Váš partnerský ideál

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Bugatti
4086 příspěvků 4.8.12 01:03

Já už tedy víc než pětatřicet let partnera mám (stále stejného) a po těch letech mohu říct, že jednou z nejdůležitějších vlastností je u partnera spolehlivost. Kdybych si měla romanticky představit ideál muže, vedle kterého kráčím v krásných šatech třeba na ples v opeře, tak by to byl princ Charles.

Darebnice
205 příspěvků 4.8.12 09:56
@Dáma_s_hranostajem píše: Řídila jsem se krédem „Nevadí, že je mladší - hlavně ať je vyšší.“ Znám spoustu párů, kde je žena mnohem mohutnější, silnější, vyšší postavy než muž a přijde mi to dost zvláštní (tím nechci nikoho urazit, je to jen můj pocit). Věk byl takové přirozené kritérium, v určitém věku jsem zjistila, že mě prostě zajímají mladší kluci a už to tak zůstalo, mám doma o šest let mladšího manžela a nemůžu si stěžovat (i když okolí dlouho nechápalo). Taky jsem v mládí toužila po muži se strništěm (dlouholetý idol: Aragorn), ale v praxi teď spíš vyžaduju oholenou tvář, protože to prostě píchá :)To jsou pořád ty dva metry :-(. Já mám doma o 6 let staršího manžela a nikdy to nikomu nepřišlo zvláštní, ale to jsou ty předsudky, které bohužel pořád přetrvávají( starší muž OK, mladší KO ). Nemyslím, že je ten rozdíl nějak velký - z obou stran. A navíc, i kdyby byl rozdíl 25let, nikomu do toho nic není.
Jinak taky jsem na vyskoké muže :-). Sama mám 175cm a kdyz si vezmu podpadky cca 12cm, tak si s mužem koukáme do očí :-D. Jo a taky ho pořád terorizuju, aby se PRAVIDELNĚ holil, nemám ráda to škrábání. Co mi je ještě proti srsti jsou chlupaté hrudníky a nadměrné ochlupení dalších částí těla - vím, nikdo za to nemůže, ale naštěstí se to dá dnes bez problémů redukovat :). To se manžela naštěstí netýká a potom jsou i ženy, ktréré to přitahuje…
Darebnice
205 příspěvků 4.8.12 09:58

A jéje, nějak se mi ta citace s mým příspěvkem spojila dohromady.

Olinka
2582 příspěvků 4.8.12 19:36
@lessie píše:
@Olinka fakt že bol niekto gestápacka svińa je opomenutelný?!

Pardon, asi jsem to měla napsat takhle: že byl gestapácká svině + milion smějících se smajlíků. Doufám, že ostatní to pochopili.

Gräfin
2642 příspěvků 4.8.12 20:31

Jenom bych mu teda oholila bradku do nositelné podoby :)

Chany
928 příspěvků 4.8.12 21:21
Hm,

Tak to já jsem odjakživa na takové ty uhlazené fešáky typu businessman :-))

Akitaken
4960 příspěvků 4.8.12 21:37
:-)

V prvé řadě gratuluju všem dámám, které takového partnera mají doma (a sama jen tiše závidím, ale třeba já jednou taky..? I když jestli si člověk pořád vybírá ty stejné typy, tak snad už radši ne…)

Jinak to tady už děvčata více méně napsala za mě.. takže snad jen.. fyzicky se mi vždycky líbili vysocí, tmavovlasí, kupodivu nikdy blonďáci.
V pubertě jsem byla beznadějně zamilovaná postupně do Joffreye de Peyrac, Vinnetoua, pana Spocka, Evana McGregora a Keanu Reevse :-D

No a čím jsem starší, tím víc mě zajímá, jaký ten chlap je, takže vzhled řeším čím dál méně. Obecně mě ale dost odpuzují muži, co se o sebe nestarají buď vůbec (či minimálně) a nebo až moc :-)

Acrobaleno
1023 příspěvků 4.8.12 21:39

Ťažká, preťažká otázka. Môj ideálny partner. Mal by byť povahový mix pána Darcyho, Iasona Minka a Koji Nanjo (vymyslené a v dvoch prípadoch kreslené postavy, ktoré patria medzi obsesívnych partnerov). A vzhľadovo niečo medzi Alexandrom Skarsgardom a Michaelom Fassbenderom s hlasom, ktorý je podobný Alanovi Rickmanovi alebo Benedictovi Cumberbatchom.

Mylady2
12413 příspěvků 4.8.12 21:47

Mám ho doma:-)

Akitaken
4960 příspěvků 4.8.12 21:50
@Mylady2 píše:
Mám ho doma:-)

A kde se dá nějaký takový (nejlépe nezadaný) exemplář potkat? :-D

Mylady2
12413 příspěvků 4.8.12 21:54

No:-) já vám nevím to je asi osud. Takže podle mě kdekoliv a kdykoliv:-) každá má někde toho svého Mr.Big:-)

Akitaken
4960 příspěvků 4.8.12 21:58
@Mylady2 píše:
No:-) já vám nevím to je asi osud. Takže podle mě kdekoliv a kdykoliv:-) každá má někde toho svého Mr.Big:-)

Tak kdybyste náhodou potkala toho mého, tak mu řekněte, že už má zpoždění ;-)

velbloudice
18 příspěvků 5.8.12 15:11

Zajímalo by mě, za co tu některé dostaly červené ramínko, vždyť popsaly SVŮJ ideál…každý má jiný vkus…

velbloudice
18 příspěvků 5.8.12 15:11

Zajímalo by mě, za co tu některé dostaly červené ramínko, vždyť popsaly SVŮJ ideál…každý má jiný vkus…

Gräfin
2642 příspěvků 5.8.12 15:32

Červené ramínko v tomto tématu je spíš pozitivní, aspoň se o toho jednoho pana dokonalého nepoperem :)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.12 19:18

@velbloudice ja som ho dostala za množstvo peňazí ktoré moj ideál má. :-)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.12 19:23

@velbloudice tady se davaji cervena raminka i u mnohem banalnejsich sdeleni:)

Mylady2
12413 příspěvků 5.8.12 20:40

Haha já jsem dostala červené ramínko za to že ho mám doma:-D
To je trapas a to se ani neví co doma mám… Třeba mě mlátí, chlastá, hraje automaty a nemá ani korunu:-D

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.12 20:43

@Mylady2 ale taká @Akitaken dostala červené za to že chce nezadaného a to už je na pováženie. Zaujímalo by ma ak by chcela zadaného koľko zelených by schytala. :-)

Akitaken
4960 příspěvků 5.8.12 21:14

No tak u me je to jasne.. ja cervene raminko dostala za to, ze vubec nejakeho muze ve svem zivote chci.. :D Spravna zena ma byt prece emancipovana a nezavisla!!! :-p

Mylady2
12413 příspěvků 5.8.12 21:16

@Akitaken No jasně pro správnou, emancipovanou a nezávislou ženu není žádný muž dost dobrý:-D

Akitaken
4960 příspěvků 5.8.12 21:34

Vidite? Uz jsem vyfasla raminko.. je to jasny :D

velbloudice
18 příspěvků 5.8.12 21:44

Haha, to by jen taková otázka, spíše k zasmání, že někdo „nesouhlasí“ s tím, že se někomu líbí vlastní manžel atd.:))))) to kvůli mě nemusíte tak rozebírat::))))))) ale jinakdobrá diskuse…

velbloudice
18 příspěvků 5.8.12 21:46

Haha, to by jen taková otázka, spíše k zasmání, že někdo „nesouhlasí“ s tím, že se někomu líbí vlastní manžel atd.:))))) to kvůli mě nemusíte tak rozebírat::))))))) ale jinakdobrá diskuse…

velbloudice
18 příspěvků 5.8.12 21:56

Ten ipad mě štve, už tu mám druhý příspěvek dvakrát:))))

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek