Vaše postava

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 12.8.13 21:20

Asi budu mít podle popisu podobnou postavu jako @real.blond jen jsem kapánek vyšší, t. j. chlapecká figura, malý rozdíl pas/boky a pokud přibírám tak jablkovatím. Momentálně 171/53 a maximální spokojenost. Z výběru jsem asi číslo 2, možná s trošku víc svaly.

Uživatel je onlineDanielaS
4945 příspěvků 12.8.13 22:16

Ja znam presne vsechny sve miry, ale kolik vazim netusim. Je bezva nemit doma vahu. Jelikoz nosim stejne obleceni leta letouci, uklidnuju se, ze se drzim dobre. Zrovna dnes jsem si o 5 centimetru zuzovala saty, ktere jsem dosila nekdy v kvetnu, coz je vzdycky pozitivnejsi nez povolovat. Za to muze to vedro, kdo ma naladu na jidlo…

sandrinn
961 příspěvků 13.8.13 11:10

Já se svojí hruškovitou postavou bojuju celý život…mám asi 168 cm a váha momentálně 57…pomalu mi jdou vidět žebra, ale zadek mám pořád jak valach :-)

Flamme
23 příspěvků 17.8.13 20:16

Podle obrázku na první straně mám něco mezi 3 a 5, 173 cm a 73 kilo :) jsem spokojená, s mírami 100-77-103 jsou to prý ty dokonalé přesýpací hodiny :) jen trochu zpevnění, to neškodí nikdy!

Uživatel je onlineDanielaS
4945 příspěvků 21.8.13 14:49
Co to je atleticka postava
Jiná Realita
13791 příspěvků 22.8.13 01:33
@DanielaS píše:
Za to muze to vedro, kdo ma naladu na jidlo…

:D mám bohužel náladu na jídlo naprosto kdykoli. i když je venku skoro 40. a to rozhodně ne na šopský salát, ale zpravidla na tvaroh se šlehačkou a čokoládou, chipsy, kolu, špagety se smetanovou omáčkou, honzovy buchty nebo dokonce vánoční cukroví! jsem ztracený případ a příčina infarktů výživových poradců. naštěstí silou vůle své zvrhlé touhy se střídavým úspěchem většinou držím na uzdě :-)

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.13 01:39

@Jiná Realita Achjo! :D Dala bych si špagety se smetanovou omáčkou… Tohle je skoro na přiznání. Miluju jídlo! Poslední dva roky (vlastně od doby nového vztahu) o to víc, že chodím do neznámých dobrých restaurací a ochutnávám jídla, která jsem nikdy neměla.

Demode
1951 příspěvků 22.8.13 02:29

Já jsem podle obrázku byla od mládí asi do 48 čtyřka. Váha kolem 50 kg, 168 výška. Nyní vážím 65, kolem pasu mám pěknou pneumatiku. O dovolené sice byla nějaká turistika a shodila jsem asi kilo, ale teď musím nasadit přísnější stravovací režim, abych se dostala na pro mně ideální váhu 60 kg.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.13 08:16
@Jiná Realita píše:
:D mám bohužel náladu na jídlo naprosto kdykoli. i když je venku skoro 40. a to rozhodně ne na šopský salát, ale zpravidla na tvaroh se šlehačkou a čokoládou, chipsy, kolu, špagety se smetanovou omáčkou, honzovy buchty nebo dokonce vánoční cukroví! jsem ztracený případ a příčina infarktů výživových poradců. naštěstí silou vůle své zvrhlé touhy se střídavým úspěchem většinou držím na uzdě :-)

presne, i kdyz mam zeleninu rada, dat mne k obedu jen sopsky nebo jakykoli jiny salat beru temer jako tyrani. Jen ty sladke napoje jsem uz dokazala omezit.

borovnica
291 příspěvků 22.8.13 09:07

165/62, někde mezi 3 a 4, velikost 38. Ale co se mi na mně strašně nelíbí jsou moje nohy. Velká kolena a lýtka jako kdybych byla vrcholový závodník v cyklistice, což bohužel nejsem. :-(. A i v dobách mého prudkého mládí, kdy jsem měla 55 Kg a lezly mi hnusně kyčelní kosti, ty nohy vypadaly jako když mi nepatří.

KoukejJinam
14 příspěvků 16.10.13 19:49

Mám 154 cm, 60 kilo.. podle toho obrazku nademnou asi číslo 4.. upřímně nemužu si stěžovat, svoje tělo miluju. A když se máte rádi tak vás má rádo i okolí.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.13 11:42

O tom, ako moc kilá vypovedajú o postave som sa presvedčila, keď som pri uzatváraní životnej poistky musela nahlásiť výšku a váhu, pani poisťovníčka sa zdesila, že to je moc, že na toľko absolutne nevypadám a napísala do papierov o 8kg menej „pre istotu“. V tom čase som mala BMI 22 a chlp, takže dokonalé a dodnes je mi záhadou, prečo to bolo nutné ešte prikrášľovať.

lucy.marek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.16 08:22

Omlouvám se za vsuvku, většinou nic nekomentuju a nechávám se jenom inspirovat, ale tenhle dotaz ve mně vzbudil trochu emocí a také příležitost. Protože když se mluví o tom co se líbí a nelíbí na postavě, tak se mi vrací téma poruch přijmu potravy, se kterými mám zkušenost. Tuto zkušenost ráda předám dál - kontakty na odborníky, na poradenská centra, nebo i moje zážitky. Takže pokud by se některá/ý z Vás cítila někde v rožku, tak mi můžete bez váhání napsat třeba do zprávy - konec vsuvky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek