezu něco jiného, ochotně si se mnou dá. A kvůli mě kupuje i jakostní :D

chitrá alex
369 příspěvků 12.1.20 22:36

@Vinca_minor
tak takovou tchýni si hýčkejte. (a jo, trochu závidím)

Vinca_minor
2368 příspěvků 13.1.20 07:18

@chitrá alex Jo, tchyně je fajn. Má taky své mouchy, ale kdo nemá. Je sice jednoduššího založení, ale není hloupá :)

Stránka:  « Předchozí 1 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek