Vaše dovolená snů

Fotoalbum tématu (100) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ailouropardalis
64 příspěvků 17.2.17 22:30

@Bara06 Ten OP by se ke třetí straně (pronajímateli bytu) neměl dostat, jen k pracovníkům AirBnB, kteří Vám na profil přidají ověřeno (podobně jako při ověření mailu, telefonu…). Ale je fakt, že já sama jsem z toho měla taky strach a byla jsem ráda, že mě zatím ubytovali všude i bez toho :D Jinak přes AirBnB či Booking jsem byla ubytovaná víckrát, ať už v páru či ve skupině více lidí, vždycky všechno v pohodě.

Bara06
2039 příspěvků 24.2.17 17:00

@Ailouropardalis Díky, ubytování jsme našly pěkné, je to zaplacené a výlet se blíží. Snad bude vše v pořádku.

Zatím tedy „dovolená snů“ - resp. holčičí výlet - má poměrně dramatické předehry - od komplikací s platbou přes internet přes drobné zdravotní trable jedné z nás až po registraci letenky na mé jméno - Bara, ovšem já jsem Barbora, což dotyčnou milou vůbec nenapadlo, pravda je, že já se Barbora podepisuju jen v bance a na úřadech.
Tedy mám za sebou nějaké telefonáty s letištěm a zastoupením EasyJetu, zdali mi ta Bara projde, protože na stránkách uvádějí, že korekce by měla být v tomto případě bezplatná, ovšem systém chce nějaké 3000 (letenka za 1300)…tedy paní z letiště říkala, že je Bara akceptovatelná, donutila jsem ji poslat mi to i mailem, z Prahy nás asi pustí, ovšem trochu se potím, že z Malpensy zpět to nepůjde tak lehce… ach ženy, příště jedu vlakem za hotové :D

Rennys
11 příspěvků 18.3.17 14:50

Oživuji diskuzi, v červenci máme v plánu provence a pak na pár dní si odpočinout k moři, máte někdo tip kam nejlépe na Azurovém pobřeží, kde je hezká pláž, koupání, tipy na ubytování?

Giuli
2931 příspěvků 28.5.17 22:07
:-)
Jordaan
8916 příspěvků 28.5.17 23:02

@Giuli

Tomu se ale nerika dovolena, ale stehovani :-D.

giuliettka
6745 příspěvků 5.4.18 16:23

https://www.africke-expedice.cz/…velky-okruh/?… Škoda, že tam nejde zobrať malé dieťa. :-)

Dave007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.20 15:05

Maledivy, tam bych se nejraději vracel každý rok :-)

Matmys
2595 příspěvků 7.1.20 15:13

@Dave007 Tak šup na Maledivy a nejlépe bez internetu. Děkujem vespolek ;)

MisaBure83
3 příspěvky 20.3.20 13:21

Moje ideální dovolená je odpočívat na ostrově, kde je jen málo lidí, kteří pro mě udělají vše. Plavat a opalovat se.

bao-baba
931 příspěvků 20.3.20 13:24

Moje dovolená snů je v pytli.

if5
304 příspěvků 20.3.20 19:10

@bao-baba Jojo, taky to tak nějak vidím :(

MP Janka
569 příspěvků 20.3.20 19:51

Moje dovolená snů je momentálně jakákoliv dovolená, kdy nebudu muset sedět na zadku doma.

Kryptozoo
343 příspěvků 20.3.20 19:54

.

MP blanka
2480 příspěvků 21.3.20 13:38

Dovolenku ešte neviem, ale o víkendu…

ertz
419 příspěvků 23.3.20 21:11

Jen tak trochu romantiky - nedaleko.

https://www. germany. travel/de/mediengalerie/galerie-2017-deutschland-bei-nacht. html

ertz
419 příspěvků 23.3.20 21:12

Nějak se mi to nedaří dobře překopírovat.

giuliettka
6745 příspěvků 8.5.20 10:49

Moj manžel chce na dovolenku tu v CZ, ubytovanie v súkromí. Že vraj korona a cestovanie v lete do zahraničia ešte nebude nič moc. Ja nechcem. :-( V súkromí som ešte nikdy nebola ubytovaná. Ach jo, ja chcem aspoň do hotela. :-(

MP Janka
569 příspěvků 8.5.20 16:52

@giuliettka
Já mám ubytování v soukromí ráda. Po celodenním pochodování po horách nebo jízdě na kole je poslední, co chci, se slušně obléct a jít na večeři. Jezdím s kamarádkou, takže jídlo vždycky nějak splašíme, nevyžadujeme teplou večeři. Když máme oddechový den, tak si vybereme nějakou dobrou restauraci v okolí, a když máme náročný program, jen se rozvalíme na gauči s obloženou mísou a nemusíme se nikam vláčet.
A není třeba řešit další ubytované, buď jsme samy a nebo jenom třeba další dvě rodiny v jiných apartmánech. Prostě klídek, pohoda. Ale já nejsem moc společenský člověk, představa dovolené v nějakém resortu mě dost děsí.

kobylkalucni
346 příspěvků 8.5.20 17:18

@giuliettka Vždyť nebudete někde u někoho v na gauči :-). Leckde nabízí i snídaně, oproti hotelu to není až takový rozdíl, uvidíte. Pokoje bývají zpravidla větší a útulnější. Vyberte si spolu něco pěkného, co osloví vás oba, mrkněte se, co zajímavého je v okolí co byste si užili. A třeba nás corona mile překvapí (jo, jsem naivní) a na poslední chvíli se bude dát někam vyjet i k moři. Třeba první týden v září, kdy je ještě hezky, ale hlavní nával z prázdnin už zmizí.

giuliettka
6745 příspěvků 8.5.20 19:37

@MP Janka Ja si nebudem musieť ani rohlík namazať, on sa o jedlo postará, ale aj tak, je to divné.
@kobylkalucni Ja vlastne nemusím ani k moru, jedna z najkrajších dovoleniek čo som bola s manželom a synom bola v Českom ráji, ale to sme boli ubytovaní v hoteli. Nemusela som brať ohľad na babičku na prízemí. :-)
Ja vlastne ani netuším čo od ubytovania v súkromí čakať. Raz som chcela s manželom do hostelu, bol to jeho nápad, že reku šetríme. Na recepcii pri pohľade na dav pri telke a všade okolo sa on otočil na päte a šli sme do normálneho hotela. Som zvedavá čo on povie na to súkromie až niekam dorazíme.

lorens
2446 příspěvků 8.5.20 22:25

@giuliettka Co si pronajmout celou menší chalupu nebo chatu? Právě nad tím taky přemýšlím.

MP blanka
2480 příspěvků 8.5.20 22:37

My si pre dovolenku s deťmi prenajímame samostatnú chalupu na rôznych miestach Slovenska a na Morave, a aj na tento rok sme si objednali jednu v Pieninách. Vyhovuje nám to, že máme celý objekt iba pre seba - neberieme ponuku, kde v objekte býva aj majiteľ, a vyberáme si tak, aby sa nám páčilo aj okolie. Blízkosť prírody, potok, alebo rieka, les. V takom objekte máte teraz už všetko potrebné, čo do vybavenia, a súčasne súkromie. Samozrejme, každý uprednosťňuje niečo iné, ale ja by som do hotela nešla. Je ale fakt, že vyberať sa musí s väčším predstihom. Objektov k prenájmu je všade veľa, ale ešte stále sú aj také, ktoré už súčasným potrebám nevyhovujú. A my sme si zatiaľ 2× boli objekt aj pozrieť „ na živo “, čo sa nám v jednom prípade oplatilo, lebo sme videli rozdiel medzi fotakmi a skutočnosťou a od tohto objektu sme odskočili.

giuliettka
6745 příspěvků 8.5.20 23:19

@lorens V chate, ktorú sme mali celú, som už bola. Len tu za rohom v Desnej, ale bolo tam krásne. Tam je blízko tá Protržená přehrada a celé okolie je super. Manžel fakt varil, nakupoval a všetko kompletne obstaral, ale on teraz chatu nechce. A má už niečo vybraté v Jeseníkoch, ja musím vlastne povedať len to áno a ja zatiaľ skučím nie. Pýtala som sa ho na to a on vraví, že tam bol kámoš, práve ten s chatou v tej Desnej, na oplátku k ľuďom čo prišli do jeho chaty, a bol nadšený. A manžel mi vraví, že som snob. Budeme mať vraj vlastný pokoj, sami na patre, samostatné soc. zariadenie, kúpeľnu, vraj bez vany, ale sprcha na dovolenke stačí. Možnosť samostatného grilovania, záhrada, detské ihrisko a parkovanie. Majú vraj málo hviezičiek preto, že penzion ak neposkytuje večere a obedy, tak nemože byť viac hviezdičkový. Moc sa tomu nerozumiem a nechcelo sa mi počúvať jeho argumenty, lebo som tak nejak nastavená, že nechcem ísť.

kobylkalucni
346 příspěvků 9.5.20 00:59

Tak na to kyvněte a při nejhorsim budete mít v rukávu větu “JÁ TI TO ŘÍKALA” a příště budete vybírat vy :-).

EmilyG.
1700 příspěvků 9.5.20 08:22

@giuliettka nevis kde v Jesenikach?

Stránka:  « Předchozí 1 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek