Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MP Ann
215 příspěvků 19.8.12 13:01
Vážím 165 kilo, a připadám si krásná!

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:08

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 13:04

Pokaždý, když vidím obrázky tutěch žen, tak mě zajímá, jak vypadá ten její přítel. A asi pokaždé je to černoch normální postavy. Říkám si náhoda, nebo jsou černoši na taková těla ulítlá?

eliza93
84 příspěvků 19.8.12 13:09

Je to.. napádá mě jediné slovo a to zvrhlé, za které mě tady určitě spousta lidí uramínkuje, ale.. je to prostě nepřirozené, obezita není hezká, to mi nikdo nevymluví.. navíc je v téhle míře extrémně nezdravá, ty lidi mají poruchu příjmu potravy, to znamená, že jsou vlastně nemocní.. když to kousek posunete, je to jako by se pořádaly soutěže krásy lidí např. lidí s lupénkou nebo jinou chorobou, která ničí tělo vizuálně..

Acrobaleno
1057 příspěvků 19.8.12 13:12

17? Vyzerá na 40. Veď v poriadku, keď sa cíti byť krásna pri svojich 165 kilách, len nech potom nevyhľadáva doktorov, keď bude mať nejaké problémy a nech potom neotravuje štát s preplácaním liečenia. Podľa mňa je toto už nechutné a nie je to ani estetické a ani zdravé.

katango
1356 příspěvků 19.8.12 13:12

@eliza93 I podle mne je to zvrhlé.

eliza93
84 příspěvků 19.8.12 13:17

Teda, já ten článek nečetla, bohatě mi stačili obrázky, ale 17 :-O šílený co to s člověkem udělá

Pomněnka lesní
42 příspěvků 19.8.12 13:18

Nemyslím si, že je to propagace obezity, sama tam píše, že chce dokázat že každá žena je krásná v každé velikosti.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 13:21

To, že se cítí být krásná, je přirozený způsob, kterým se mozek brání. Krásná být ale nemůže, protože i kdyby měla hezké rysy v obličeji, tloušťka je vyhladí.

cashmere
57 příspěvků 19.8.12 13:21

Čože, ona má 17, ja že aspoň takých 50 :). No, aspoň je spokojná, sebavedomá a má cieľ. Proste zaplálené mladé dievča :), len by tieto vlastnosti mohla využiť na chudnutie. Však v 20 zdochne!! Ale asi to berie tak, že už je aj tak neskoro, tak aspoň pôjde do hrobu s korunkou.

Aj pret toto sú všelijaké komunity, aby sa úchylnostiam darilo…

Acrobaleno
1057 příspěvků 19.8.12 13:24

@poměnka lesní Žiadna žena nie je krásna pri váhe 165 kg. Čo je na nej krásne? Tá tvár bez rysov a tukom obložené oči, či to neforemné vrecovité telo? Čo už má táto baba robiť? Schudnúť nevie a ani sa jej nechce, tak sa presvedčila, že je pekná aj tak.

any2
246 příspěvků 19.8.12 13:34

Když jsem zahlédla těch 165 v nadpisu diskuze, myslela jsem si, že se jedná o výšku, pak jsem si to přečetla pořádně a přišel šok. Takhle si tu korunku moc neužije, jestli to tak půjde dál, tak si pro ní ani nedojde. Při takové obezitě si vždycky říkám, že je ten člověk asi nějak fyzicky nemocný, ale v článku se píše, že se do toho vlastně vyžrala (ne, nemůžu říct vyjedla, to by nebyla pravda).

katango
1356 příspěvků 19.8.12 13:37

Mně připadá, že se v úvahu berou jen extrémy. Líbím se sama sobě, i když jsem tlustá prasnice. No. Ta věta, že se líbím sama sobě, je dle mne na místě, když má jedna větší nos/úzké rty/příliš široká ramena/příliš velká prsa/příliš malá prsa. Protipól morbidních obezit spokojených samy se sebou je extrémní štíhlost, momentálně dlouhodobý trend ženské krásy. No, jako etalon ženské krásy se berou pohlavně ještě nedospělí jedinci…známka úpadku civilizace.

zelena
157 příspěvků 19.8.12 13:39

„Tehdy jsem se smířila s tím, jaká jsem“ Ako sa niekto môže zmieriť s tým, že je morbídne obézny? Nemusí sa kvôli tomu utápať v žiali a depresiách, ale niečo s tým robiť. Zmieriť sa …to je ako rezignovať?

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.8.12 13:40

@eliza93
To mě také napadlo, soutěže krásy nemocných jsou mírně řečeno neetické. Přitáhne to diváky stejně, jako kdysi přehlídka zrůd v cirkuse…
Slečna není krásná, bohužel je odporně a morbidně obézní a vážně ohrožuje svůj život. Tady nejde o pár kilo navíc. A není pravda, že nikdo nekritizuje vychrtlé modelky. Ty na hranici anorexie, či rovnou anorektičky kritizované jsou. A Kate Moss je drobná a i v dobách největší hubenosti nepůsobila nezdravě

Chany
932 příspěvků 19.8.12 13:53
Přemýšlím,

K čemu je dobré udělat „miss obezita“- a napadá mě jedna věc: lidi se mají ( mnohdy paradoxně) velmi dobře. Obezita se stává celosvětovým problémem. Ty středně a těžce obézní se svou váhou nedokážou nic udělat, ač se vyrojilo všelijakých výživových poradců jako hub po dešti. Ale proč bychom si to přiznávali, že nemáme vůli. Když řady otylých přibývají, tak se sjednotíme a z nedostatku uděláme přednost. Jsme přeci stejně plnohodnotní lidé jako ostatní ( ano, v tomto ohledu). A protřelí už větří zisky…
Co je krásného na tak zavalité ženě? Ano, díky pořádnému podkožnímu tuku zůstane déle „mladá“ v obličeji, nemá skoro žádné vrásky. Ale co zdraví? Že velmi dobré? A jak dlouho? Opotřebení kloubů, vysoký tlak a cholesterol, kožní problémy z věčně zpocené pokožky a velkých třecích ploch, neúměrná zátěž srdce atd. atd.
A nikdy neuvěřím, že jim to nevadí. Lžou samy sobě. Ale mnohé si to nikdy nepřiznají…

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 13:55

Někdy mi připadá, že když se v médiích mluví od nadváze, objeví se takováhle nějaká obludná kuriozita. Přitom většina žen není ani modelkovsky štíhlá, ale nejsou to většinou ani žádné mašiny. Smutné mi přijde, že spousta plnoštíhlých žen a holek se zbytečně trápí svými kily a nevnímají se jako přitažlivé, protože se srovnávají s vyretušovanými náctiletými modelkami nebo později plastikou vylepšovanými. Ale co třeba říkáte na Taru Lynn a modelky podobných rozměrů? Je to propagace nadváhy nebo to přispívá k demokratičtějšímu či realističtějšímu pohledu na ženskou krásu?

Loki13
94 příspěvků 19.8.12 14:04

Nejspíš zemře dřív než by se jí jakékoli vrásky stačily udělat. Za krásu se dá považovat lecos, ale tohle je příliš extrémní. Samozřejmě je v pořádku, že netrpí kvůli svému vzhledu depresemi a má se ráda, ale na druhou stranu je to pro ní spíš horší. To, že se cítí naprosto spokojená (pokud je to tedy pravda) a hlavně, že má přítele, který jí v tomhle podporuje jí nedává žádnou motivaci, aby zhubla a tím pádem byla zdravější. Kéž by tohle bylo jen o vzhledu. Já jsem ráda za každého člověka, co si přijde krásný i s chybami, protože mi přijde, že většinou jsou k sobě lidé naopak zbytečně kritičtí a mají malé sebevědomí, ale tohle je opačný extrém. Krásného na ní není bohužel nic.

Loki13
94 příspěvků 19.8.12 14:07

@klubo K realističtějšímu pohledu na krásu by přispělo hlavně ukazování té reality. Ale extrémy jsou nejspíš mnohem zajímavější. Modelka na fotce podle mě krásná je, ale nejsem si úplně jistá, jestli by byla i bez retuše a profesionálních fotografů. Stále to není ten průměr, který by nebylo na škodu ukázat - zdravá žena co není ani tlustá ani vyhublá.

eliza93
84 příspěvků 19.8.12 14:08

@klubo je hezká a myslím, že to má smysl.. móda pro takovéhle typy žen je běžná a taky by se měla na takových fotit, předvádět.. Jenom ta retuš, pochybuju, že při své postavě nemá ani známku celulitidy, strií apod. Ale chápu, že už to asi jiné nebude, jen by to nemuselo být v takové míře.

Nordlyseet
203 příspěvků 19.8.12 14:10

@klubo To je přece úplně něco jiného. Ta slečna rozhodně není obézní, jen je oplácanější (otázka je, do jaké míry byly i tyhle fotografie upraveny). I když by podle mě byla hezčí, kdyby trochu zhubla, má krásné rysy v obličeji. Ale v článku z úvodního příspěvku je řeč o morbidní, zdraví ohrožující obezitě. Na té opravdu není nic krásného.

Chany
932 příspěvků 19.8.12 14:11

To Loki13- opora v příteli a sebevědomí je dobrá věc, ale určitá nespokojenost a nejistota je pro rozumného člověka hnacím motorem. A to je pro život moc důležité. K čemu je spaní na vavřínech…

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 14:19

@eliza93 @Loki13 To je jasné, že nějaká retuš tam bude - to se dělá i na těch vychrtlinách… vrásečka, pupínek, piha, jizva. Ale nemyslím, že by nutně musela být ve skutečnosti nějak moc rosolovitá - je mladá, pokud se přiměřeně hýbe, pečuje o pokožku, může vypadat dobře. Strie samozřejmě vznikají, když se kůže musí rychle přizpůsobit narůstajícímu objemu těla (rychlé ztloustnutí, růst, těhotenství) a záleží na výživě a kvalitě kůže (geny). To neznamená, že je musí mít - daleko hůř s pokožkou na tom budou ženy, které výrazně váhově kolísají, nepěstují pohyb (záměrně neříkám sport) a mají zoufalé stravovací návyky, ale jestli je přiměřeně kulatější od dětství…

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 14:23

@klubo tohle je normální, běžná ženská, žádná nadváha a obezita, úplně normální proporce. Mám podobnou postavu, jen ne tak pěkně vytvarovanou. Neseženu padnoucí kalhoty - např.

Jinak tak obézní je fakt neštěstí. Dělat soutěž je zvrhlé. Je to taková obrana: z obezity si udělat přednost a stane se slavnou. Kdo je slavný, je přijímaný.

Příspěvek upraven 02.09.12 v 21:00

Sibyla
2646 příspěvků 19.8.12 15:24

Já ty módní přehlídky pro otylé nemám ráda - to jsou právě vždy extrémní slonice, kuriozity. Proč neudělají pro normální velikost 48-52? Protože by nikdo nepoznal, že mají být jako tlusté, přičemž výhody vychrtlých by se rovněž ztratily.

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.8.12 15:28

Ještě chybí, aby tu slečnu někdo označil jako boubelku:-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek