Vaše názory na trvalou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
matkaspratka
157 příspěvků 28.08.12 10:38
Vaše názory na trvalou?

Dobrý den,
zajímaly by mě Vaše názory na „trvalou ondulaci“ v současné době. I zkušenosti. Existuje pořád jen „ta“ trvalá jako v 80. letech? Mám rovné polodlouhé vlasy a líbilo by se mi je lehce zvlnit.
Děkuju za reakce.

KH

Reakce:
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.12 10:40

@matkaspratka

o trvaly nevim nic, ale mate skvelej nick. Fakt me pobavil

MUDr.Lant
389 příspěvků 28.08.12 10:40

Docela dost jich je v mnou založeném tématu http://www.modnipeklo.cz/…a-vlasy-889/ , stačí hledat.

Kateřina
246 příspěvků 28.08.12 10:40

Dobrý den, diskuze o trvalé už tady je, najděte si ji ;-). Psala jsem tam názor i já - spokojenost.

matkaspratka
157 příspěvků 28.08.12 10:42

No jo… jsem trumpeta… děkuju za upozornění.

MUDr.Lant
389 příspěvků 28.08.12 11:28

@matkaspratka vpořádku, nic se neděje, jen že to tu již proběhlo, tak se dá čerpat info i tam. Každopádně já jsem do ní nakonec nešla, spousta kadeřníků ji odmítá dělat a našla jsem i jiné způsoby jak nosit vlasy.

llolla
2102 příspěvků 28.08.12 18:14

K trvale jen tolik- pamatuju si, kdyz ji nosila moje matka nekdy v 90. letech, kdyz jsem byla mala a nejintenzivneji se mi vybavuje ten smrad, ktery z toho cpel jeste po tydnu. Ale mozna to byla jen zastarala technika a dnes uz to bude lepsi. I tak si ale myslim, ze to pro vlasy asi neni uplne nejlepsi. A take musim pochvalit vtipnou prezdivku

matkaspratka
157 příspěvků 29.08.12 06:59

Jen k přezdívce - používám ji už delší čas jinde a musím přiznat, že v současné době je k mé dceři opravdu nespravedlivá. ale v době „vzniku“ měla vážně blbé období…

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.12 08:19

Je stejně sranda, jak jsou ženy nespokojené s tím, co mají na hlavě. Já vždycky chtěla mít krásné dlouhé rovné vlasy a na hlavě mám vlasy, které mi narostou maximálně lehce pod ramena a vlasy se vlní, jaak se jim zachce :D jen jsem ráda za svoje husté vlasy:)

matkaspratka
157 příspěvků 29.08.12 08:32

Mě spíš jde o změnu než touhu po něčem jiném než mám. a taky mě rozčiluje, kolik času strávím každý den fénováním. možná naivně, ale přesto doufám, že bych mohla mít míň starostí poránu ;o)

profesorka
77 příspěvků 02.10.18 11:01
trvalá

mám úplně rovné vlasy, trvalou jsem vítala v mládí, měla jsem kadeřnici, která ji uměla i vyfoukat, byl to učiněný zázrak. V současné době ji už kadeřníci neumějí, přemlouvají spíše na barvu a prostříhané vlasy, ale to není ono. Kadeřnice „pamětnice“ umějí jen starý osvědčený květák, těm bych se nesvěřovala. Dnes jsou v módě rovné vlasy, nechala bych si je.

mimi
86 příspěvků 02.10.18 12:21

@profesorka

nic v zlom, ale nevsimli ste si, ze reagujete na 6 rokov stary príspevok?

profesorka
77 příspěvků 03.10.18 08:37
stáří vlákna

@mimi : všimla jsem si, ale pro mne bylo téma tak zajímavé, že jsem chtěla přispět, omlouvám se

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek