Váš názor na boty Glády

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Punk

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
WildOrchid
12 příspěvků 20.1.13 20:10

KMM cerny 10 dirkovy nosim pres 10 let, ted mam druhy, planuju koupit treti. Hrozne se mi libej ty vysoky, ale neumim si predstavit, ze bych to furt snerovala a rozvazovala. I ty 10ti dirkovy mam zavazany tak, abych do nich jen vlezla a stahla je bez rozvazovani. Mam je schovany pod gatema, tak to az tak nevadi.
Nevite, jestli nektera firma dela vysoky glady ktery by mely i zip jako kozacky? pripadne i lehce zvedlej podpatek - tak o 2cm? to by bylo asi idealni, vic zensky, a k sukni dokonaly.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.13 12:10

Jenom bych se trochu bála, jestli to není známka punku:-)

MaM7
177 příspěvků 21.1.13 18:49

Já je mám, teda mám asi troje, vysoké i nízké. Doporučila bych objednávat z Anglie.

MaM7
177 příspěvků 21.1.13 18:49

@WildOrchid Já mám vysoké a jsou to zbytečné obavy, šněruju přes dvě dírky a zutá jsem dříve než kdekdo v teniskách:)

pinklady
27 příspěvků 22.1.13 17:16

Mě se nelíbí vůbec, ale to je jen můj osobní názor :)

Pinx
220 příspěvků 22.1.13 18:56

Hmm, tak jediné glády, které mě zaujaly, jsou až teď ty co postnula @Adellain čili tyto :)) mně tyhle boty na holkách přijdou většinou hromotlucké, i když někomu vyloženě sednou, a tím nemyslím jen ten „metalový“ styl :)

HertaDeOran
866 příspěvků 13.3.13 17:17

@Pinx
No ty si snad koupím! To jsem teda celá překvapená, už jsem si říkala, že tohle téma asi není pro mě a vida ho! Díky za inspiraci.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.13 19:37

Může to tu někdo přestat házet do jednoho pytle, když už jsme na tom >módním< pekle? :D

Martensky jsou super boty, které vycházejí původně z pracovní obuvy
Gladiátory jsou hnusný boty, které vycházejí z obuvy anglických paragánů

Dr. Martens dělá kvalitní boty a tomu teda taky odpovídá cena. Ta podrážka je skvělá, tvar pasovaný na nohu, prostě paráda a komfort dokopy. Velmi praktická obuv. Jejich největší konkurencí jsou asi „Red Wing“, kteréžto jsou ale spíš populární na americkém kontinentu. (true story)

Gladiátory, steely apod. vychází jak už jsem řekl z bot anglického letectva. Bohužel jejich kvalita je pěkně mizerná. Kůže je prakticky netvarovaná, špička (i díky tomu) nafouknutá a trčí do vzduchu jak klaunská bota. Chápu, že spousta lidí je toleruje, protože jsou ikonické, ovšem z módního hlediska je to opravdu hnusná bota.

Ukažme si to tedy na příkladech:

Steelky…
http://i119.photobucket.com/…eelboots.jpg

Původní bota, americká firma Corcoran
http://di1-1.shoppingshadow.com/…ot+Men+s.jpg

A na lidech:
klasické steelky a gladiátory
http://www.steelboots.cz/…81295821.jpg
http://www.steelboots.cz/…80983892.jpg

A má oblíbená značka corcoran:

http://img203.imageshack.us/…bigboots.jpg

Tím neřikam kupujte raději Corcorany, protože ta bota stojí ke třem tisícům (jedna! obě 6! :D ), ale dobře si na tom můžete všimnout, jak sou gladiatory, steelky, kkm, ddt… a další podřadné značky hrozné. Je to taková tržnicová kvalita.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.13 19:42

LORE BONUS
Jak už jsem řekl, tyto boty kdysi nosili britští letci, a protože na svoje boty byli pozásluze pyšní, neb to byly boty drahé a krásné, vyhrnovali si kvůli nim nohavice o kousek výš. Tuto módu komplet později převzalo hnutí skinheads a s nimi i punkáči. Postupem času přešla do běžného nošení, takže až uvidíte zas nějakýho štramáka v létě s narolovanýma nohavicema, jak kdyby čekal velkou vodu, ukazuje boty (což kolikrát sám neví proč to dělá, prostě to považují za trend) a pak také víte k tomu celou historii :D

Adios

Miluna Mia
194 příspěvků 13.3.13 20:46
@TheAnee píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat co tady na Pekle říkáte na boty Glády. Jedny budu mít k Vánocům, přeji si je asi půl roku a pevně doufám, že se mi líbit nepřestanou. Nehodlám se jich vzdát kvůli negativním komentářům, jen mě zajímá, jestli se to zde lidem líbí nebo ne. :)A jestli by se někdo podělil o zkušenosti, budu jen ráda.
Děkuji :)

Nejlepší (rozuměj pro mě) jsou boty Steel. Mé srdce po nich prahlo tak dlouho, až si nejsem jistá, zda je to ještě vkusné. Je mi 34 a kromě kožených kalhot nevím, co bych k nim nosila. Ale myslím si na ně dál. Dokonce jsem je byla omrknout v krámě na Vinohradech a zkoušela je. Jen se rozhoupat a objednat…

Jo a martensky se dost pokazily, jelikož už je nešijí v UK, ale v Číně.

Adellain
60 příspěvků 14.3.13 10:45
corcoran

Jo Corcorany jsou můj sen…jednou si je pořídím, ale asi teprve až vnich budu moct zase dělat parádu na výzkumech (seskok do sondy, výskok ze sondy apod.)…snad se jednou dočkám :-).

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.13 10:58

Samy o sobe se mi vubec nelibi. Uznavam, ze k jistemu stylu se hodi, ovsem lidi, co je umi vhodne nakombinovat je jako safranu, vetsinou z toho vyjdou tyhle boty v kombinaci s naprosto neutralnim zbytkem a to je ciry des.

aailyyn
809 příspěvků 14.3.13 11:13

@Miluna Mia

Dá se k nim nosit skoro cokoli. (Pomíjím případy jako večerní šaty.) Jen to prostě nebude uniformní džínoteniskovomikinovo vizáž jakou má 90 % lidí na ulici. Budete jiná a musíte to unést. Ale to není vina těch bot, že po české ulici vládne většinově to, co vládne. :-) Záleží na vás. Já kombinuju s ryze elegantními prvky jako jsou náušnice, nalakované nehty. Podle nálady buď se svršky z RedRavenu nebo s obyčejnými černými tričky, podle toho, jak moc vyčnívat chci. Držím se ale toho, že vždy dobře padnoucí kalhoty, náušnice, nalakované nehty a jemné líčení. Chci stále vypadat žensky. Jde to. Těm botám akorát nelichotí drtivá většina fotek, který člověk najde (náctiletá mládež, kde nepoznáte, jestli je to holka nebo kluk, protože jsou všichni v černém a mají dlouhé vlasy, se chystá na mejdan, případně se z něj už vrací a na nohou má špinavé a sešlapané křápy popřípadě příslušníci metalové subkultury, což prostě kombinace s volnými triky s lebkami a ořetězovanými kalhotami není a nemůže logicky být pro všechny).

Bara06
2039 příspěvků 14.3.13 17:04

.

Příspěvek upraven 19.01.15 v 10:55

miichalka
78 příspěvků 15.3.13 09:15

@Bara06 Ne, v kotli se to nestalo. Bylo to na jedné akci ve Žlutých lázních, kde sice byly nějaké koncerty, ale právě kvůli obutí jsem se k podiu nehrnula, a vše si užívala z bezpečné vzdálenosti. Stání ve frontě na drink už tak bezpečné nebylo. Jinak samozřejmě nejsem magor, abych v žabkách šla kotlit =)

Mofu
1129 příspěvků 30.3.13 18:26

Tak já taky přispěju. Mým milovaným steelám už je úctyhodných 9 let a ještě loni na podzim byly skoro jako nové - když nepočítám z poloviny sešmajdané podrážky (zjistila jsem, že chodím v podstatě po hranách nohou).
Ale teď v zimě se mi na nich udělaly první díry v ohybu u palců takže budu nucena vytrpět si v brzké době zase to martirium s prošlápnutím nových…už se nemůžu dočkat zkrvavených pat :D :D

Ale abych neodradila. Jsou to nejlepší boty! Nosim je v podstatě celoročně. Člověk ale asi musí být lehce masochista a přežít těch prvních pár týdnů (já hrdinka je měla asi týden a šla na celodenní tůru!) Sice jsem pak bulela do polštáře ale druhý den už zase,,z vesela´´ vykračovala do školy :D

Minky
125 příspěvků 30.3.13 18:35

Strašné, asexuální, odpudivé. Tohle bych doporučila dělníkům na vrtných plošinách.

TheAnee
32 příspěvků 30.3.13 18:38

Už od listopadu je mám a i přestože mi všichni říkali o zkrvavených nohách - já měla snad jen jeden puchýřek. :) jsem s nima spokojená, i když zbarvení by mohlo být lepší (KMM - ten červený pruh vepředu jako je na fotce tam opravdu je :/). Ale jsou to opravdu nejpohodlnější boty, jaké mám. Prochodila jsem v nich celou zimu. :)

KlaudieS
1765 příspěvků 30.3.13 18:50
„VÁŠ NÁZOR NA BOTY GLÁDY“ - negativní
@Minky píše:
Strašné, asexuální, odpudivé.
- naprostý souhlas, ty boty jsou asi tak hezké jak crocsy, takže vůbec. Na chlapovi je snad ještě přežiju, ale proč si holky ničí své nožky něčím tak humpoláckým, tomu už nerozumím. Ještě jsem neviděla případ, kdy by se mi líbily.
TheAnee
32 příspěvků 30.3.13 19:56

Pár mých přátel a vlastně i moje sestřenice, kteří se oblíkají velice elegantně a hlavně podle módy (!), mi říkalo ať si je nekupuju. Už jen představa se jim nelíbila. Ale pak jsem si je prostě pořídila a když mě v nich viděli, úplně všichni řekli: „no, tak jo, není to špatný. Vlastně ti to i sluší”
Takže ne, nepřipadám si strašně, asexuálně ani odpudivě - právě naopak! :D Patří to k mému stylu a nehodlám to zatím měnit - jsem puberťák, možná že později se začnu oblékat jinak, ale zatím se cítim fajn.

HertaDeOran
866 příspěvků 31.3.13 13:13

@KlaudieS
Ani ty „moje“ se vám nelíbí? Mrkněte nahoru nad Maravelovu přehlídku.

Strny23
1 příspěvek 23.12.13 10:47

Čaudy, já mám Steelky 10ti dírkový. Mám je už 7 let. Pravidelné krémování. Jediné co už neni jako nové jsou barvy, protože za tu dobu jsou hodně okopané ale jinak na ně jako rocker nedám dopustit. Nosim je v zimě s použitím teplejších vložek a v létě je nosim ke kraťasům skoro pořád. Dá se říct, že je to pro mě celoroční obuv. S jinejma značkama nemám zkušenosti ale Steel mě opravdu baví.

dagino
860 příspěvků 25.12.13 23:25
@Minky
@Minky píše:
Strašné, asexuální, odpudivé. Tohle bych doporučila dělníkům na vrtných plošinách.

pre punk, hippies, vojačky, horské sprievodkyne sa hodia, ale pri inej príležitosti by som ich prirovnal k pánskym kozačkám na 10 centimetrovom podpätku. Odsúdiť ako niečo neprijateľné, alebo nechať tak, nech si každý nosí čo chce.

Bara06
2039 příspěvků 20.6.15 18:35

.

Příspěvek upraven 20.08.15 v 12:32

MaM7
177 příspěvků 21.6.15 12:45

@Bara06 Mě ten přetočený jazyk dělaly naprosto všechny těžký boty a že už jsem jich něco odnosila, celkem od tří značek.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek