Vaše dovolená snů

Fotoalbum tématu (149) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
Ailouropardalis
64 příspěvků 17.2.17 22:30

@Bara06 Ten OP by se ke třetí straně (pronajímateli bytu) neměl dostat, jen k pracovníkům AirBnB, kteří Vám na profil přidají ověřeno (podobně jako při ověření mailu, telefonu…). Ale je fakt, že já sama jsem z toho měla taky strach a byla jsem ráda, že mě zatím ubytovali všude i bez toho :D Jinak přes AirBnB či Booking jsem byla ubytovaná víckrát, ať už v páru či ve skupině více lidí, vždycky všechno v pohodě.

Bara06
2039 příspěvků 24.2.17 17:00

@Ailouropardalis Díky, ubytování jsme našly pěkné, je to zaplacené a výlet se blíží. Snad bude vše v pořádku.

Zatím tedy „dovolená snů“ - resp. holčičí výlet - má poměrně dramatické předehry - od komplikací s platbou přes internet přes drobné zdravotní trable jedné z nás až po registraci letenky na mé jméno - Bara, ovšem já jsem Barbora, což dotyčnou milou vůbec nenapadlo, pravda je, že já se Barbora podepisuju jen v bance a na úřadech.
Tedy mám za sebou nějaké telefonáty s letištěm a zastoupením EasyJetu, zdali mi ta Bara projde, protože na stránkách uvádějí, že korekce by měla být v tomto případě bezplatná, ovšem systém chce nějaké 3000 (letenka za 1300)…tedy paní z letiště říkala, že je Bara akceptovatelná, donutila jsem ji poslat mi to i mailem, z Prahy nás asi pustí, ovšem trochu se potím, že z Malpensy zpět to nepůjde tak lehce… ach ženy, příště jedu vlakem za hotové :D

Rennys
11 příspěvků 18.3.17 14:50

Oživuji diskuzi, v červenci máme v plánu provence a pak na pár dní si odpočinout k moři, máte někdo tip kam nejlépe na Azurovém pobřeží, kde je hezká pláž, koupání, tipy na ubytování?

Giuli
2931 příspěvků 28.5.17 22:07
:-)
Jordaan
8869 příspěvků 28.5.17 23:02

@Giuli

Tomu se ale nerika dovolena, ale stehovani :-D.

giuliettka
5332 příspěvků 5.4.18 16:23

https://www.africke-expedice.cz/…velky-okruh/?… Škoda, že tam nejde zobrať malé dieťa. :-)

Dave007
2 příspěvky 7.1.20 15:05

Maledivy, tam bych se nejraději vracel každý rok :-)

Matmys
2523 příspěvků 7.1.20 15:13

@Dave007 Tak šup na Maledivy a nejlépe bez internetu. Děkujem vespolek ;)

Stránka:  « Předchozí 1 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek