Vaše postava

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Veselý Puntík
223 příspěvků 6.8.13 15:13

To, co myslím já, není skinny fat. Jde mi o tvar břicha, ne o ukládání tuků. Asi jako když dvě ženy váží obě 50 kg, ale jedna má od přírody klenutý zadek (asi jako černošky) a druhá plochý. Rozumějte, já nejsem tlustá, mám velikost 36, pravidelně cvičím (jsem osobní trenér), ale přesto ten tvar je stále stejný, jen menší či větší podle toho, jestli mám o kilo míň nebo víc.

Zebra33
2038 příspěvků 6.8.13 15:23

@Veselý Puntík - taky muzete mit jeste spatne drzeni tela ve smyslu, ze moc vystrkujete zadek :). To vam pak to bricho je videt vic.

Veselý Puntík
223 příspěvků 6.8.13 15:28

@Zebra33 Nevystrkuji, odmala jsem dělala balet a další druhy tance, to člověka naučí právě přesný opak. Podle mě je toprostě celkově tvarem postavy, jako s těma zadkama, nohama do X nebo do O apod. :)

Veselý Puntík
223 příspěvků 6.8.13 15:34

Ale ono je to celkem jedno, čím to je, důležité bylo, že jsem měla nutkání se s tím anonymně svěřit světu :-D Bikiny stejně nenosím, venku se koupu jen výjimečně a věci nad pupík taky nemám, takže konec světa nehrozí :)

DanielaS
4938 příspěvků 6.8.13 15:37

Jestli ani treneri nenosi bikiny kvuli blbe tvarovanemu brichu, no tak to my normalni smrtelnici nemame vubec sanci…

v2e2rka
477 příspěvků 6.8.13 15:38

Taky mám vlnku na břiše, ať jsem měla velikost 40 nebo 36 (ale to jsem vypadala jako kostlivec). Dokonce i gynekolog poznal, že dělám nějaký druh tance (orient), protože v osmém měsíci mám stále pěknou chůzi a držení těla. Držení těla určitě ovlivní, jak moc je výsledná vlnka vidět, ale ne to, jestli tam skutečně je.

Veselý Puntík
223 příspěvků 6.8.13 15:41

@DanielaS Ale neee, buďte úplně klidná. Já je nenosím především proto, protože žádné nemám. Nejsem ani koupací/plavací, ani opalovací typ. Mám jen jedny jediné plavky v celku už asi tři roky, abych jako nějaké plavky měla, když se občas jedu naložit někam do termálních lázní nebo do vířivky.

veveru
400 příspěvků 6.8.13 19:23

Teď jsem při měření zjistila, že po téměř 2 měsících pravidelného každodenního cvičení mi ubylo 9 cm přes prsa, ale podprsenky mi stále sedí dobře. Nenapadá někoho, jak je to možné?

SVMGirl
110 příspěvků 6.8.13 19:25

@veveru No, teoreticky je možné, že mizí spíš špíčky na zádech, a ne prsa, tudíž by rozdíl byl poznat spíš na obvodech u podprsenky než u košíčků… Jinak si to vysvětlit neumím…:)

veveru
400 příspěvků 6.8.13 19:31

@SVMGirl Jenže já na zádech špíčky nemám, už takhle nosím obvod 65…

Ginevra
646 příspěvků 6.8.13 22:04

@veveru
No jsou přece pružné, ne?

veveru
400 příspěvků 6.8.13 22:20

@Ginevra No čekala bych, že mi poleze nahoru, když je ten obvod volnější, ale zdá se mi, že ne… Bez měření bych si toho rozdílu ani nevšimla, a přitom 9 cm mi přijde hodně

Margaery Tyrell
20 příspěvků 6.8.13 22:30

Měřím 165cm a vážím plus mínu 60kg. Postava má tvar přesýpací hodiny. Jsem docela spokojená, ale ješte se na sobě snažím makat. Teprve nedávno jsem poznala krásu své postavy. :D Když jsem na sebe vzala nové plavky.

veveru
400 příspěvků 7.8.13 10:30

@SVMGirl Tak jste asi měla přece jen pravdu, měřila jsem si dneska obvod pod prsy a dřív jsem mívala 73 a teď mám 66. Vůbec nevím o tom, že by tam mělo co mizet :D
To, co člověk nevidí, mizí. A to, co vidí a chtěl by, aby zmizelo, tam pořád je! Budu ještě muset vytrvat :)

DanielaS
4938 příspěvků 7.8.13 10:35
@veveru píše:
@SVMGirl Jenže já na zádech špíčky nemám, už takhle nosím obvod 65…

A nepribyly vam svaly na zadech, ze pri pohybu se centimetry nazenou, ackoli v klidu namerite min?

veveru
400 příspěvků 7.8.13 10:40

@DanielaS Je to možné, minimálně pocitově se mi svalstvo na zádech rozrostlo
Edit: překlep

eless
1079 příspěvků 7.8.13 21:01
:)

Příspěvek upraven 04.10.17 v 21:03

NoQuestion
161 příspěvků 9.8.13 17:24

@Zrzunda @Kalanka Já bych řekla, že se mi podařilo vytvarovat pas - tedy tím, že jsem zhubla na břichu a přibrala na zadku - toho docílíte jedině správnou stravou v kombinaci s dostatkem pohybu (navíc dlouhodobě). Musíte hodně jíst a hodně cvičit, protože když tělo hladoví, začne automaticky ukládat tuky do břicha. A co je důležité - přesedlat na rostlinné tuky. Každé ráno lžička oliváče, žádné tučné maso a máslo jen občas na chuť. Moje míry jsou 105 - 75 - 100 (před změnou živ. stylu 105 - 87 - 90), nejsem žádná křehká vílka, ale fakt se snažím a tenhle výsledek je vidět.

continuity
5853 příspěvků 9.8.13 19:25

@NoQuestion ja konkretne na zadku pribiram zivotospravou nespravnou. v pase to zas tak poznat neni, ale pr.el ta si roste svym zivotem.

NoQuestion
161 příspěvků 9.8.13 19:40

@continuity To budete asi hruška. Já - coby jablko - jsem přišla na to, jak změnit svou postavu na takové tlustší přesýpačky:)

jajkaz
163 příspěvků 12.8.13 03:59

.

Příspěvek upraven 11.10.16 v 07:04

Michelle.Louzilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 08:52

0,1,2,8,9 se mi líbí.
Já mám 54-55kg na 171cm, což mi nikdo nevěří, prý vypadám že bych měla méně. Asi je to tím, že hodně sportuji =) Spokojená jsem jak kdy, podle nálady. Upřímně bych chtěla mít méně, ale když jsem měla 47-49kg tak jsem byla hodně nemocná, vybledlá, padaly mi vlasy, byla jsem unavená. Podle dokotorky mi málem přestaly pracovat střeva, kvůli těm dietám. To teď se cítím mnohem lépe a rodina, přítel i známí mi říkají že teď vypadám lépe, než když jsem měla tak velkou podváhu.

Carne
44 příspěvků 12.8.13 09:19

Mám postavu 173/49 a onu „vlnku“ na břiše mám stále. I když si jinak asi nemám na co stěžovat, má postava má tvar přesýpacích hodin s výrazným pasem a za ten nulový zadek a prsa jedničky si můžu tak trochu sama.

yourcandy
477 příspěvků 12.8.13 12:36

Já mám 160cm, teď 53 kg. Postavu mám pěknou, prsa, pas, ale vždycky mě trápilo bříško. Teď jsem zhubla 3 kila během tří týdnů a jsem mnohem spokojenější. Břicho splasklo. Ještě dvě kila a bude to akorát. A to jsem už skoro myslela na liposukci (kazilo mi to postavu, pořád jsem to maskovala- jinak jsem štíhlá) a přitom stačilo se přestat tláskat večer u televize a omezit perlivé vody :-)
Tak mám radost. Mám dvě dvě děti, při každém těh. jsem nabrala 20 kg a do půl roku je zase bezbolestně shodila, vyvázla jsem bez strijí a vytahané kůže, tak si to teď přece nemůžu pokazit :-)

Karianne
134 příspěvků 12.8.13 20:54

Patřím do skupiny „vlnkařek“ :D. Ale musím říct, že po půl roce každodenního cvičení je menší, což mi dělá radost. Jinak měřím 168, vážím 61, normálně 59 - na dovolené to bohužel jelo, takže to musím dát dolů. Spokojená, vzhledem k tomu, jak jsem vypadala tak tři roky zpátky, jsem, ale pořád je toho dost co zlepšovat. Třeba právě ta vlnka ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek