Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
kisvakond
110 příspěvků 2.9.12 23:46

Léčba je v podstatě stejná - antidepresiva+ psychoterapie. Jen pokud vím, většina psychiatrů obě tyto afektivní poruchy nemiluje, jen si to zkuste, 8 hodin denně poslouchat něčí stesky.. :-(

fany.cz
38 příspěvků 3.9.12 00:27

Holka(ženská), která je trochu při těle, umí se dobře oblíknout a upravit může být hezká, zajímavá a sexy. To však není rozhodně při 165 kg. Když si představím na stole pomalu dva metráky vepřovýho…

FoxInTheBox
278 příspěvků 3.9.12 00:51

@kisvakond Je to jejich práce a věděli (doufám) do čeho jdou. S žádným psychicky nemocným není pohodička a sranda.

fany.cz
38 příspěvků 3.9.12 00:51

@jumbee :
Pokud o Tobě při 77 kg a 164cm řekne, že jsi vyžraný prase, tak je to debil. Stačí se podívat ma ty fotky umírajících anorektiček s 30-ti kily při 170cm. Tvoje váha a 165 kg je nebetyčný rozdíl.

Coraline
1980 příspěvků 3.9.12 08:18

@FoxInTheBox Já s tou zkušeností ale neměla na mysli vás:).
To jen pro ujasnění, jak řekla paní Ramínková, nepatří to sem a netřeba dělat další flame :)

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.12 09:28
@fany.cz píše:
@jumbee :
Pokud o Tobě při 77 kg a 164cm řekne, že jsi vyžraný prase, tak je to debil. Stačí se podívat ma ty fotky umírajících anorektiček s 30-ti kily při 170cm. Tvoje váha a 165 kg je nebetyčný rozdíl.

Vidíte. A podle mě je to hlupák, ať to řekne o komkoli. Takhle se o lidech prostě nemluví.

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.12 09:29

@anniette Je mi celkem jedno, co mám. Každopádně znám tři lidi s depresí a nikdo z nich při ní nehubne (a jeden má depresi jasnou jako facka a už bere léky).

anniette
159 příspěvků 3.9.12 09:49
@kisvakond píše:
Léčba je v podstatě stejná - antidepresiva+ psychoterapie. Jen pokud vím, většina psychiatrů obě tyto afektivní poruchy nemiluje, jen si to zkuste, 8 hodin denně poslouchat něčí stesky.. :-(
Od toho tam ti doktoři jsou, je to jejich práce, nemůžou si myslet, že je pacienti budou bavit veselými historkami.. :) Na depresi jsou antidepresiva, na úzkost anxiolytika. Vzhledem k tomu, že antidepresiva většinou zvyšují hladinu serotoninu - působí na náladu, jsou u úzkosti (tj. strachu, napětí) k ničemu, maximálně pomůžou odstranit důsledek, nikoliv příčinu. Je fakt, že doktoři antidepresiva předepisují skoro na všechno. :( U úzkosti můžou znatelně pomoct i vitamíny - B6 a hořčík nebo byliny (meduňka + kozlík). http://www.lekarna.cz/…bl-obd-50-1/ Nechci tady poučovat a netvrdím, že @jumbee má úzkost, jen mě to napadlo jako možnost, protože kolikrát si člověk myslí, že má depresi a ono je to třeba jinak nebo je to kombinace víc věcí..
@jumbee píše:
@anniette Je mi celkem jedno, co mám. Každopádně znám tři lidi s depresí a nikdo z nich při ní nehubne (a jeden má depresi jasnou jako facka a už bere léky).

Ono taky záleží na závažnosti, těžká deprese = ležák na kapačkách.. Já upřímně nevím o nikom, kdo by při depresi (středně těžké a hůř) nehubnul. Takže na tom nejste tak špatně, ještě když píšete, že je Vám to jedno (jeden z hlavních znaků deprese - obavy o vlastní zdraví) a neléčíte se. Tím líp, měla jsem asi jen zbytečné obavy. :)

Příspěvek upraven 03.09.12 v 10:07

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.12 09:57

@anniette Díky, je hezké, že jste mi vůbec napsala… :) Momentálně jsem celkem v pohodě už docela dlouho a bez léků ;). Brala jsem kdysi jen nárazově Neurol.

anniette
159 příspěvků 3.9.12 10:14
@jumbee píše:
@anniette Díky, je hezké, že jste mi vůbec napsala… :) Momentálně jsem celkem v pohodě už docela dlouho a bez léků ;). Brala jsem kdysi jen nárazově Neurol.

Tak to jsem ráda, že už jste v pohodě. :) Neurol je anxiolytikum a pěkně návykové svinstvo, dobře, že už ho neberete!

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.12 10:20

@anniette Víte, ono je to tak… Tady spousta lidí psala, že je to slaboška a že se měla radši někomu svěřit a já nevím co… Ale já byla u čtyř psycholožek a dvou psychiatrů a všichni mi řekli, že léky nepotřebuji a jsem v pořádku, i přes dost děsivé obtíže. Pak to člověk nějak vzdá. Bohu díky, nakonec jsem objevila cestu, jak své potíže zvládnout bez léků. Občas to ujede a nějaká „depka“ nebo panická úzkost nastane, ale už to celkem dokážu zvládnout.
Ale naprosto chápu, že někdo to nezvládne a prostě dojde třeba k těm 165kg. Protože nevidí cestu ven a smysl té dřiny, kterou by musel absolvovat, aby se z těch potíží dostal (a to ještě ne úplně v pořádku a nejšťastnější, ale někde v průměru).

MP Janka
707 příspěvků 3.9.12 13:23

@jumbee
77 kg na 164 cm není žádná hrůza, já mám na 168 cm 81kg, takže úplně stejné. Dokud člověk sežene oblečení v normální konfekci je to ok :-).
Občas mě přepadnou nálady, že „závidím“ své štíhlé kamarádce, která na posezení sní polárkový dort, občas mám výčitky svědomí, když si dám něco dobrého, ale ještě nikdy jsem se nedostala do stavu, že bych přibrala jídlem při normálním pohybu. A že slečna se 165 kg o sobě říká, že si připadá krásná? Má snad celému světu říct, že je jí na nic a že by někdy nejradši nebyla? Já sem vždy posměšky od okolí přecházela úsměvem (ke kilům navíc má ještě obří prsa 30G) a v duchu nebo až doma do polštáře brečela a to mam navíc „jenom“ 10-15 kg.

ArlenQueen
12 příspěvků 3.9.12 14:37

Já osobně nic nemám proti těmhle Miss whatever. Protože v dnešní době je prostě módní mít miss všeho. Včetně větších velikostí.
Jenže pokud se tady jedná o nějakou Miss XXL, počítala bych spíše se ženami, které jsou při těle, ale MAJÍ ŽENSKÉ KŘIVKY. A ne, že jsou to hroudy tuku a kůže jako tahle slečna. Vždyť na tu už žádné hezké šaty neexistují. Je nemocná. Kdyby měla tak do sto kilo, ale přes sto padesát?! Tady už jde krása mimo, tady se hazarduje se zdravím!

kisvakond
110 příspěvků 3.9.12 16:48

@FoxInTheBox
No to se teda pletete, s mnohými sranda je a dost velká :-) Depresívní a úzkostné pacienty nemají rádi kvůli jejich touze se lékaři zalíbit, upnout se na něj jako na přítele, až si na něm často vytvořit závislost, nedokážou si udržet odstup. Pak to někdy končívá tím, že je ten lékař (nebo psychoterapeut) zklame, když je třeba mírně kritizuje, oni totiž často nechtějí rozumnou radu, ale jen politovat, pofoukat bolístky, pochválit atd. Mnozí psychiatři mají mnohem radši třeba takové schizofreniky, protože těm když zabere léčba (do té doby je to s nimi fakt těžké), často velmi dobře spolupracují, neboť v těch svých psychozách fakt trpí a váží si toho, že je jim díky léčbě lépe.
@anniette
většina moderních antidepresiv má i anxiolytický účinek a tak i indikaci k léčbě úzkostných poruch.

Bugatti
4086 příspěvků 3.9.12 17:01

@ArlenQueen Hlavně taková žena velikosti XXL, pokud je středního vzrůstu, kolem 170 cm plus mínus, váží něco málo přes 80 kg, což je sice dost, ale pokud se hýbe a má zpevněnou postavu, může vypadat velmi dobře. Slečna v této diskusi musí mít těch X mnohem víc.

ArlenQueen
12 příspěvků 3.9.12 19:44

@Bugatti Pravda pravdoucí. Znám holky, které jsou dost při těle, ale právě díky tomu, že se o sebe starají a i cvičí, tak mají hezkou souměrnou postavu. Ne, jako tahle hrouda!

Mylady2
12413 příspěvků 3.9.12 20:10

@Bugatti Kolik je vůbec u nás největší dostupná konfekce? Asi moc ne že? To v US mají lepší výběr;-)))

Bugatti
4086 příspěvků 3.9.12 20:28

@Mylady2 Já mám velikost 44 a už tu špatně sháním (ale já jsem stará a mám požadavky i na kvalitu a délku sukně). Některé řetězce mívají i velikost 46, nic většího jsem v běžných obchodech snad ani neviděla.

Karoshi
344 příspěvků 3.9.12 20:41

@Bugatti @Mylady2 V F&F mívají docela běžně i 48, ovšem větší už asi opravdu ne :)

aailyyn
809 příspěvků 3.9.12 20:41

@Mylady2

Výjimečně se dá sehnat XXL (ale to samozřejmě klasika, džíny a nějaké to tričko, sehnat třeba společenské oblečení je téměř mission imposible), jinak to končí u velikosti XL. Už jenom to oblékání by mě frustrovalo. Pocit, že si nemůžu oblíkat věci podle toho, jak se mi líbí, ale podle toho, jestli mi vůbec jsou by mě na vrchol blaha vážně nepřiváděl, ať už bych se svým tělem byla spokojená, jak jsem chtěla. Ostatně jsem to zažila, pohybovala jsem se v XXL… To je taková úleva mít M/L… A to šlo dolů „blbých“ dvacet kilo.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.12 20:48

No největší velikost je pokud vím asi 58 a kdo je neměl v ruce, nevěří, jak je to obrovský… já bych se do jedné nohavice u kalhot vešla celá :) no já asi ne, ale určitě nějaká hubená holčina jo. Ještě jsem viděla velikost přes 60, ale to už si nejsem jistá, jestli se nejedná o upravené délky, ale ta 60 je teda fakt šílenost…

Bugatti
4086 příspěvků 3.9.12 20:53

@seznam.mih V obchodech s „nadměrnými velikostmi“ snad mají i tu 60, ale v běžných obchodech to končí právě tou osmačtyřicítkou. Což musí být frustrující zejména pro vysoké ženy, protože při výšce 180+ se jedná o víceméně štíhlou ženu. Protože mám nároky na kvalitu a na materiál, většinu business a společenských věcí si nechávám šít. Kupuji jen svetříky, trička a sem tam nějaké šaty z úpletu, většinou v zahraničí.

Coraline
1980 příspěvků 3.9.12 20:58

Konfekce u nás je prostě tragédie. Já když vidím nějakou obéznější slečnu, která je pěkně oblečená, tak ji fakt obdivuju, že měla nervy to shánět. Sama sahám někdy i po největší velikosti, kterou v obchodě mají (jak kde, mám totiž, zjistila jsem, ve skříni oblečení od 36 do 44 i od XS do XL a všechno mi to je :D). S vršky tedy zase tak problém nemám, ale s kalhotami je to někdy očistec. Nejhorší na tom je, že se svým zadkem, boky a stehny jsem docela spokojená a ani je nijak závratně hubnout nechci (narozdíl od pneu).

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.12 21:01

@Bugatti

frustrujici je zejmena, ze vel. 48 by mi sice obcas byla na delku, ale vesla bych se do ni dvakrat na sirku (nosim 36/38 pri vysce 187). Nejak nechapu, kdo je vubec schopen neco takoveho vymyslet, jako by sirka postavy nejak souvisela s vyskou. Pokud jednou „vyrostu“ do velikosti vetsi, nez 42/44, tak budu mit opravdu problem, protoze firmy, ktere vyrabi prodlouzene velikosti maji vetsinou veci tak do 44, kdyz mate stesti.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.12 21:16

@Bugatti Tak já to mám z práce a tak vím, že katalogové zbpží nabízí takhle nadměrné velikosti. V běžném krámu mám problém sehnat svojí 42-46, protože běžná konfekce končí právě tak u 42 a 44 spíš tak o náhodě a obchody s nadměrnýma zase začínají až někde od 46 někdy ani to ne. Co teprve kdybych brala v úvahu, že jsem vcelku malá a prsatá s úzkým hrudníkem (s ohledem na mou postavu) Najítideální kabát pro mě je frustrující.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek