Váš názor na dlouhé vlasy

Fotoalbum tématu (37) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
gummybee
4596 příspěvků 12.12.13 11:13

@Sekhmet já mám krátké vlasy a žádné spešl tanečky kvůli nim nedělám kromě stříhání co dva měsíce a toho, že je po mytí vyfoukám, ale žádné blbnutí s kondicionérem, gelem, lakem, tužidlem, nevlastním ani hřeben :D

Robena
1257 příspěvků 12.12.13 11:13

@Sekhmet Co byste hresila, jen uzivate… Ja v mladi totez, jen prekvapil vek, potvora. Vlasy stale huste a delsi, jen tenci, proto jsem na ne opatrnejsi.

Robena
1257 příspěvků 12.12.13 11:16

Jeste jsem se chtela zeptat, jak dlouho vam vydrzi baleni kondicioneru? Spatne polozena otazka - mam dve lahvicky o stejnem obsahu, v jedne sampon, v druhe kondicioner/maska/cokoli. Kondicioner dojde vzdy mnohem driv.

Matmys
2523 příspěvků 12.12.13 11:16

@Muschi
Nemusí to být nutně hovadina.
I mně moje kadařnice (skvělá paní, mmnch) potvrdila, že radši stříhne do dlouhých vlasů a vytváří nový účes, než aby „zarovnávala“…
Myslím, že @xromance to myslela takto.

Robena
1257 příspěvků 12.12.13 11:18

Jo, presne. Opustila jsem kadernici, ktera miluje prostrihavani. Sama ma dlouhe vlasy, zarovnane do stejne delky a BEZ prostrihu!

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 11:24

Já nevím..chodím každé dva měsíce na konečky a zastřižení patky a nikdy mi nikdo nechtěl dělat žádný účes a stříhnout si do dlouhých vlasů. Je to raz dva a účtují mi stříhání dlouhých vlasů plnou palbu. Takže rychlý výdělek, proč mi nutit nějaký inovace, že.

xromance
76 příspěvků 12.12.13 11:25

@Sekhmet s třepením konečků taky nemám problém. Ani v mládí jsem to neřešila a teď vůbec nevím co to je. A docela legrace byla, když mi jedna moje známá - kadeřnice - řekla, že mám roztřepené konečky, že „by se to mělo střihnout tak 10-15 cm to roztřepené celé pryč“. No i vzala jsem konce vlasů, strčila jí je před oči a řekla jí „najdi a ukaž mi jeden roztřepený vlas“… koukala chvíli jak sůva do nudlí, jistěže nenašla nic :) no a aby se nějak z toho vykroutila, tak prohlásila, že teda moje vlasy nemají „žádný tvar“, že to „není žádný účes“

občas je s těma kadeřnicema sranda :) oproti tomu slýchám i milé poznámky a některé mé známé mám problém přesvědčit, že to jsou moje vlastní vlasy

Matmys
2523 příspěvků 12.12.13 11:26
@Muschi píše:
Je to raz dva a účtují mi stříhání dlouhých vlasů plnou palbu. Takže rychlý výdělek, proč mi nutit nějaký inovace, že.

No vidíte a teď bych taky mohla napsat, že je to hovadina.
Ale nenapíšu ;)

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 11:28

@Matmys Myslíte tu cenu? Tak to klidně napište :-)) Platím za lenost, to nic jiného než hovadina není :-))

xromance
76 příspěvků 12.12.13 11:30
@Robena píše:
Jeste jsem se chtela zeptat, jak dlouho vam vydrzi baleni kondicioneru? Spatne polozena otazka - mam dve lahvicky o stejnem obsahu, v jedne sampon, v druhe kondicioner/maska/cokoli. Kondicioner dojde vzdy mnohem driv.

kondicionér mi mizí taky dřív než šampón, to je fakt. Nicméně já kondicionér dost i ředím, na hlavu na kořínky dám jen malinko zředěný, víc ho dám do posledních 15 cm vlasů, nechám chvilku a ani ho příliš nevymývám. Nakonec stejně ještě do vlhkých vlasů do konců dám trochu oleje

Matmys
2523 příspěvků 12.12.13 11:39

@Muschi
A nenapíšu. :)
Myslím tím spíš to, že lidi píšou na základě svých zkušeností.
Považujete-li zkušenosti ostatních za dobytčí…

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 11:47

@Matmys :-) Nepovažuju ničí zkušenost za dobytčí, ale domněnky ano.

xromance
76 příspěvků 12.12.13 11:55
@Muschi píše:
@Matmys :-) Nepovažuju ničí zkušenost za dobytčí, ale domněnky ano.

no když jsem napsala, že „slýchávám“, tak to není domněnka :)

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 13:21

@xromance Píšete že slýcháváte o tom, že nemá čtyřicítka a starší nosit tak dlouhý vlasy, ne že vám říká jak baží po tom stříhnout si do vašich vlasů, ale už mě to nebaví řešit, tak čau :-)

jarkaneu
258 příspěvků 12.12.13 13:33

Xromance
taky bych nosila dlouhé vlasy (a moc ráda), jenže s mými zděděnými 3 chlupy na hlavě to bohužel nejde, takže je ten účes a foukání někdy opravdu nutností!!

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:41
@Sekhmet píše:
@xromance Moje slova. Dlouhé vlasy jsou naprosto bezúdržbová záležitost, jen žerou spoustu kondicioneru. Už jsem tu psala, že moc nerozumím tomu martýriu, které kolem vlasů je. Já umyju, nakondicioneruju, opláchnu, zabalím do ručníku, vybalím a hotovo. Nefénuju nikdy, češu hřebenem se širokými zuby výhradně vlasy suché. Chodím spát s mokrou hlavou a vůbec dělám svým vlasům takové prasárny, že by některým vlasomaniačkám vstávaly vlasy hrůzou na hlavě… A co, vypadají pořád stejně - dlouhé, zlaté, husté. Vím, že asi hřeším na genetiku, protože se mi vlasy netřepí ani nepadají (a to díky bohu ani po vysazení HA, po které se mi dost zhoršila pleť)

Možná Vaše dlouhé vlasy jsou bezúdržbové( a v tom případě Vám je závidím), ale obecně se to rozhodně říct nedá. Já když je nevyfénuji, tak jdou každý vlas jinam, zkrepatí se a vypadají jako roští. A nedejbože jít spát s mokrou hlavou. Je zvláštní, že když je chci do nějakého tvaru upravit fénem, tak se brání a je to dřina, ale když se samy do nějakého tvaru přeleží, tak se ho drží jako klíště. Já chci dlouhé vlasy, které nechám jen vysušit ve větru a budu vypadat skvěle a pak do nich klidně budu plácat tuny kondicionérů! Kde se podávají reklamace na vlasy?

Příspěvek upraven 12.12.13 v 16:47

Matmys
2523 příspěvků 12.12.13 16:44
@bertulka píše:
Kde se podávají reklamnace na vlasy?

U maminky a tatínka ;)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:45

@bertulka Reklamace na vlasy jsou o patro výš než reklamace na širokej zadek :)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:47
@Matmys píše:
U maminky a tatínka ;)

Tam mně to zamítli, že už vypršela reklamační doba a nemám účtenku
@Kokoska1 aha,tak to nevím kde, ten já reklamovat nemusím :-) Já jen vlasy, nos, zuby a nohy :-)

jennyfor
758 příspěvků 12.12.13 19:40

Tak úplně bezůdržbové je tedy nemám, já umeju, kondicionér, ručník, pak vybalím, použiju gliss kur bezoplachový balzám a rozčešu mokré opatrně hřebenem s širokými zuby. Pak teprve nechávám volně schnout. Fénuju výjimečně, když potřebuju třeba ihned odejít. Kdybych napřed uschla a pak česala, tak mám na hlavě něco neidentifikovatelného :) Mám totiž vlasů dost, ale jemné, co si dělají, co chtějí. A to bylo právě mínus u těch kratších, nahoře vždycky spláclý, po stranách odstávající. Tím, jak jsou ty delší těžší, tak se mi to kroutí až na konečcích a to kolem obličeje má tak víceméně pořád stejný tvar, žádný překvapení, což mi vyhovuje.
Jednou jsem podlehla nátlaku, prý když mi slečna ty jemné vlasy trochu prostříhá, budou působit bohatším dojmem :) Jo, další rok jsem měla kolem hlavy něco jako svatozář: Ty dlouhé zplihle visely a ty sestříhané kolem dělaly něco jako pampeliškový chmýří. Móc hezký :) Takže jak to šlo, vrátila jsem se k vlasům všude stejně dlouhým, natupo zastřiženým.
A po letech zkoušení značek šampónů a kondicionérů jsem skončila v poslední době u obyčejných z Balea, Oil repair řada bez silikonů, kus za 42, plus ten Gliss kur a jsem naprosto spokojená. Dobře se to rozčesává, vlasy nevysušené, konečky se netřepí a vůbec vlasy vypadaj zdravě. Což nemůžu říct po použití všech těch předcházejících, mnohem dražších přípravků, za které jsem vyházela spoustu peněz. Snad jen maska a kondicionér od Revlonu nebyly špatný.

Eleanor Rigby
610 příspěvků 12.12.13 20:52
@jennyfor píše:
Jednou jsem podlehla nátlaku, prý když mi slečna ty jemné vlasy trochu prostříhá, budou působit bohatším dojmem :) Jo, další rok jsem měla kolem hlavy něco jako svatozář: Ty dlouhé zplihle visely a ty sestříhané kolem dělaly něco jako pampeliškový chmýří. Móc hezký :) Takže jak to šlo, vrátila jsem se k vlasům všude stejně dlouhým, natupo zastřiženým.
Zákon zachování hmoty mi napovídá, že když se vlasů půlka prostříhá, tak jich prostě bude o půlku míň, a to fakt nebude vypadat, jako by jich bylo víc…
A po letech zkoušení značek šampónů a kondicionérů jsem skončila v poslední době u obyčejných
Což nemůžu říct po použití všech těch předcházejících, mnohem dražších přípravků, za které jsem vyházela spoustu peněz.

To je snad nějaký přírodní zákon, tohleto: Užitečnost kosmetických přípravků je nepřímo úměrná ceně. Měla jsem podobnou zkušenost s krémem na ruce.

aniianii
162 příspěvků 12.12.13 22:12

Tak jsem Troll..přečetla jsem si příspěvky od Lí-ba a musím říct, že i já přišla před lety o vlasy kvůli kadeřnicím.. Ještě coby děvče školou povinné, ozvala jsem se, ale vždy jsem byla umlčena, že to neberou o moc a že to je lepší a že mám ty vlasy strááášně zmařený, že odstřihnou jen to mrtvý… Přišla jedna kadeřnice a že mám moc husté vlasy a že je sestřihá, aby jim dodala na objemu. Vzala břitvu a začala od hlavy seřezávat. Já jen zalapala po dechu že néééé… Prej to nebude ani poznat. To mi bylo 15 a doma jsem to obrečela. Původně vlasy do půl pasu, nyní do půl pasu pár licousků. Kamarádka mě druhý den ve škole zkrátila vlasy po ramena. I tak bylo jen pár licousků na ramenou, husté jsem to měla jen tak 5cm od hlavy. Rok na to, když to trochu povyroslo, mě odchytla známá - vyučená kadeřnice, co chtěla sehnat pracovní místo. Měla ten den pohovor v kadeřnictví a na ten s sebou měla vzít modelku. Chytla mě cestou na autobus, brečela, že jí odpadla „modelka“, že práci potřebuje, že se nemám bát, že mi jen zkrátí konečky, že tam mám stejně pár licousků. Zapřísahala jsem ji, že jestli mě ostřihá moc, zabiju ji. Přání majitelky kadeřnictví byl odvážnější sestřih, zasmála jsem se tomu, že mě odchytla před třema minutama a že nebude žádnej odvážnější sestřih, že jí může leda ukázat, jak umí umýt hlavu a zastřihnout konečky, ale to že je taky kumšt. Hm.. udělala mi vzadu slepičí prdel. 4× jsem ji okřikovala, že tam vzadu střihá moc… dělala na mě oči a že se nemám bát. Vepředu to bylo dlouhé. Mám kulatý obliče!. Vzadu jsem to měla vylepaný na kluka, ve předu dva silnější dlouhé pruhy do špičky.. opět jsem to obrečela, celý život dlouhé vlasy a pak najednou toto. Od té doby jsem byla u kadeřnice až na mou svatbu, střihám se sama. Vlasy mám nad zadek. Kadeřnice byla v šoku, že jsem nebyla 10 let u kadeřnice, původně nevěřila, že jsou vlasy mé. Jí jsem dovolila vzít mi konečky. Řekla jsem kousek a vzala takový, že to nebylo ani poznat, řekla jsem jí, že může ještě kousek :-D Možná jí dám šanci, ale pořád nemám moc odvahu a mám z toho trochu strach. Jedna kadeřnice mi vysvětlovala, že dlouhé vlasy jsou naprd, protože z nich mají kadeřnice málo peněz a chodíme méně často, než se složitými krátkými účesy, které se musí za 1-2 měsíce přistřihnout, jinak nositelky vypadají jak kuřata. Alespoň byla upřímná..

aniianii
162 příspěvků 12.12.13 22:18

Teda ženské, já z toho trauma a vy mi za to vylití srdíčka ještě dáváte červené..No totok :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 22:21

@aniianii kdyby vám daly zelený, tak by to zas vypadalo, že vám to přejou, tak si to tak neberte :-)

aniianii
162 příspěvků 12.12.13 22:27

@stricc Aha, to mě nenapadlo :-)) Já zatím ten princip ramínek příliš nepochopila… Ale klidně mi to můžou přát, měla jsem se sebrat a odejít. To bych teď udělala.. to bych udělala asi už i po té první zkušenosti, nejednat se o něčí „budoucnost“. Jinak to místo dostala! Nechápu :/ Občas sleduji „proměny“ na internetu, třeba Ostříháno.. musí se hodně prostřihat, hodně ostřihat, obarvit a do toho voživit výraznou barvou, udělat asymetrie.. Mrkněte v archivu TV Barrandov třeba na 6.11. nebo 21.10..to mluví za vše.
Edit: Na foto před a po..

Příspěvek upraven 12.12.13 v 22:39

Stránka:  « Předchozí 1 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek