Vaše nehty

Fotoalbum tématu (301) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
kocoureksuggy
499 příspěvků 31.08.16 20:04

@Pinot Noir
Děkuji. Ano, měla jsem na mysli Sililevo. Zlepšení pozoruji, není to 100%, ale tak dlouho se mi nehty třepily, že jestli to bude o měsíc nebo o tři déle, už mě netrápí, stejně mi nic jiného nezbývá. Po všech těch kůrách a přípravcích je to vlastně jednoduché a celkem levné.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.16 20:08

@kocoureksuggy Držím palce. Nic jiného jsem nezkoušela, jen Biosil, a ten neměl žádný vliv.

kocoureksuggy
499 příspěvků 31.08.16 20:34

@Pinot Noir
Za to já už toho mám za sebou! Od biosilu přes koupele v horkém olivovém oleji, potírání cibulovou šťávou, Mavalu, všechny ozdravující laky z lékáren a OPI, no ani to nejsem schopná vše vyjmenovat. Zabíral jen horký olivový olej kombinovaný s cibulovou šťávou, ale docela to smrdí a tak jsem to neaplikovala pravidelně :-D
A v kombinaci s tím Methioninem zcela jasně vidím i lepší vlasy. Zřejmě obojí budu muset užívat až do smrti, ale zvyknout se dá na všechno :-P
Také přeju úspěšnou kůru a držím palce.

Mylady2
12413 příspěvků 07.10.16 10:24

Byla jsem v DM pro toaleťák :-D
A viděla jsem nějaký nový laky - trend it. Hodně levný. Tak jsem vzala 5 na zkoušku a teda barvy hezký, ale výdrž tak max dva dny :-o nic moc

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.16 10:51

@Mylady2 Mě teda dožralo, že kvůli té jejich nové značce zrušili stojan MaxFactor. Vím, že pro věci od MF si můžu zajít do jakékoliv drogerky, ale do DM chodím kvůli jiným věcem a pije mi krev, že musím i jinam :)

Mylady2
12413 příspěvků 07.10.16 11:22

@Pinot Noir :-D já tam chodím pro ten toaletak a alnaturu.
Ale ano zaznamenala jsem odsun MF :-) ale mají to burjouis nebo jak. Prej není špatné

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.16 11:27

@Mylady2 Jo, pro toaleťák a ještě prací prášek :)

trnk
314 příspěvků 07.10.16 18:19

Co kupujete v DM za extra toaleťák?

kocoureksuggy
499 příspěvků 07.10.16 20:01

Koupila jsem si lak na nehty KIKO, někdo ho tu zmiňoval, ale výdrž nic moc. Barvy ale pěkný mají, to jo.

odianis
139 příspěvků 14.10.16 20:33

@kocoureksuggy @Pinot Noir Kvalita nehtů: mé nehty se rozpadají tím způsobem, že se jejich konce loupají po plátcích. Když už nemají co olupovat po plátcích, tak prostě celý konec nehtu „odpadne“ (stále je zabrušuji pilníkem, mnohdy již není do opilovat :-(). Prostě moje nehty si již léta žijí svým životem, ale rozhodně ne tak, jak bych si představovala. Také jsem vyzkoušela vše možné i nemožné - koupele konečků prstů v olivovém oleji s citronem, užívání kolagenu v nejrůznějších formách, biosil apod. Bez úspěchu. Chodila jsem na gel-lak - jo, to bylo ok, nehty konečně krásné, ale za pár dnů mi začaly postupně opadávat ne z důvodu nekvalitního gel-laku, ale proto, že se mi gel-lak odloupnl i s vrchní vrstvou nehtu. Gel-lak jsem tedy opustila. V diskuzi „Stydím se za své nehty“ jsem se dověděla o sililevu. Jelikož tonoucí se stébla chytá, koupila jsem si ho a ejhle - do dvou měsíců pravidelného mazání se stal pro mě zázrak: nehty se přestaly olupovat, narostly a byly pevné. To bylo před cca 1,5 rokem, fotky před a po jsem dávala do výše uvedené diskuze. Přišlo léto, začala jsem si nehty lakovat (vždy před lakem jsem použila sililevo). Asi odlakovačem či čím se stalo, že za pár týdnů byly nehty opět v háji. Bylo září 2015, přestala jsem lakovat a začala zase poctivě natírat sililevem. Vymazala jsem jedno balení, druhé, byl prosinec, a nic… žádné zlepšení jako před půl rokem se nedostavilo. NECHÁPU PROČ, ALE JIŽ TO NEFUNGOVALO!!! Další rok jsem užívala preparáty na různá doporučení - nic, nehty hrozné! Teď jsem se ze zoufalství vrátila k tomu, že jsem si zašla na gel-lak do salonu, a protože se mi hned po dvou dnech začaly konečky nehtů odlupovat i s gel-lakem, vyspravuji si to sama, mám doma uv-lampu a gel-lak (je to značka no name, se kterou si nedokáži udělat kvalitní gel-lak s výdrží, avšak na výsprávky to stačí). Kdo nemá problémy s měkkými nehty, ten asi nepochopí. Takže se mnou je to takto, no… Tímto nechci nikoho oslňovat (není čím), jen se chci podělit se svou zkušeností, u mě bohužel marnou…

odianis
139 příspěvků 14.10.16 20:50

Ještě doplňuji: gel-lak v salonu si dávám bezbarvý, ty moje výsprávky taky bezbarvým gel -lakem sice jsou barevně vidět, ale protože je následně přelakuji barevným lakem, pro mě je to ok. Kdybych dala fotku svých takto nalakovaných nehtů, asi bych ve srovnání s dokonalými fotkami zde postovaných nalakovaných nehtů byla poslána na dno pekla, ale pro mě je to nirvána!.. HOWGH…

kocoureksuggy
499 příspěvků 14.10.16 20:59

@odianis
Sililevo a Methionin (2× denně, ráno a večer). Methionin má pozitivní vliv i na vlasy. To se spraví. Já zatím OK, pořád sililevo a methionin, občas si je nalakuju, před aplikací laku vždy použiji sililevo.

odianis
139 příspěvků 14.10.16 21:05

@kocoureksuggy Děkuji za doporučení, methionin neznám, nikdy jsem ho nezkoušela, ale teď určitě zkusím.

kocoureksuggy
499 příspěvků 14.10.16 21:15

@odianis
Držím palce, aby to bylo OK!

odianis
139 příspěvků 14.10.16 21:15

@kocoureksuggy Děkuji. :-)

kocoureksuggy
499 příspěvků 14.10.16 21:19

@odianis
Dejte pak vědět, jak jste dopadla. Ty tablety Methionin jsou větší, ale zvládnete to. Jo a taky mají viditelný pozitivní vliv na pleť! ( u mě tedy určitě jo)

odianis
139 příspěvků 14.10.16 21:30

@kocoureksuggy Hned v pondělí jdu do toho! Ještě jednou děkuji.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.16 23:59

@odianis @kocoureksuggy A já hlásím, že i u mě Sililevo nějak přestává zabírat :( Z první kúry jsem byla nadšená, pak jsem ho na čas přestala používat, ale ničím nehty nezatěžovala a když se začal jejich stav zase horšit, znovu jsem si ho naordinovala, zlepšilo se to sice, ale ne nijak zvlášť, nehty se pořád loupou a poté lámou. Krucipysk, a to jsem myslela, že jsem v něm odhalila definitivní řešení :(

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.16 00:01
@trnk píše:
Co kupujete v DM za extra toaleťák?

Pardon, všimla jsem si dotazu až teď. Ten jejich, déemkový. Vyhovuje nám, je takový pevný, nedrolí se.

jaksitaksi
84 příspěvků 17.10.16 09:08

@odianis Mám podobnou „kvalitu“ nehtů jako Vy, vyzkoušela jsem možné i nemožné včetně Silileva. Momentálně mám nejlepší zkušenost s olejíčkem RescueRXx™, bohužel jej může objednat jen profi manikérka. Má se používat 2× denně 4 týdny, já mažu pořád 1× denně večer a takové nehty jsem nikdy neměla. Kvality krásných nehtů dam, které je mají krásně rostlé od přírody, samozřejmě nedosahují, ale jsou pevné, lesklé a neloupají se. Za mně zatím nejlepší výsledky.

kocoureksuggy
499 příspěvků 22.10.16 21:52

@Pinot Noir
Tak zrovna to Sililevo v poslední době nějak flákám, budu to muset napravit! Myslím, že už to někdo zmiňoval, že druhá kůra se Sililevo nezabírá. Také by mě to mrzelo, myslela jsem si, že se Sililevo se mě problémy s nehty už netýkají

colette11
452 příspěvků 2 inzeráty 02.01.17 14:03

Silvestrovska vyzdoba dnes jiz v kancelari

Annastazka
21 příspěvků 25.01.17 11:22

Opožděně přidávám svou „vánoční“ manikúru, za kvalitu se omlouvám.
Laky: Essence 37 serendipity, Essence 21 steel the world, Rimmel 019 Disco diva.

Annastazka
21 příspěvků 25.01.17 11:27

Momentálně nosím Catrice 119 For Nuts Sake!.

VandaRybna
3713 příspěvků 03.03.17 08:32

Zvedají mi náladu moje nové nehty. Vyladěné k matné rtěnce Maybelline Red Sunset. Bomba.

Stránka:  « Předchozí 1 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek