Váš názor na dlouhé vlasy

Fotoalbum tématu (37) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 22:36

@aniianii myslím, že nemrknu, sledování, jak někdo někoho stříhá, se co do atraktivnosti patrně vyrovná AZ kvízu.
Já s kadeřnicemi žádnou extra otřesnou zkušenost nemám, vyhýbám se jim kvůli osobním antipatiím k tomuto typu služby, takže mi ani žádná nestihla provést nic tak hrozného, že bych potom nemohla mezi lidi. Na druhou stranu ve mně ani žádná nevzbudila touhu jít tam třeba ještě jednou.

aniianii
162 příspěvků 12.12.13 22:38

@stricc :-) Mají tam jen fotky před a po… ten zbytek je ztráta času :)

jennyfor
758 příspěvků 12.12.13 22:42

Ono to zas není tak, že jsou vlasy to nejdůležitější na světě, že jo. Nakonec stejně dorostou, svět se nezboří. Ale mě spíš rozhodí, když jsem na sebe nějak zvyklá, a pak, jedním střihem, na mne kouká jinej člověk, že chvíli trvá, než si na sebe po radikálním zákroku zvyknu, že mne to zdržuje, když si nevím rady, jak to doma upravit a že to z vnějšku není v souladu s tím, jak se vidím zevnitř. Já jsem normálně ráda spíš nenápadná a když pak odcházím s jasně červenou hlavou, protože ta kaštanová prý špatně chytla, nebo jako pudl a ještě načerno, když jsem přicházela jako tmavě plavá s rovným mikádem, tak mě to rozhodí, i když nejde o život. Jako by jinej člověk za mne rozhodoval, kým teď pár měsíců mám být. Jasně, kdybych přišla o vlasy kvůli nemoci, tak to skousnu, tam jsou jiný priority, ale za normálních okolností chci být sama sebou a proto se už všem radikálním zásahům vyhýbám, i kdyby to možná bylo ku prospěchu, ale nebudu už riskovat. Jednoho dne možná začnu sama zkracovat, ale až to tak budu cítit…

Uživatel je onlineEleanor Rigby
605 příspěvků 12.12.13 22:54

Chodit ke kadeřnicím není povinné. Fakt není.

Příspěvek upraven 12.12.13 v 23:00

aniianii
162 příspěvků 12.12.13 22:58

@jennyfor.. máte pravdu, nejede o život, svět se nezboří, ale když pak člověk vypadá jak id*ot pár měsíců, než se některé napáchané škody eliminují.. Tak já sem jednu proměnu z pořadu dám, ve mě to nechává hluboký dojem - negativní. Ano, to růžové je oholené.. :-(

catherinne
13497 příspěvků 12.12.13 23:00

@aniianii ano, tak to je hrůza hrůz, hluboce se za některé kolegyně stydím.

aniianii
162 příspěvků 12.12.13 23:00
@Eleanor Rigby píše:
Chodit ke kadeřnicím není povinné. Fakt není.

Však člověk se z chyb ponaučí, ono v 15 to snad není tak divné, že jsem nebyla takový borec, nebudu se tvářit, že ano, nikdo nebyl, teď se lehko soudí - po letech..a kort přes internet ;-)

605 příspěvků 12.12.13 23:02

@aniianii Hm, tak tohle není na pár měsíců, to je nejmíň na dva roky, než ten vyholenej flek doroste.

aniianii
162 příspěvků 12.12.13 23:05

@Eleanor Rigby však ona i slečna vypadá, že se tváří docela naštvaně.. já se nedivím, asi bych měla co dělat, abych před kamerou neudělala takovou scénu, že bych měla celonárodní ostudu.. takhle ji má jen kadeřnice..

Jinak nechápejte mě zle, já vím, že spousta kadeřnic je šikovných a schopných, je mi jasné, že mé osobní zkušenosti nemůžou nic zaškatulkovat. A jinak i v proměnách jdou často vidět ty povedené, jen se vždy najde někdo, kdo řekne „žádná změna, nuda“.. vraždila bych za to!

Oveeec
2125 příspěvků 13.12.13 01:14

A to myslíte, že jí ten flek vyholili bez jejího vědomí, nebo hůř, proti její vůli?

Wiolla
586 příspěvků 13.12.13 01:20

@aniianii Ježkovyvoči, to je příšerné. Nejen to, co udělali té slečně/paní s vlasy, ale i to, že vypadá po proměně tak o 15 let starší…

xromance
76 příspěvků 13.12.13 09:56
@aniianii píše:
a že mám ty vlasy strááášně zmařený, že odstřihnou jen to mrtvý…

ano ano, „vezmu vám jen to MRTVÝ“ - to je taky šílený blábol, který jsem od kadeřnic zaslechla a který střihačky rády používají :D tohleto když slyším, tak mi je hned jasné, že slečna/paní neví zhola nic o materiálu, s kterým pracuje a o kterém se vyučila. Vlas, chlup je neživý, neaktivní, tedy „mrtvý“ po celé své délce už od kůže. Je složen z neživých vlasových buněk. Za živou část vlasu by se dala označit jen vlasová cibulka, váček, a ten je uložen pod pokožkou. Takže když kadeřnice tvrdí, že odstřihne „to mrtvý“, měla by nás oholit vlastně dohladka :D

Sekhmet
1918 příspěvků 13.12.13 10:22

Poměr šampon : kondicioner? Běžně 1:5

aniianii
162 příspěvků 13.12.13 11:05

@xromance Takže jsem dopadla vlastně ještě dobře :-D Mohla jsem být lebkoun! :-D

605 příspěvků 13.12.13 19:56
@Oveeec píše:
A to myslíte, že jí ten flek vyholili bez jejího vědomí, nebo hůř, proti její vůli?

No do hlavy jí nevidím, ale měla jsem za to, že základní podmínka tadytěch proměn je, že si člověku na hlavě můžou dělat, co chtějí, a na námitky není nárok.

Lienka77
206 příspěvků 13.12.13 20:38

@Eleanor Rigby Myslím, že jak u kterých, ale u spousty z nich když si řeknete, že například nechcete barvení, musí to respektovat. Kámoška takhle byla jednou ze srandy na proměně v časopise a dovolila jim namalovat jí na ksicht něčí jiný obličej, ale zakázala zkracovat a barvit vlasy, tak ji jen česali. (Což prý bylo vtipné, bo celkově má dlouhé vlnité vlasy, ale kolem obličeje má takové vrtulky kudrnaté a to se ti naivové snažili zalakovat a zagelovat. Bezúspěšně :D )

Bringebaer
54 příspěvků 26.8.14 18:59

Paní mohlo být možná i k 70 a působila moc sympaticky. Za mě je to přesně ten případ, kdy se dlouhé vlasy můžou nosit jako doplněk a nepotřebují k tomu žádný složitý účes. S outfitem to prostě sedí.

Coter
12 příspěvků 19.11.14 12:44
@Sibyla píše:
Dlouhé vlasy jsou krásné a svůdné - pokud to ovšem není pět chlupů šesti řadama. Kdo si je můžete dovolit, nestříhat! Známá působí v Peru a říká, že krátké vlasy jsou tam pokládány za naprosto asexuální, nosí je jen staré emancipované profesorky.

Brrrrrr emancipace… Zpátky k plotnám!

Cesnekacka
282 příspěvků 25.11.14 12:24

Ach jo, nechala jsem si „začistit“ konečky, měla jsem vlasy do pasu a rozhodně ne 6ti řadama :-D
mám je po ramena :-(

Chamonix
650 příspěvků 25.11.14 12:49

@Cesnekacka
To znám, sice ne v takovém rozsahu, ale už jsem přemýšlela, jestli kadeřnice mají představu o „délce“ centimetru. Ne že bych chtěla zkracovat jen jeden cm. I když ukážu rozpětím palce a ukazováčku, kolik chci zkrátit, tak stejně je to vždy podstatně víc.

DruI
363 příspěvků 25.11.14 14:07

@Chamonix Zajímavé je, že já se nechávám stříhat nakrátko a i když ukážu kam až, tak kadeřnice mě většinou ostříhá míň než jsem původně chtěla :)

Rútovna
8 příspěvků 12.7.15 12:36

Jsou dlouhé vlasy a dlouhé vlasy. Udržované jsou krásné. Neopečované jsou méně krásné.

Jindrason
288 příspěvků 16.7.15 08:39

Mě se líbí vlasy na člověku podle toho jak mu to celkově sedne. Někdo vypadá super s krátkýma někdo naopak se středníma a někdo s dlouhýma. Takže asi dogma, že dlouhé vlasy u ženy jsou super cool nejlepší, podle mě vůbec neplatí a je to více o něčem jiném.

vlasatice75
3 příspěvky 5.9.16 20:08

Procházka městem a dlouhé vlasy jsou minulostí… Ani nevím, proč jsem to udělala…vlasy po zadek mám nad ramena

vlasatice75
3 příspěvky 2.10.16 18:08

Také jsem nejdříve váhala, až jsem řekla kadeřnici, dobře jsou vaše…

Stránka:  « Předchozí 1 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek