Vaše dovolená snů

Fotoalbum tématu (100) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
MP Janka
569 příspěvků 9.5.20 09:45

@giuliettka
Jeseníky by se mi letos taky hodili. Tatry v červnu asi neklapnou, navíc budou stát i příští rok, kdy snad bude klidněji, tak potřebuji nějakou jinou horskou alternativu.
Mně u ubytování stačí čisto, funkční vybavení a ticho.

Femur
292 příspěvků 9.5.20 10:18

@giuliettka My teď s malým synem jezdíme do ubytování buď v soukromí, nebo do penzionu. Dá se vybrat penzion, kde budete mít mnohem víc soukromí než v hotelu. Vlastně poslední roky i před narozením syna jsme jezdili takto. Většinou vybíráme aby pokoj měl nějakou kuchyňku, ráno si dáme vlastní snídani, kdy my chceme tj. dřív než by bylo v hotelu. Pak celý den někde v přírodě ne tůře, cestou si buď neseme s sebou studený oběd a pak si večer zajdeme na večeři někde do restaurace, nebo obráceně zajdeme si na menu někde po cestě (když zrovna máme v plánu město a památky) a večer si v kuchyňce něco uchystáme. Poslední dva roky už s malým synem se tento model ukázal jako ideální. Byli jsme ve Vranově nad Dyjí v penzionu, pokoj s vlastní kuchyňkou. V penzionu byli kromě nás ještě další lidé a v přístavbě na zahradě byly nějaké rodiny s dětmi. Naštěstí jsme byli ve vilce v podkroví, tak jsme si nevadili. Ale ta parta těch rodin byla hlučná, ještěže si pronajali celou tu přístavbu a tím nikoho dalšího nerušili. A loni jsme byli v Nových Hradech (jižní Čechy) a tam jsme byli velice spokojeni. Starý rekonstruovaný dům, majitelé bydleli v oddělené části, vedle nás dva další pokoje, ale neslyšeli jsme se. A tentokrát to bylo se snídaní, protože na pokoji nebyla kuchyňka. Snídaně byly výborné, bohaté. K dispozici zahrada s altánem, tam jsme si dávali studenou večeři. Nechtěli jsme penzion označený „ideální pro rodiny s dětmi“, protože to většinou znamená, že tam mají na zahradě průlezky nebo skákací hrad a od rána do večera vám řvou cizí děti kolem pokoje. Stačí vlastní. :-) Ne fakt, já se synem ani nechodím do těch ukřičených dětských center, byla jsem tam jednou s kamarádkou, její syn tam dostal dětskou motorkou do hlavy, můj stál u stolečku a nelíbilo se mu tam. Ani mně ne. A ještě na dovolené…

giuliettka
6734 příspěvků 9.5.20 11:21
@EmilyG. píše:
@giuliettka nevis kde v Jesenikach?

Až troška vychladnem tak sa ho spýtam a napíšem.

giuliettka
6734 příspěvků 9.5.20 11:25
@Femur píše:
@giuliettka Většinou vybíráme aby pokoj měl nějakou kuchyňku, ráno si dáme vlastní snídani, kdy my chceme tj. dřív než by bylo v hotelu. Pak celý den někde v přírodě ne tůře, cestou si buď neseme s sebou studený oběd a pak si večer zajdeme na večeři někde do restaurace,

Toto je presne predstava manžela a ja sa bojím, že budem na Praděd či jaky kopec to tam je, šliapať už o pol šiestej ráno.:-)

lorens
2446 příspěvků 9.5.20 16:10

@giuliettka Když čtu, co všechno bude v hotelích nadále zavřené a jak to bude s jídlem, fešácký srub hluboko v lese u jezera s plně vybavenou kuchyní se mi zdá lepší než fronta na snídani v krabici a plastový příbor k tomu. V soukromí jsem ještě nebyla, neumím si to představit, ale podle toho, co čtu, to stojí za úvahu. Nemásí to být špatné, pokud má člověk dostatek soukromí. Nové zkušenosti obohacují. :)

Femur
292 příspěvků 9.5.20 17:38

@giuliettka Aha, tak tohle vás děsí… Tak to potom jo. Já myslela, že nejvíc ztráta soukromí, toho bych se v penzionu/soukromí :-) nebála.

giuliettka
6734 příspěvků 10.5.20 17:14

@Femur Toho tak mierne, ale to ovplyvnim. Čoho sa bojím je, že ti domáci tam budú trčať a stepovat už ráno a čakať kedy vypadneme na výlet a očakávať že sa vrátime, zalezieme a budeme ticho čušať jak voš pod chrastou.

MP blanka
2479 příspěvků 10.5.20 18:35

Prvá podmienka, keď začneme hľadať vhodný objekt na dovolenku, je práve to, aby sme tam boli sami.

lorens
2446 příspěvků 10.5.20 18:35

@giuliettka Proč právě toto konkrétní ubytování vašeho muže tak láka? Budou vám aspoň vařít opulentní snídaně? Pokud by to nemělo vlastní vchod, taky bych se bála toho co vy.

giuliettka
6734 příspěvků 10.5.20 20:29

@lorens Neviem, ale som jak nášlapná mína. Nemožem sa zatiaľ dopracovať ku kompromisu, lebo jačím jak Viktorka u splavu, že sám vybral, sám sa rozhodol, sám zaplatil, a ja sa mám len zúčastniť. Že ani nechcem vidieť čo vybral. Nikam nejdem, nech si tam ide sám. Už som sa rozhodla.

Stránka:  « Předchozí 1 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek