Vánoční slevy Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Black Tears
56 příspěvků 29.12.12 14:07

Byla jsem se včera kouknout po slevách a nic. Všude jen hlava na hlavě a už hodně přebráno.

real.blond
6688 příspěvků 29.12.12 14:09

@Jetthro gratuluji k ulovku:) doufam, ze jste mi nevyfoukla jedny, na ktere mam jeste zalusk:))

coralline
840 příspěvků 29.12.12 17:32

Stal se zázrak - ulovila jsem kozačky, který na mých hubených nožičkach neplandají :-D jsou od Bati, takže nečekám, že vydrží 10 let, ale chvilku by mohly.

Jinak počet lidí v obchodech mi přišel tak normální až lehce zvýšený, ale žádný strašný davy (Praha).

Suniang
49 příspěvků 29.12.12 18:09

Na Narodni v MY maji velke slevy, ukoristila jsem tam pekny tmavemodry kabatek. :)

Edit: zlevneny z 3 000 na 1499 kc.

Příspěvek upraven 29.12.12 v 18:12

Moir
2445 příspěvků 29.12.12 18:09

Dneska v Nextu v Letňanech po desáté ani noha, ovšem taky výběr už minimální. Hlavně šaty jen neprojmuté, nebo ve velikosti 16 či 18. V Takko uloveny tlusté punčocháče ve slevě z 199 na 112 Kč, to už docela jde.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.12 22:08

Dnes v Sephoře výprodej dekorativní kosmetiky, mám pěkné stíny od YSL. Lidí málo, ale byla jsem tam až kolem 19. hodiny.

Mylady2
12413 příspěvků 29.12.12 22:18

@DonChichot sakra proč jsem mimo civilizaci:-( až budu zpět tak nic nebude!

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.12 22:23

@Mylady2
Nebuďte smutná, já bych byla radši mimo civilizaci a i ty stíny bych si odpustila. To nakupování je taková náhražková činnost, že.
Bude něco jiného, a lepšího!

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.12 22:52

Proč nakupovat jen kvůli tomu, že je to ve slevě? Není to obelhávání sebe sama?

alka11
168 příspěvků 29.12.12 23:21

Kúpila som si v Mangu tričko, sukňu a nohavice, v Chantall šaty, vo Wojas baleríny. S cca 50% zľavou, nával nebol. Niektoré vyhliadnuté veci nemali, príp. v inej veľkosti. Mám rada zľavy, teší ma úspora a dobrý pocit zo včerajšieho nákupu, využila som dovolenku na príjemný výlet s kamarátkou.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 00:22

@eva64
Je! Miluju sebeobelhávání!

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 10:19

@eva64 No jasně, že nenakupujem jen proto, že je to ve slevě, ale proto, že to nutně potřebujeme a ta sleva je jen velmi příjemný bonus.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.12 12:27

Sephora hlásí dnes 20% na veškerou dekorativní kosmetiku. V Mangu a v Pietro Filipi výprodej bižuterie za 50%. Píšu to sem proto, že jejich bižuterii považuju za to lepší (a dražší) co se u nás dá koupit (v řetezcích). Lidí málo.

radio
23 příspěvků 2.1.13 21:37

@llolla No, nevím, jak je to v Praze, ale v Pardubicích lidi nakupují, jako kdyby od zítřka mělo být nafurt zavřeno, takže předpokládám, že v Pze to bude ještě horší.
Neviděl bych to tak černě. Dnes jsem byl v Globusu a tak málo lidí jsem už tam teda opravdu dlouho neviděl. Slevy tu mají, ale nic moc zajímavého. Mají teď ve výprodeji pěkné dámské kabáty, doporučuju se tam minimálně podívat. Cestou k nádraží jsem se stavil v Renu (Kaufland) a vyhlídl jsem si pěkné polobotky Venturini za 400 Kč (původně 1300 Kč). Lidí v prodejně i s prodavačkou tak asi 5 (vše okolo 18hod) a vybrat se tu rozhodně dá.
Omlouvám se za off-topic, když už píšu za Pardubice.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek