Vaše módní tabu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Tionula
58 příspěvků 27.11.12 19:44

@real.blond
Ještě do minulého roku jsem neměla ráda vínovou, kvůli tomu, že jsem potkala jakousi ezoteričku ve vínové, nějako mi ta krabice utkvěla v hlavě a pokaždé, když jsem na vínovou narazila, tak jsem si vzpomněla.

any2
246 příspěvků 27.11.12 19:51

Legíny (s holým i zakrytým zadkem), nesnesu je jen na sobě, na ostatních mi nevadí. Lesklé lodičky, crocs, uggs, sladce růžová na jakémkoliv kusu oblečení.

yamama
185 příspěvků 27.11.12 20:32

Puvodne se mi chtelo rict, ze nemam zadne tabu, snad krome fake vseho druhu. Ale pak mi doslo, ze se pletu. Absolutne nesnasim (a nesnesu na nikom blizkem):

• male holcicky na podpatku (vzkaz matkam: nic si svoje nohy)
  • chlapy v natelniku nebo tricku bez rukavu (Rambo ma vyjimku)
  • bile ponozky k cernym kalhotam (aneb Majkl Dzakson byl nevinnej)
Mahtiel
443 příspěvků 27.11.12 22:14

Černá podprsenka pod bílým trikem, kombinace růžové a oranžové, kombinace více zvířecích vzorů, kombinace „stejných“ zvířecích vzorů (aneb leopard leopard no a leopard), podprsenka za krkem (ale už sem to nevydržela a dělám osvětu, kamarádky nakonec vlastně potěší, když zjistí, že nosí velký obvod a malé košíčky :)), fake značky (je to zbytečný…), neoholené nohy v silonkách (každého věc, ale nechlubila bych se tím…) a odrosty.

notrends
514 příspěvků 28.11.12 10:09
černá podprda

@Mahtiel jednou jsem v práci trpěla vedrem protože jsem špatně odhadla počasí a musela jsem celý den mít svetr aby nebylo vidět černou podprdu pod světlým trikem. Když jsem si stěžovala mladším kolegyním tak mi jedna dívenka řekla, že toto jí rozhodně žíly netrhá.

Mahtiel
443 příspěvků 28.11.12 10:19

@notrends Ano, znám…Mě pár známých ujišťovalo, že je to „sexy“ a vlastně pod bílým „vrškem“ prakticky nic jiného nenosí.
PS: Nedalo mi to, přeptala jsem se spolužáků, co na to říkají a oni, že „Buď schovat, nebo ukázat úplně“ :D

Ladybird666
13 příspěvků 28.11.12 10:41

@Pavlena
A v čem tedy chodíte na ten svah? ;-)

pinklady
27 příspěvků 28.11.12 10:43

Cokoliv hnědého…

Dorenika
464 příspěvků 28.11.12 10:52

Tak je toho viac, ako prve naozaj nikdy by som si neobliekla nic s maskacovym vzorom, biele kozacky akohokolvek tvaru a take tie strasne plazove crocsy a potom take chutovky ako teplaky-ktore nosim doma alebo vo fitku a ktomu ine topanky ako tenisky.za to kozuch spravej kozusiny by som brala vsetkymy desiatimy aj ked ma za to uvesiakujete

levandula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.12 11:45

U mňa biele silonky, aj keď našla som výnimku, no kto umí ten umí http://www.french-diary.com/…/02/polaris/, neviem prečo sa brojí proti čiernym podprsenkám, kúpila som si blúzku a mienim pod ňu nosiť čiernu a telovú podprsenku, podľa toho kam a k čomu ju budem nosiť

Pavlena
841 příspěvků 28.11.12 11:48
@Ladybird666 píše:
@Pavlena
A v čem tedy chodíte na ten svah? ;-)

Na svah chodím pouze popíjet záhřevné nápoje a na to mi stačí kabát. ;)

Narcisa
100 příspěvků 28.11.12 11:59

Pro mě je největší hrůza a tabu maskáčový vzor, umělé kožešiny a „vuittonky“ z tržnice. Trochu nerozumím té fóbii z bílých bot (u bílých kozaček tomu rozumím), vysvětlí mi to někdo? :D

notrends
514 příspěvků 28.11.12 12:34
micky mouska

@Narcisa mi vždycky bílé boty - mimo páskovaných letních, evokovaly partnerku Micky Mouse, lodičky obzvláště

notrends
514 příspěvků 28.11.12 12:39
bílé kozačky

Když jsme jednou s partou šli v noci z večírku, potkali jsme nějakou paní v bílých kozačkách a opilý kamrád na ni křičel: „co koukáš ty stará antilopo“ čímž chtěl poukázat na její bílé kozačky které byly tak výstřední asi barvou že i opilec je zaznamenal.

Mahtiel
443 příspěvků 28.11.12 13:15

@levandula Zapírala bych, kdybych nepřiznala, že jsem viděla pár výkřiků ze tmy…Povedených, černá podprsenka vulgárně nevypadala…Ale…Neumím definovat, jak to dotyčné udělaly. Nechcete sem dát fotku v blůzce i s tou podprsenkou?

porjk
2926 příspěvků 4.4.14 14:17

Trekové boty + kabelka na lokti

Eitak
60 příspěvků 4.4.14 17:05

Legíny+krátké tričko, maskáčový vzor, boty s milionem ozdobných pásků, cvočků a podobně, holínky do města a kabát+trekové boty nebo naopak kozačky/boty na podpatku+lyžařská bunda. Když už sportovně (a někdy to prostě jinak nejde), tak kompletně.

andulka01
1372 příspěvků 6.4.14 19:38

Uggs, Crocs, buřtoidní bundy s pružným páskem. Cokoli co je zrovna děsně IN a nutně to nosí každá blondska - sluneční brýle i ve tmě, pes do kabelky, umělé nehty, umělé řasy, umělá prsa, solární opálení. Punková móda, cvočky, koženkové detaily na jinak pěkném oblečení, kšiltovky (hlavně ty a la Justin) mimo sport, zářivé barvy, sexíííí oblečky. Slim džíny na velké prdeli a hnusných stehnech (to teď mam, tak vim o čem mluvím), tlustá hubenost aneb dívčiny co nežerou ale taky nesportujou. Kozačky v létě, tepláky do města.

Morže
1094 příspěvků 6.4.14 20:19

Už jsem někde psala, že nemám ráda špičaté boty a je jedno, jak moc jsou špičatý. I mírná špička mi vadí. Potom se cítím hrozně nesvá v modré a fialové barvě. Nemám je ráda ani se mi nelíbí. Potom asi jen tak na sobě neaplikuji samoopalovací krémy a různé nástřiky na falešné opálení. Myslím, že móda opálené pleti už začíná ustupovat, což je fajn. Kožich co nejchlupatější a co nejvíc nóóbl vypadající. Dále už bych jen tak nevylezla s holým pupkem - nemám na to břicho ani postavu a ani muffiny už jen tak nevystavuji. Ještě musím dodat bílou barvu, protože jsem hrozný prase a bílá barva je za chvíli spíš flekatá nebo šedivá a je na něm vidět každý bordel

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek