Vaše dovolená snů

Fotoalbum tématu (149) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.16 12:32

@Potrefenáhusa to je dost trefne :-) Co rikala na Indonesii?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 16.9.16 12:38

@lioncity ona to tam miluje, jako dítě vyrůstala v Jakartě a ta Indonésie je láska na celej život, snaží se tam jezdit, co to jde, hlavně co dovolí finance.
Ty fotky z ulice jsou skvělý.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.16 12:41

@Potrefenáhusa aha, tak to jo. Jsem prave tak vcera premyslela, jestli tam nekdy nejet, jeste jsem tam nebyla… zitra se chystam na Mt. Popa, snad se mi nejake zajimave fotky jeste povedou. Vtipne je, ze mistni se chteji fotit se mnou, asi jim pripadam exoticka…nebo skareda, co ja vim :-)

janulik03
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.16 12:56

@lioncity práve teraz vám strašne závidím. Užite si výlet, je to krásne.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.16 13:01

@janulik03 dekuji!

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 16.9.16 13:20

@lioncity já jsem v JV Asii nikdy nebyla, ale myslím všichni, co v té Indonésii byli, se vrátili dost nadšení.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.16 14:14

@lioncity To je dobré, s těmi žabkami, mám stejnou zkušenost z Thajska :) Ovšem já jsem je tam při odjezdu pietně odložila do odpadkového koše: byly na závěr tak jeté, že se absolutně nevyplatilo je táhnout přes půl planety do Brna.

Garfie
4456 příspěvků 16.9.16 16:22

@lioncity No neskutečně ti závidím!!! :-) Je to paráda!

Malvíína
41 příspěvků 16.9.16 19:34

@lioncity Závidím… miluju JV Asii… Máme mírně projeté Thajsko a Kambodžu, do Barmy, Laosu a Vietnamu bychom rádi.

Žabky jsou základní obuv :-) Já se vždycky, tak po týdnu pobytu, začnu pomalu ale jistě měnit ve křováka. Polidšťuji až před cestou na letiště, když se vracíme zpět do Evropy.

A dostala jsem chuť na kávu, nejlepší, co jsem kdy pila. Oni ten „překapávač” na trhu i měli, ale vím, že doma by to prostě nebylo ono.

Užívejte :-)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.16 19:39

To jsou teda teasery tady… My máme na seznamu Vietnam, a mám značnou chuť to urychlit, když to tady čtu. :)

Frantiska
3578 příspěvků 16.9.16 21:47

@lioncity teta byla je to tak dva mozna uz ctyri roky zpatky v Indonesii a naprosto nadsena.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.16 12:24

Tak dnesek byl hukot, vylet na mount popa, maji nejaky svatek, tzn stejny napad mela polovina myanmaru…vedro, dusno, sileny hluk, strasne hlasita hudba, troubeni, prach, davy lidi a za celou dobu jsem videla jen dva dalsi belochy :-) myanmarci jsou super, smeji se, mavaji, sahali na me, chteli se fotit :-) tahle zeme je fakt intenzivni. Mount popa vypada lip ze zeme, spina neskutecna… taxikar nas vysadil asi 2 km pod kopcem, byla tam totalni zacpa, auta, nakladaky, mopedy, pesi chodci, ti jedini se sunuli vpred.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.16 12:29

@pavla.ku na me to takhle uplne nepusobi, ja jsem vicemene v klidu skoro porad, at jsem, kde jsem :-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.16 12:29

Blbne wifi, zkusim fotky pozdeji

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.16 15:35

Mt. Popa na dohled, mistni street food

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.16 16:01

Tlacenice na schodech, na ty se muselo uz bosky a ciste teda nebyly… bylo vedro a strasny hluk a povyk, vsichni se mackali jeden pres druheho, snila jsem o bazenu a chlazenem pivu a to pivo vlastne nepiju :-) byli tam lidi vseho veku, od mimin v naruci, az po starce o berlich. Prodavaci vseho mozneho, misty byl pruchod tak uzky, ze se tam protijdouci sotva vyhli.

hibiki
90 příspěvků 17.9.16 16:56

@lioncity Ježiš fuj ty schody :D Hned bych ale jela, musí to tam být zajímavé. Akorát by mě zabilo počasí, jak moc vedro/vlhko tam je?

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.16 17:08

@hibiki ted je pul desate vecer a je 29 stupnu, vlhko je taky, pocitove mi to pripada trosku min nez treba malajsie nebo singapur, ale na tom vylete ze me lilo slusne. Jj, ty schody, ty byly! A v jednom useku byly ne dlazdene, ale kovove a ty byly snad jeste horsi, ale nedalo se to vyfotit.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.16 17:24

@lioncity
V kontextu s tebou a těmi schody je Andrea „jsem divná já“ obzvlášť zábavná.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.16 17:35

Plánuju tu Varšavu a už mi z těch w jde oko šejdrem..není průvodce, tak mám jen mapu v polštině a když ji konfrontuju s google maps, mám občas pocit, že mám mapu jiného města..
Nevím jestli někdo stihne odpovědět, ale to metro má tedy zatím jen jednu linku, ta druhá je jen v plánu nebo už taky funguje? Dá se na letišti koupit jízdenka na mhd?

rock.soul
9 příspěvků 22.9.16 18:46
@Ounz píše:
Plánuju tu Varšavu a už mi z těch w jde oko šejdrem..není průvodce, tak mám jen mapu v polštině a když ji konfrontuju s google maps, mám občas pocit, že mám mapu jiného města..
Nevím jestli někdo stihne odpovědět, ale to metro má tedy zatím jen jednu linku, ta druhá je jen v plánu nebo už taky funguje? Dá se na letišti koupit jízdenka na mhd?

Zdravim, ve Varšavě fungují obě linky metra a výborná síť tramvají. V noci parádně jezdí rozjezdy (líp jak v Brně). S letištěm a lístkem netuším, přijela jsem Polskibusem (taky dobrodružství). Jenom přidám mini tip na Placu Zamkowym (hlavní náměstí) je věž, kam za opravdu malý poplatek můžete vylézt nahoru a kochat se panoramatem Varšavy.
Achjo, musim se tam ještě někdy vydat, můj pobyt tam plánovali studenti, takže jsme toho dost minuli.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.16 18:50

@rock.soul díky moc :)

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 18:45

@Grine Kuzyne jak ste mohla napsat, že palác kultury a vědy je obluda :) je úplně dokonalej jak z Blade runner, ne vážně, přitahuje můj pohled..dnes sem šla jen okolo, ale zítra vyrážím..

vvy
300 příspěvků 23.9.16 18:48

Jakákoli - ale okamžitá.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.16 11:05

Máte někdo tip na hotel v Cancúnu?

Stránka:  « Předchozí 1 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek