Vaše módní tabu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 10:42

@Sibyla Ano, ta se mi líbila :-)

Alizon
1235 příspěvků 11.10.12 10:43

@stes
Co mate proti cervenocerne kombinaci? Nekterym typum (treba mne) slusi.
Moje tabu:
„chlupata bunda nebo kabat“, leginy (u jinych mi az tak nevadi - s dlouhym vrskem pochopitelne, ja na ne mam moc paratkove nohy), sportovni obleceni+elegantni kabelka.
Jeansova bunda+jeansy (kazde jeste jine). Tricko koncici nad pupikem a vubec vsechno kde by mi lezlo bricho. Fake LV.

Alizon
1235 příspěvků 11.10.12 10:44
@stes píše:
Tak to je masakr. jinak vidím, že bílé kozačky jako tabu asi jasně vedou

A co takhle ruzove?:) Kdysi jsem jedny takove dostala, ani nevim kde skoncily.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 11:03

Ja som asi módne bez tabu. Nosím biele sandálky, ak mám na sebe nohavice vo farbách kanárika. Mám dokonca biele kotníčkové boty na jehle a túžim po kozačkách od Diora. To zatracovanie bielých bot, lebo sa to patrí, sa mi zda čoraz zábavnejšie. Asi si pojdem pozrieť v obchode aj ponuku bielých lodičiek.:-)
http://media-cache-ec5.pinterest.com/…iI2r0H_c.jpg
http://media-cache0.pinterest.com/…aqj4gQ_c.jpg

Alhambra
861 příspěvků 11.10.12 11:13

@gulietta Já si prostě v bílých botách připadám jako Šmoulinka :-) Mám vel. 40 a ta bílá mi nohy opticky strašně zvětšuje. Platí to hlavně pro lodičky, ale vnímám to i u jiných bot, takže pro mě jsou skutečně bílé boty tabu a s nějakým všeobecným názorem to nemá co dělat, já nemám problém vybočovat z davu :-)

http://nd04.jxs.cz/…55362_o2.jpg

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 11:27

Nikdy bych si neoblékla mikinu na nohy (tuším, že se tomu odborně říká „harémové“ nebo „turecké“ kalhoty).

notrends
514 příspěvků 11.10.12 11:33
trvalá

Omrzelá už mikádem, jsem se rozhodla pro malé lokýnky, a nejlépe z trvalé, protože se nejméně udržují. Trvalá to má být vymývatelná takže za měsíc povolí a dále zmizí. Chyba že zmizela někde hned takže kolem uší drží jak pudl ale vzadu na hlavě opět rovné mikádo. Pudl vpředu krepatí a vzadu denně onduluju lokýnky asi půl hodiny. Trvalou nikdy více.

gabous
196 příspěvků 11.10.12 11:36

Pro mě jsou naprosto nejvíc tabu ty fimo placky jako přívěsky na krk.
placka

A nikdy bych si neobula boty s úzkým nízkým podpatkem.
boty
A to ani nemusí být tak špičaté, jako na obrázku.

notrends
514 příspěvků 11.10.12 11:36
pink butik

U nás je nový butik Pink, mají v nabídce převážně růžové a fialovorůžové věci. Připadají mi i jako nějaký výprodej podle toho jak to vypadá a růžových kozaček mají habaděj. Jsou převážně bez podpatku a perforované.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 11:55
A nikdy bych si neobula boty s úzkým nízkým podpatkem.
boty
A to ani nemusí být tak špičaté, jako na obrázku.

Au. Tento podpatek moje babička nazývala „kačenka“ a nenáviděla jsem ho již v pubertálním věku. Od té doby jsem šťastně zapomněla, že to existuje.

notrends
514 příspěvků 11.10.12 12:03
kalhoty po kolena

Úplně nenávidím, to co se začalo nosit tak před třemi lety: ustřižené kostýmové kalhoty po kolena, úzká nohavice, popřípadě ohrnutá do manžety, a na nohy punčochy a lodičky. Jakoby kostýmek s kalhotama po kolena. úplně 80tý léta, hnus.

Curry
65 příspěvků 11.10.12 12:04

Nemám vědomá módní tabu. Kdysi jsem měla spoustu tabu, které mi většinou vnutilo okolí - v pouzdrové sukni budeš mít gigantický zadek, kalhoty/sukně se zvýšeným pasem ti dělají velké břicho, v růžové člověk vypadá jako prase, žlutá ti nesluší (když jsem byla malinká, tak jsem podědila jeden žlutý svetr, ve kterém jsem vypadala jako zombie), bílá barva je nepraktická, sukně po kolena nosí staré učitelky, ve velkých brýlích vypadáš jako moucha CC, všechny lesklé materiály vypadají lacině atd. Všechny tyto poučky mě akorát omezovaly od výběru něčeho, co mi sluší. Proto si už žádné nové tabu nevytvářím.

Ilyska.S
177 příspěvků 11.10.12 12:14

@Curry
Jako bych slyšela poučky od maminky, tet, babičky… Dlouho mi trvalo, než jsem se dokázala na to vykváknout, přidávám ještě: v tý sukni vypadáš jak selka, ve žlutý budeš strašně tlustá, zelená + modrá, pro blázna dobrá a tak podobně…

z_dediny
1108 příspěvků 11.10.12 13:44

Mám spoustu tabu v oblékání, nijak to nezávisí na tom, co je zrovna v módě. Nikdy bych si dobrovolně neoblékla nic, pod čím by mi prosvítalo spodní prádlo, tím spíš ne krátké tričko k bokovkám. Nemám kožich, mrtvých chlupů se štítím. Nikdy nenosím sladkou růžovou ani cyklámenovou, květované šaty, kanýrky, kraječky, cingrlátka, flitry, flýskavé věci, mašličky, melír. U ostatních mi to ale nijak zvlášť nevadí. Tedy většinou.

mikita.miki
1935 příspěvků 11.10.12 14:29

Moje módní tabu se odvíjí od mé postavy, takže omezení mám hodně, ale uvedu - bokovky, hodně upnutá trička, zkrácený střih vršku, stejně jako výrazné vycpávky u saka a krátké sukně, hodně krátké sukně. kdybych měla ideální postavu, tak vezmu na milost jen ty sukně. pak kombinování květů na více kusech oblečení.

mikita.miki
1935 příspěvků 11.10.12 14:30

@Curry já jsem přesvědčená, že výrazněji tvarovaným ženám naopak pouzdrovka moc sluší a není to sukně jen pro štíhlé

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 14:52

@Ilyska.S tez slysim svoji matku… ta dost casto vi, jak v necem budu vypadat, jeste nez si to vyzkousim:D kdyz ji nekdy s sebou vezmu na nakup a ji se vec nelibi, tak pak mame dva scenare… za prve: kdyz mi to opravdu neslusi, tak hned slysim " vidis, ja ti to rikala „, a kdyz mi to naopak slusi, tak se nafoukne jak balon a prezirave pravi " delej si co chces, jsou to tvoje penize “:D

Pirek
7060 příspěvků 11.10.12 14:55

Já už se za život navlékla do spousty úžasných i úděsných kreací, takže nemůžu tvrdit, že mám nějaké módní tabu, vlastně to s ohledem na budoucnost ani dost dobře tvrdit nechci.

sandrinn
961 příspěvků 11.10.12 15:23

Cokoliv oranžového…z nějakého neznámého důvodu mám na tuhle barvu alergii… Nikdy bych si neoblekla bílé silonky, krátké tričko nebo cokoliv, co se označuje za trekovou módu…hate it!

ivanina
35 příspěvků 11.10.12 18:42

Za mě skoro všechno, co bylo napsáno, třeba špičaté boty, špeky ven, buřtoidní bundy apod.,to je prostě nevkus, ale, co bych si nevzala a není to projev nevkusu.tak to je fíží, nevadí mi volánek, takový uvolněný, ale takové to rokoko, to ne.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 20:10
@Curlygirl píše:
S ní žádný problém nemám, neplánuji se do ní oblékat.

Jasně, nejste rumunská Špotáková:-)

Ilyska.S
177 příspěvků 12.10.12 10:34

@razorblade
Koukám, že je to všude dost podobný… :-D Ach, ty maminky. Ony to jako asi nemyslí zle, ale 1. Společnost už není tak konzervativní, 2. Mám snad nějaký vkus, soudnost a tak vůbec a 3. Jsou to opravdu moje peníze.
Mimochodem, tuhle větu slýchám taky často: „Dělej si co chceš, jsou to tvoje peníze.“ a když odpovím: „Máš pravdu, jsou.“ Tak se urazí ještě o kousek víc :-))

Ginevra
646 příspěvků 18.10.12 12:24
@notrends píše:
Omrzelá už mikádem, jsem se rozhodla pro malé lokýnky, a nejlépe z trvalé, protože se nejméně udržují. Trvalá to má být vymývatelná takže za měsíc povolí a dále zmizí. Chyba že zmizela někde hned takže kolem uší drží jak pudl ale vzadu na hlavě opět rovné mikádo. Pudl vpředu krepatí a vzadu denně onduluju lokýnky asi půl hodiny. Trvalou nikdy více.

Takhle ale trvalá opravdu vypadat nemá. Za to nemůže trvalá, ale nešikovná kadeřnice! Samozřejmě taky záleží na vlasech. Ale rozhodně se to má v salonu reklamovat! Bez problémů by měli vlasy uvést do žádaného nebo alespoň stejnoměrně ztrvaleného stavu.

Tionula
58 příspěvků 27.11.12 19:26

Já jsem mladá, takže podkolenky miluju, ovšem většinou mě jedna spadne /nesouměrné nožky…/ a vypadám jak Pipi dlouhá punčocha.
Ovšem u mě je to klasika.
Bílé kozačky, bílá kabelka /pokud to není krajková, nebo prostě pěkná/, bundy alá maskot Michelinu, bundy s vycpaným límcem /koroptev/, džíny nebo jakékoli upnuté kalhoty, muší brýle s riflemi, bílá rtěnka a vlasy s „kohoutem“, tedy horní část načesaná dozadu a dolní nevím kde, kdy je všechno upevněno culíkem.
A moje konzervativní já nemá rádo kabelky s otevřenými boky, rozepnuté kabáty zabíjející postavu a šňůrky uvázané okolo bot.

real.blond
6688 příspěvků 27.11.12 19:41

Pro me je jedno z nejvetsich modnich tabu fialova.. Ale absolutne netusim proc, nikdy mi nic neprovedla:) to uz radsi vezmu na milost oranzovou a zlutou:)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek